ZbawinskiR
ZbawinskiR
  14 kwietnia 2018 (pierwszy post)

bo ja jestem na NIE

Kombatant
Kombatant
  15 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: bo ja jestem na NIE


Jak to dobrze, że mamy w kraju rząd który jest przeciwny polityce imigracyjnej, dopóki będą rządzić nic nam nie grozi.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  16 kwietnia 2018

W kraju mamy rozpasiony, biurokratyczny, socjalistyczny rzad ktory zabiera pracujacym a rozdaje nierobom. Rzad ktory wspiera wszystko co obce a Polskie nie.

ZbawinskiR
ZbawinskiR
  16 kwietnia 2018

A u NIemcow co 8 to Imigrant z Afryki hehe

Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  16 kwietnia 2018

Za to wspiera politykę emigracyjną...

RedRiding1978
RedRiding1978
  16 kwietnia 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: W kraju mamy rozpasiony, biurokratyczny,


Zgoda

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: socjalistyczny rzad


Może

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: ktory zabiera pracujacym a rozdaje nierobom


lepiej ukraść, wytransferować na zagraniczne prywatne konta w rajch podatkowych, dać na prywatne mieszkanie nad Balatonem jak dać polskiemu dziecku, matce która poświęciła swoje dla nich życie, dobić emerytów? Tak wygląda ten twój "patriotyzm"?
Narodowcu od siedmiu boleści
RedRiding1978
RedRiding1978
  16 kwietnia 2018

Nie znam "Narodowca" a znam ich kilka tysięcy, by nie wspierał propolskich i prorodzinnych inicjatyw tego rządu. Jesteś wśród nich jakimś ewenementem

RedRiding1978
RedRiding1978
  16 kwietnia 2018

Cały zachód ma podobne rozwiązania, cały zachód dawno się z wieloma sprawami uporał, tylko w Polsce jest to negowane przez pseudopatriotów takich jak wy

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  16 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Cały zachód ma podobne rozwiązania, cały zachód dawno się z wieloma sprawami uporał, tylko w Polsce jest to negowane przez pseudopatriotów takich jak wy

podaj dokladnie co masz na mysli piszac, ze zachod uporal sie z wieloma sprawami.
RedRiding1978
RedRiding1978
  16 kwietnia 2018
leon28
leon28: podaj dokladnie co masz na mysli piszac, ze zachod uporal sie z wieloma sprawami.


Oczywiście chodzi mi o dekomunizacje w znacznie szerszym tego słowa znaczeniu jak zmiana ulic i rozwiązania systemowe jakie np wprowadzili Niemcy. Tam żadna osoba której udowodniono współpracę z byłym reżimem, nie ma prawa zaistnieć w przestrzeni publicznej, czy wykonywać jakiejkolwiek funkcji publicznej. Czystki po obaleniu muru berlińskiego dotyczyły sądów, mediów, ław poselskich itd. My po ćwierćwieczu po OS nie możemy się z tym uporać. Sądy obsadzone przez komunę, to samo media które jako 1 powinny być na wzór niemiecki i francuski znacjonalizowane i kapitał zagraniczny nie może posiadać więcej jak 25%. Spróbuj to zrobić u nas? Przestrzeń publiczna to jedna wielka komuna i co 2 to były TW i współpracownik SB. Najlepszy przykład 1szy z brzegu. Prezydent wetuje ustawę degradującą generałów WRON uzasadniając to słynnym kosmonautą i jakoby był wcielony wbrew swojej woli. 2 dni później wypływa jego teczka o dobrowolnej współpracy. Dobrze wiemy jak wyglądał tamten system i że bez lojalki i lizania przysłowiowych rowów komunie, nikt nie istniał i istnieć nie mógł. Przeprosił AM za swoje oskarżenie? Doskonale wiemy, że to leży w naszym narodowym interesie by się takich UBckich szpicli pozbyć, ale poziom wiedzy większość równy jest 0. To co ja tutaj pisze to dla większości jest jak bajki Lema o kosmosie
RedRiding1978
RedRiding1978
  16 kwietnia 2018

A już do szewskiej pasji doprowadza mnie jak wyjdzie taki mięczak w rurkach i głosi wzniosłe hasła o pomocy imigrantom NIEROBOM, a swoich rodaków nazywa darmozjadami. Za to, żeby go zachód po plecach poklepał, gotów jest im się sprzedać za drobne i wszystkie swoje ideały. I takie chodzące nic, nazywa siebie Narodowcem i chciałby rządzić. Najpierw niech poczyta ile Polska miała kolonii w Afryce, ile się bogaciła na ich ziemiach i zasobach ludzkich i czy aby to nie te kraje w których są obecnie,są to tego ZOBOWIĄZANE, bo tumaństwo takie że poraża

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  16 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: A już do szewskiej pasji doprowadza mnie jak wyjdzie taki mięczak w rurkach i głosi wzniosłe hasła o pomocy imigrantom NIEROBOM, a swoich rodaków nazywa darmozjadami. Za to, żeby go zachód po plecach poklepał, gotów jest im się sprzedać za drobne i wszystkie swoje ideały. I takie chodzące nic, nazywa siebie Narodowcem i chciałby rządzić. Najpierw niech poczyta ile Polska miała kolonii w Afryce, ile się bogaciła na ich ziemiach i zasobach ludzkich i czy aby to nie te kraje w których są obecnie,są to tego ZOBOWIĄZANE, bo tumaństwo takie że poraża

hmmmm
nie spodziewalem sie, ze az tak bede sie z kims na fotce zgadzal. :-)
RedRiding1978
RedRiding1978
  17 kwietnia 2018
leon28
leon28: hmmmm nie spodziewalem sie, ze az tak bede sie z kims na fotce zgadzal. :-)


Zdaje Ci się, bo się starzejesz, a wieść gminna niesie, że na starość człowiek łagodnieje :)
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  17 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Zdaje Ci się, bo się starzejesz, a wieść gminna niesie, że na starość człowiek łagodnieje :)

zawsze bylem lagodny, do czasu ;-)
piotrus9304
piotrus9304
  17 kwietnia 2018

Nie uznaje słowa "ciapaty" . To są ludzie . Widze ich codziennie i są mili oraz pomocni ... Nie trafiłem na jakiegoś skubańca/ złodzieja czy pedofila ...
A są i tacy nawet wśród nas Polaków .. Zastanówmy się co chcemy i o sobie powiedzieć . Najpierw oceńmy siebie pod względem oceny i i pier***lenia o innych głupot i samosądy które są w rzeczywstości ch**a warte ...

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  17 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie uznaje słowa "ciapaty" . To są ludzie . Widze ich codziennie i są mili oraz pomocni ... Nie trafiłem na jakiegoś skubańca/ złodzieja czy pedofila ... A są i tacy nawet wśród nas Polaków .. Zastanówmy się co chcemy i o sobie powiedzieć . Najpierw oceńmy siebie pod względem oceny i i pier***lenia o innych głupot i samosądy które są w rzeczywstości ch**a warte ...


nie trafiles, bo na razie sa w mniejszosci. choc nawet w mniejszosci probuja forsowac swoje przekonania, zdanie i religie.
dziekuj bogu i wysokosci zasilkow, ze ich tu nie ma, przynajmniej w takiej ilosci, w ktorej zaczynaja byc rzeczywisice problemem.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.