Niebanalnaona
Niebanalnaona
  26 marca 2018 (pierwszy post)

Powiedzcie mi - drogie Panie co chcecie tym wskórać ?? Czy naprawdę tylko tyle macie do zaoferowania ?? Nie jest Wam tak po prostu wstyd wrzucać publicznie foty w bieliznie ? Serio myślicie, że facet szukający kobiety normalnej, na poziomie poleci na wyexponowane cycki..a potem zdziwko że "on tylko o jednym" :-))))

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  27 marca 2018

to jest serwis prawie że już ( albo oficjalnie - nie wiem, nie interesuję mnie Fotka.pl od dawna) randkowy z samą nazwą w tytule FOTKA
gdzie zarówno faceci jak kobiety "reklamują" się fotkami, a ładnie zapakowany towar jest po prostu bardziej atrakcyjniejszy + niektórzy potrzebują się dowartościować 11 czy co to tam teraz się daję tu. Czasy intelektualnego piękna na tego typu portalach minęły.

...Ignorance is bliss...
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  27 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Powiedzcie mi - drogie Panie co chcecie tym wskórać ?? Czy naprawdę tylko tyle macie do zaoferowania ?? Nie jest Wam tak po prostu wstyd wrzucać publicznie foty w bieliznie ? Serio myślicie, że facet szukający kobiety normalnej, na poziomie poleci na wyexponowane cycki..a potem zdziwko że "on tylko o jednym" :-))))


Mi to akurat pasuje bo dużo ułatwia.

Konto usunięte
Konto usunięte: Niebanalnaona: Zastanawia mnie tylko jaki to ma cel...kobiety totalnie szastają na prawo i lewo swoją intymnością, co potem będziecie mieć do zaoferowania facetowi ?? Skoro na dzieñ dobry podajecie się publucznie pół nagie jak na tacy.. A mnie zastanawia dlaczego tak bardzo Cię męczy ten temat. Po co ingerować i interesować się życiem obcych ludzi? Co za natura pchać nos w obce sprawy i życie... I dlaczego pytasz mnie "co będziecie mieć...", nie dość że uogolniasz to zakładasz głupi temat, który nic nie zmieni i tym bardziej nie wpłynie na te młode damy. Każdy szuka tutaj swojego odbiorce.


Dla Ciebie wszystkie tematy są głupie. Sama powątpiewasz w to czy jestes inteligentna. Jak na razie to widze ze masz tu z kazdym problem i na siłe się wymądrzasz.

Konto usunięte
Konto usunięte: Każdy ma prawo, w granicach przyzwoitości oczywiście, dodawać takie zdjęcia na jakie ma ochotę. Każda z nich wie co otrzymuje i jakich ma odbiorców. Po co leczyć ludzi, którzy tego nie potrzebują i żadna z nich nie przeczyta tego apelu.


Moderator pisze o tym zeby nie interesowac sie czyims zyciem i nie integrować w nie :D :D :D Ty, szeryf fotki XDDDDD
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  27 marca 2018
RexMundi
RexMundi: to jest serwis prawie że już ( albo oficjalnie - nie wiem, nie interesuję mnie Fotka.pl od dawna) randkowy z samą nazwą w tytule FOTKA gdzie zarówno faceci jak kobiety "reklamują" się fotkami, a ładnie zapakowany towar jest po prostu bardziej atrakcyjniejszy + niektórzy potrzebują się dowartościować 11 czy co to tam teraz się daję tu. Czasy intelektualnego piękna na tego typu portalach minęły.


Nie przypominam sobie zeby takie tu byly :)
Niebanalnaona
Niebanalnaona
  27 marca 2018

jestemwczorajsza- nie zamierzam dłużej z Tobą dyskutować- ignoruję Twoje posty skoro nie potrafisz rozmawiać na poziomie

turris
turris
  27 marca 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Po co ingerować i interesować się życiem obcych ludzi?

d83dde02 Czy Ty myślisz zanim coś napiszesz? (pytanie retoryczne).
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  27 marca 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Dla Ciebie wszystkie tematy są głupie. Sama powątpiewasz w to czy jestes inteligentna. Jak na razie to widze ze masz tu z kazdym problem i na siłe się wymądrzasz.

W żadnym razie, nikomu tego tutaj nie napisałam oprócz tej Pani.
Nie jestem inteligentna, nie potrafię nawet poprawnie ułożyć zdanie. Co dalej? :D

Rozumiem, że czekasz aby jakaś ofiara napisała coś prowokacyjnie, wyraziła swoje zdanie odmienne od ogółu i rzucasz się bo nazwa profilu tego wymaga. Jest jeden problem, naprawdę jest ni obojętna Twoja opinia :). A problem mam tylko i wyłącznie z trolami, które polują tu aby się dowartościowac. ;)
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Moderator pisze o tym zeby nie interesowac sie czyims zyciem i nie integrować w nie :D :D :D Ty, szeryf fotki XDDDDD

Mam ciekawe życie i serio nie interesuhe mnie to jakie zdjęcia dodają młode kobiety na fotkę aby się dobrze zareklamować.
Konto usunięte
Konto usunięte: jestemwczorajsza- nie zamierzam dłużej z Tobą dyskutować- ignoruję Twoje posty skoro nie potrafisz rozmawiać na poziomie
Ale ja nic nie piszę w pani stronę, to mnie cytują po prostu. Się pani nie denerwuje.
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy Ty myślisz zanim coś napiszesz? (pytanie retoryczne).

