Niebanalnaona
Niebanalnaona
  26 marca 2018 (pierwszy post)

Powiedzcie mi - drogie Panie co chcecie tym wskórać ?? Czy naprawdę tylko tyle macie do zaoferowania ?? Nie jest Wam tak po prostu wstyd wrzucać publicznie foty w bieliznie ? Serio myślicie, że facet szukający kobiety normalnej, na poziomie poleci na wyexponowane cycki..a potem zdziwko że "on tylko o jednym" :-))))

RedRiding
RedRiding
  30 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Powiedzcie mi - drogie Panie co chcecie tym wskórać ?? Czy naprawdę tylko tyle macie do zaoferowania ?? Nie jest Wam tak po prostu wstyd wrzucać publicznie foty w bieliznie ? Serio myślicie, że facet szukający kobiety normalnej, na poziomie poleci na wyexponowane cycki..a potem zdziwko że "on tylko o jednym" :-))))


O ile udało mi się prześledzić tematy tylko z 1 strony forum, to jest to już drugi pani temat dotyczący wyglądu i to w przeciągu zaledwie kilku dni. Nie rozumiem jednego, a mianowicie tego, że skoro pani ma prawo do oceny wyglądu mężczyzn i w ocenie pani, wygląd wysuwa się na 1 miejsce, to dlaczego tego samego prawa odmawia pani mężczyznom? Rozumiem, że pani ma prawo szukać na podstawie wyglądu tego "czegoś" u innych, ale inni powinni się sugerować tylko pani fejkowym zdjęciem i kupić przysłowiowego kota w worku?
RedRiding
RedRiding
  30 marca 2018

Sorki, ale jak dla mnie to niesamowita z pani hipokrytka

Niebanalnaona
Niebanalnaona
  30 marca 2018

Owszem - wygląd jest bardzo ważny. Ale patrząc na fotę faceta - nie zwracam uwagi na wyrzezbione mięśnie czy wypukłosci w spodniach ale na wyraz twarzy, to coś w oczach. Tu jest różnica :-)

Niebanalnaona
Niebanalnaona
  30 marca 2018

Ma Pani prawo mieć swoje zdanie - przyjmuję krytykę na klatę, bo nie należę do tych "dam" którę bedą rzucać bluzgami w rewanżu. Pozdraeiam

RedRiding
RedRiding
  30 marca 2018

Przyznam szczerze, że dziwne ma pani podejście do tematu wyglądu. Prześledzić pani wpisy chociażby w tym temacie

https://fotka.com/forum/hydepark/15765747,Decyzja_na_nie_Jak_r/6#post15772603 to pomijając zarys w spodniach którego pani podobno nie szuka, to mężczyzna powinien wg pani wyglądać całodobowo jak boski Adonis i najlepiej dla pani z garniaka nie wyskakiwać,ale pani w tej rozciągniętej bluzce powinna podobać się wszystkim? To tak nie działa

Ps
Bluzgi? jak do tej pory to mój bluzgometr jest czysty, czego znów nie można powiedzieć o pani

Niebanalnaona
Niebanalnaona
  30 marca 2018

Nie jestem tu po to żeby się podobać, chociaż ku mojemu zaskoczeniu mam spore zainteresowanie :-))

Niebanalnaona
Niebanalnaona
  30 marca 2018

A bluzka nie jest rozciągnięta. Ma luzny fason. Nie widzę potrzeby zakladania obcisłej bluzeczki i w dodatku exponującej biust.

RedRiding
RedRiding
  30 marca 2018

Ale z upodobaniem ocenia pani wygląd mężczyzn i kobiet,przy okazji samej sobą niewiele prezentując. Pozdrawiam i pozostawiam do przemyślenia. Wesołych świąt

Niebanalnaona
Niebanalnaona
  30 marca 2018

Jestem ateistką. Wszystkiego dobrego :-)

RedRiding
RedRiding
  30 marca 2018

Ostatni post w tym temacie. Nie wiem jaki pani ma fason bo w przeciwieństwie do pani nie urządzam wycieczek osobistych po profilach tylko po to, by mieć o czym pisać i czym na siebie zwrócić uwagę. Oceniam to co widzę na awatarze, a to, nawet wg mnie, wygląda niewyjściowo. Dlaczego uważa pani że mężczyźni których oceniła pani na NIE nie mają swoich zainteresowań pasji i nie są warci poznania? W ich świecie takie jak pani ocenia się jednym słowem #blachara

Ps

Wiara jest jak dupa, każdy ma swoją i najlepiej kiedy pilnuje się samą siebie

Niebanalnaona
Niebanalnaona
  30 marca 2018

:-)))) brak słów na ludzką głupotę...tyle w temacie

RedRiding
RedRiding
  30 marca 2018

Doprawdy? Idąc pani tokiem rozumowania oceniłam pani wygląd i wg mnie, wygląda pani jak ostatnia fleja. Luźny fason bluzki ma ukryć to czego pani brak i o czym założyła pani temat. Nie pochwali się pani, bo jak w przysłowiu o Teresce"z przodu deska i z tyłu deska"

Niebanalnaona
Niebanalnaona
  30 marca 2018

To Pani zdanie i ma do niego prawo. Ale to raczej żałosne ze wpada Pani tak łatwo w złość bo ktoś ma odmienne zdanie i ocenia Pani moje atuty na.podstawie swoich domysłów :-)) ja przynajmniej mam zdjęcie . żadna sztuka pyskować anonimowo..a idąc Pani tokiem myślenia to można się tylko domyślać dlaczego nie ma Pani fotki
Na tym koncze bo jak to się mówi : "nie kłóć się z idiotą, bo ktoś z boku może Was pomylić"..żegnam

RedRiding
RedRiding
  31 marca 2018

Podziękowania dla Bekazmoda, bo przyznać trzeba, że koncertowo panią wystawił, a pani mając w pamięci tamten temat, straciła okazję by siedzieć cicho. Złość? W żadnym przypadku. Przyznać też trzeba, że jak na swój wiek, wykazała się pani nad wyraz wysokim ilorazem inteligencji :) xd

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  31 marca 2018

Na kolana grzesznico i zaluj za wulgarne posty skierowane w moja strone pod nieobecnosc moja z powodu bana mojego

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.