Niebanalnaona
Niebanalnaona
  26 marca 2018 (pierwszy post)

Powiedzcie mi - drogie Panie co chcecie tym wskórać ?? Czy naprawdę tylko tyle macie do zaoferowania ?? Nie jest Wam tak po prostu wstyd wrzucać publicznie foty w bieliznie ? Serio myślicie, że facet szukający kobiety normalnej, na poziomie poleci na wyexponowane cycki..a potem zdziwko że "on tylko o jednym" :-))))

Mieczuuu
Posty: 4 (po ~98 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 100
Mieczuuu
  26 marca 2018

Która to? Która? Bo trzeba by ocenić...d83dde31d83dde37d83dde1c

Niebanalnaona
Niebanalnaona
  26 marca 2018

Co 3 jak nic

Mieczuuu
Posty: 4 (po ~98 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 100
Mieczuuu
  26 marca 2018

To Ty jesteś trzecia jak nic. Zaglądam a tu nic!

Niebanalnaona
Niebanalnaona
  26 marca 2018

:-))))

Mieczuuu
Posty: 4 (po ~98 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 100
Mieczuuu
  26 marca 2018
d83dde1c :D
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  26 marca 2018

Skąd ta bulwersja życiem obcych Ci ludzi?

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Niebanalnaona
Niebanalnaona
  26 marca 2018

Tu bulwersja nie ma nic do rzeczy . Zastanawia mnie tylko jaki to ma cel...kobiety totalnie szastają na prawo i lewo swoją intymnością, co potem będziecie mieć do zaoferowania facetowi ?? Skoro na dzieñ dobry podajecie się publucznie pół nagie jak na tacy..

Niebanalnaona
Niebanalnaona
  26 marca 2018

Przyznam, że bardziej jestem ciekawa opinii Panów..uważacie, że takie kobiety są faktycznie bardziej interesujące ?

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  26 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Zastanawia mnie tylko jaki to ma cel...kobiety totalnie szastają na prawo i lewo swoją intymnością, co potem będziecie mieć do zaoferowania facetowi ?? Skoro na dzieñ dobry podajecie się publucznie pół nagie jak na tacy..

A mnie zastanawia dlaczego tak bardzo Cię męczy ten temat. Po co ingerować i interesować się życiem obcych ludzi?
Co za natura pchać nos w obce sprawy i życie...
I dlaczego pytasz mnie "co będziecie mieć...", nie dość że uogolniasz to zakładasz głupi temat, który nic nie zmieni i tym bardziej nie wpłynie na te młode damy. Każdy szuka tutaj swojego odbiorce.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Niebanalnaona
Niebanalnaona
  26 marca 2018

Jeśli Cię temat nie i teresuje - nie wchodz. Proste i logiczne ! Po to jest forum, żeby kazdy mógł zajladac taki temat, na jaki ma ochote ! I naucz sie czytać ze zrozumieniem, bo Twoje przypieprzanie się z tekstami typu : ingerowac, interesować się życiem obcych ludzi. Radzę sprawdzić w słowniku znaczenie tych słow bo na pewno nie jest to adekwatne do mojego wątku

Niebanalnaona
Niebanalnaona
  26 marca 2018

I czytaj dokladnie zanim cos napiszesz, bo CIEBIE O NIC NIE PYTAŁAM !

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  26 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli Cię temat nie i teresuje - nie wchodz. Proste i logiczne ! Po to jest forum, żeby kazdy mógł zajladac taki temat, na jaki ma ochote ! I naucz sie czytać ze zrozumieniem, bo Twoje przypieprzanie się z tekstami typu : ingerowac, interesować się życiem obcych ludzi. Radzę sprawdzić w słowniku znaczenie tych słow bo na pewno nie jest to adekwatne do mojego wątku

Jeśli ktoś ma odmienne zdanie od Ciebie to nie ma prawa głosu? Zawsze mi się wydawało, że forum jest dla dyskusji. Widocznie się mylę.
Dziękuję za bezpłatne lekcje języka polskiego. Zabawne, że kobieta chce ratować młode dziewczyny przed napalonymi facetami na fotce, pisze że co 3 ma takie zdjęcia i twierdzi, że wcale się tym nie interesuje :).
Każdy ma prawo, w granicach przyzwoitości oczywiście, dodawać takie zdjęcia na jakie ma ochotę. Każda z nich wie co otrzymuje i jakich ma odbiorców. Po co leczyć ludzi, którzy tego nie potrzebują i żadna z nich nie przeczyta tego apelu.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  26 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: I czytaj dokladnie zanim cos napiszesz, bo CIEBIE O NIC NIE PYTAŁAM !

Spokojnie. Ludzie mają prawo się z Tobą nie zgadzać.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Niebanalnaona
Niebanalnaona
  26 marca 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Niebanalnaona: Jeśli Cię temat nie i teresuje - nie wchodz. Proste i logiczne ! Po to jest forum, żeby kazdy mógł zajladac taki temat, na jaki ma ochote ! I naucz sie czytać ze zrozumieniem, bo Twoje przypieprzanie się z tekstami typu : ingerowac, interesować się życiem obcych ludzi. Radzę sprawdzić w słowniku znaczenie tych słow bo na pewno nie jest to adekwatne do mojego wątku Jeśli ktoś ma odmienne zdanie od Ciebie to nie ma prawa głosu? Zawsze mi się wydawało, że forum jest dla dyskusji. Widocznie się mylę. Dziękuję za bezpłatne lekcje języka polskiego. Zabawne, że kobieta chce ratować młode dziewczyny przed napalonymi facetami na fotce, pisze że co 3 ma takie zdjęcia i twierdzi, że wcale się tym nie interesuje :). Każdy ma prawo, w granicach przyzwoitości oczywiście, dodawać takie zdjęcia na jakie ma ochotę. Każda z nich wie co otrzymuje i jakich ma odbiorców. Po co leczyć ludzi, którzy tego nie potrzebują i żadna z nich nie przeczyta tego apelu.


Boszeeee..ja o jednym, Ty o czym innym.. Odmienne zdanie mozna wyrazic w sposó kulturalny i na poziomie, czego Ty nie potrafisz bo od razu zarzuciłaś mi, że INGERUJĘ w życie innych ludzi..zadałam pytanie na forum..jeśli to dla Ciebie ingerencja w życie innych to brak mi słów..na tym kończę, bo dalsza dyskusja nie ma sensu skoro nie rozumiesz o co mi chodzi. Pozdrawiam
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.