ZbawinskiR
ZbawinskiR
  14 kwietnia 2018 (pierwszy post)

bo ja jestem na NIE

RedRiding1978
RedRiding1978
  17 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie uznaje słowa "ciapaty" . To są ludzie . Widze ich codziennie i są mili oraz pomocni ... Nie trafiłem na jakiegoś skubańca/ złodzieja czy pedofila ...


Może coś sobie wyjaśnijmy. Słowem "ciapaty" określa się często hindusa, jest on obywatelem Indii i nie ma nic, albo prawie nic wspólnego z obecnym napływem imigracji afrykanerów. Słowo to prawdopodobnie pochodzi od tradycyjnego placka hinduskiego o nazwie "ciabatta" które na wskutek różnych przeinaczeń na przestrzeni czasu, uległo zmianie. Hindusi, to w dużej mierze tradycjonaliści, więc i odsetek przestępstw w tej grupie etnicznej jest znikomy. Dobrze się asymilują i na zachód wyjeżdżają w poszukiwaniu lepszego życia, ale bardzo ciężko na to pracują. Wszystko się zgadza :)
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  17 kwietnia 2018

ciekawe dokad zaprowadzi nas ta smieszna poprawnosc polityczna.
dawniej mozna bylo powiedziec to i tamto, najwyzej ktos dostal w nos.

a teraz za reklame hulajnogi, umozliwiajacej poznawanie swiata bez pedalow, mozna odpowiadac z paragrafow

a najwiecej i najglosniej szczekaja lewackie faje, nie majace pojecia o swiecie i zyciu.
chore

RedRiding1978
RedRiding1978
  17 kwietnia 2018

Największa brednia o jakiej ostatnio słyszałam, to szkoła chyba z Wielkiej Brytanii pozwana za nazwanie śniegu białym. Nie wiem jak można by go inaczej nazwać, ale kładę głowę, że i na to znajdą sposób.

Mruczyslaw
Mruczyslaw
  17 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem jak można by go inaczej nazwać, ale kładę głowę, że i na to znajdą sposób.

śnieżny blond
RedRiding1978
RedRiding1978
  17 kwietnia 2018
Mruczyslaw
Mruczyslaw: śnieżny blond


Idealnie :)
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  17 kwietnia 2018

to jak chce narysowac wegiel, to jakiego koloru mam uzyc?

Mruczyslaw
Mruczyslaw
  18 kwietnia 2018
leon28
leon28: to jak chce narysowac wegiel, to jakiego koloru mam uzyc?

To oczywiste że afroamerykańskiego
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  18 kwietnia 2018
Mruczyslaw
Mruczyslaw: leon28: to jak chce narysowac wegiel, to jakiego koloru mam uzyc? To oczywiste że afroamerykańskiego


skoro tak dobrze ci idzie
to pytan ciag dalszy ;-)

a czarny piatek?
czarny charakter?
odlozyc cos na czarna godzine?
byc w czarnej dupie
itd.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  18 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Może coś sobie wyjaśnijmy. Słowem "ciapaty" określa się często hindusa, jest on obywatelem Indii i nie ma nic, albo prawie nic wspólnego z obecnym napływem imigracji afrykanerów. Słowo to prawdopodobnie pochodzi od tradycyjnego placka hinduskiego o nazwie "ciabatta" które na wskutek różnych przeinaczeń na przestrzeni czasu, uległo zmianie. Hindusi, to w dużej mierze tradycjonaliści, więc i odsetek przestępstw w tej grupie etnicznej jest znikomy. Dobrze się asymilują i na zachód wyjeżdżają w poszukiwaniu lepszego życia, ale bardzo ciężko na to pracują. Wszystko się zgadza :)


HAHAHAHAHAHHAHAHHAA TO MOZE COŚ SOBIE WYJASNIJMY :D..... CIABATTA to WŁOSKI CHLEB :D :D :D ( BIAŁY )
Słowo CIAPATY pochodzi od kropki/ciapki na czole hindusa :D :D :D :D :D Dzisiaj słowem ciapaty określa sie każdego kto ma "śniady" kolor skóry. Portugalczyków czy hiszpanów też. Przestępstwa wsród nich sa popelniane w takiej samej czestotliwosci jak wsród innych. W wiekszosci żyja w obrębie tej samej grupy etnicznej. Nie powiem że bardzo cięzko pracuja :D :D :D