Nie, żyje bez głowy.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
redarrow
redarrow
  27 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Powiedzcie mi - drogie Panie co chcecie tym wskórać ?? Czy naprawdę tylko tyle macie do zaoferowania ?? Nie jest Wam tak po prostu wstyd wrzucać publicznie foty w bieliznie ? Serio myślicie, że facet szukający kobiety normalnej, na poziomie poleci na wyexponowane cycki..a potem zdziwko że "on tylko o jednym" :-))))


Przyznam szczerze, że temat dość zaskakujący! Wynika on albo z nieznajomości kobiecej natury, albo męskiej, albo ogólnie, sama nie wiem! Każda kobieta, albo prawie każda, świadoma swojej seksualności, potrafi ją umiejętnie wykorzystać. Nazywaj to jak chcesz... wabienie samca, wojna płci, czy jeszcze inaczej. Nie rozumiem skąd Twój bulwers, bo przecież idąc ulicą chociażby w lecie, takie widoki są na porządku dziennym?! Mężczyźni to w dużej części niestety wzrokowcy i pierwsze na co zwrócą u Ciebie uwagę, to Twoje cycki i seksapil! Mózgu szukać będą na samiutkim końcu! Kolejna sprawa, to dość spora chyba grupa kobiet próbuje poprzez takie portale zwrócić na siebie uwagę świata modelingu, a świat modelingu, na tego typu portalach szuka nowych twarzy, ładnego ciała chociażby do wspomnianych przez Ciebie kolekcji bielizny.
redarrow
redarrow
  27 marca 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

A tak swoją drogą, to Twój górnolotny login ma uświadomić innym kobietom twoją tutaj wyższość, czy coś innego, bo nie ogarniam tego "kazania"?! Co ma nam dać? Wszystko albo nic. Nie widzę w tym nic niezwykłego, że tak kobiety jak i mężczyźni chwalą się swoim wyglądem, bo i portal ku temu! Pozdrawiam!

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  27 marca 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Skąd ta bulwersja

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie rozumiem skąd Twój bulwers


Konto usunięte
Konto usunięte: Tu bulwersja nie ma nic do rzeczy . Zastanawia mnie tylko jaki to ma cel...kobiety totalnie szastają na prawo i lewo swoją intymnością, co potem będziecie mieć do zaoferowania facetowi ?? Skoro na dzieñ dobry podajecie się publucznie pół nagie jak na tacy..


1...2...3...
Ciekawe, ja jako przedstawiciel nollaffow z przydomkiem 'mod' nie mam prawa tego napisac i wyslowic swojego zdania.
A na kolezanke nikt sie nie rzuca... hmmm.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
redarrow
redarrow
  27 marca 2018

Być może dlatego, że rzucasz się z pięściami na wszystkich?! A może dlatego, ze Twoim tezom brak uzasadnienia?! Kiedy zagłębisz się w świat zwierząt i ludzi, to dojdziesz do wniosku, że wcale aż tak bardzo nie różnią się od siebie?! W świecie zwierząt samica różni się albo jaskrawszym ubarwieniem, albo w grę wchodzą feromony. Na serwerze trudno o feromony, pozostają więc do wykorzystania inne metody i "broń"

Ps

Traktuj użytkowników w sposób w jaki sama chcesz być traktowana i nie będziesz mieć z nami problemu

NocnyJastrzab
Posty: 43134 (po ~124 znaków)
Reputacja: -21 | BluzgometrTM: 215
NocnyJastrzab
  27 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Powiedzcie mi - drogie Panie co chcecie tym wskórać ?? Czy naprawdę tylko tyle macie do zaoferowania ?? Nie jest Wam tak po prostu wstyd wrzucać publicznie foty w bieliznie ? Serio myślicie, że facet szukający kobiety normalnej, na poziomie poleci na wyexponowane cycki..a potem zdziwko że "on tylko o jednym" :-))))


3/4 zdjęć to fejki. A może jest tyle cichodajek na tym serwisie po prostu :ziober2:
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  27 marca 2018

Jak sie nie ma nic innego do zafoerowania to sie pokazuje cycki a najlepsze potem te same wariatki maja zal dupy do facetow. To sie nazywa bycie swiadomym swojej seksualnosci :D Mozna zauwazyc pewna zaleznosc. Im ktos jest bardziej prosty i prozny tym wiecej pokazuje.

redarrow
redarrow
  27 marca 2018

A ja mam inne pytania
Czy my żyjemy totalitarnym, restrykcyjnym systemie, który nakazuje nam zakrycie ciała od stóp do głów?
Czy idąc na plaże każesz sobie oczy zakleić?
Czy nie potrafisz zapanować nad swoim instynktem?

Jeżeli mnie nie interesuje dana osoba, to jak dla mnie może stać naga jak św turecki i nie wzbudza mojego pożądania

redarrow
redarrow
  27 marca 2018

Co mnie obchodzi jakiś tam pan "ixiński" i jego naga d00pa? Jak dla mnie, to na czubeczku może sobie przypiąć dzwoneczek dla lepszego efektu i mnie on nie interesuje, a na pewno nie patrzę na niego z podtekstem erotycznym, a raczej z rozbawieniem i litością! To wy wszędzie widzicie potencjalną chętną na wasz kawałek mięśnia"sercowego", bo inaczej i bez niego, nigdzie nie traficie

Niebanalnaona
Niebanalnaona
  27 marca 2018

Hm..fakt - mozemy wykorzystywać naszą sexualnosc poprzez exponowanie atutów. Ale nie tylko tak ( pozpośrednio) można zwabic samca. Ja mam 1 fotkę i zwyczajną ( bez cyców na wierzchu) a mas naprawdę spore zainteresowanie i wieeele razy dostawałam wiadomosci typu : "ładny uśmiech , i widzę że nie błyskasz cycami jak inne, które myślą zetylko tak można zwrócic uwagę faceta"..

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.