Opowieści typiary która w dupie była i gówno widziała :D Widze ze im ktoś jest wiekszym idiotą tym bardziej chce uczyć innych. Nie ma to jak opowieści przekazywane w gronie łysych karków ONR :D :D :D Jestes tak prosta że az mi Ciebie czasem szkoda.
RedRiding1978
RedRiding1978
  18 kwietnia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Słowo CIAPATY pochodzi od kropki/ciapki na czole hindusa


Kropka na czole hindusa nazywa się prostaku bindi

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: CIABATTA


To tradycyjny hinduski placek z mąki pełnoziarnistej, ale "światowiec' z wiedzą z Kopydłowa d83dde02

Wygląda on mniej więcej tak, słoiku

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  18 kwietnia 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: RedRiding1978: Może coś sobie wyjaśnijmy. Słowem "ciapaty" określa się często hindusa, jest on obywatelem Indii i nie ma nic, albo prawie nic wspólnego z obecnym napływem imigracji afrykanerów. Słowo to prawdopodobnie pochodzi od tradycyjnego placka hinduskiego o nazwie "ciabatta" które na wskutek różnych przeinaczeń na przestrzeni czasu, uległo zmianie. Hindusi, to w dużej mierze tradycjonaliści, więc i odsetek przestępstw w tej grupie etnicznej jest znikomy. Dobrze się asymilują i na zachód wyjeżdżają w poszukiwaniu lepszego życia, ale bardzo ciężko na to pracują. Wszystko się zgadza :) HAHAHAHAHAHHAHAHHAA TO MOZE COŚ SOBIE WYJASNIJMY :D..... CIABATTA to WŁOSKI CHLEB :D :D :D ( BIAŁY ) Słowo CIAPATY pochodzi od kropki/ciapki na czole hindusa :D :D :D :D :D Dzisiaj słowem ciapaty określa sie każdego kto ma "śniady" kolor skóry. Portugalczyków czy hiszpanów też. Przestępstwa wsród nich sa popelniane w takiej samej czestotliwosci jak wsród innych. W wiekszosci żyja w obrębie tej samej grupy etnicznej. Nie powiem że bardzo cięzko pracuja :D :D :D Opowieści typiary która w dupie była i gówno widziała :D Widze ze im ktoś jest wiekszym idiotą tym bardziej chce uczyć innych. Nie ma to jak opowieści przekazywane w gronie łysych karków ONR :D :D :D Jestes tak prosta że az mi Ciebie czasem szkoda.


akurat slowo ciapaty rzeczywiscie pochodzi od nazwy placka prawdopodobnie od Ćapati, czapati lub chapati, rodzaju tradycyjnych placków popularnych w Indiach i Pakistanie
RedRiding1978
RedRiding1978
  18 kwietnia 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Opowieści typiary która w dupie była i gówno widziała


jak dla mnie jesteś durniem do entej potęgi i szkoda mi młocie na ciebie czasu i klawiatury
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  18 kwietnia 2018
leon28
leon28: prawdopodobnie

Równie prawdopodobnie jak od ciapki na czole. Z pewnoscia nie od ciabatty :D
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  18 kwietnia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Dla wszystkich czytających ten temat :

Ciabatta – włoski biały chleb, zrobiony z mąki pszennej i drożdży. Bochenek jest wydłużony, szeroki i płaskawy. Po włosku słowo ciabatta oznacza „kapeć, łapeć”. Od drugiej połowy lat 90. jest szeroko znany w Europie i Stanach Zjednoczonych, najczęściej używana do kanapek.

RedRiding1978
RedRiding1978
  18 kwietnia 2018
leon28
leon28: akurat slowo ciapaty rzeczywiscie pochodzi od nazwy placka prawdopodobnie od Ćapati, czapati lub chapati, rodzaju tradycyjnych placków popularnych w Indiach i Pakistanie


d83ddc47

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Równie prawdopodobnie jak od ciapki na czole.


I gadajże typiarzowi do d**y d83dde02
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.