Niebanalnaona
Niebanalnaona
  26 marca 2018 (pierwszy post)

Powiedzcie mi - drogie Panie co chcecie tym wskórać ?? Czy naprawdę tylko tyle macie do zaoferowania ?? Nie jest Wam tak po prostu wstyd wrzucać publicznie foty w bieliznie ? Serio myślicie, że facet szukający kobiety normalnej, na poziomie poleci na wyexponowane cycki..a potem zdziwko że "on tylko o jednym" :-))))

redarrow
redarrow
  27 marca 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Każda potwora, ma swojego amatora. Te kobiety znają doskonale naturę mężczyzn i wiedzą na co ich złapać jak muchy na lep! Pokażą kawałek cycka i podwiązki i sznureczek amatorów gotowy! Gdyby mężczyźni mieli szacunek do siebie, nie zadawaliby się z nimi i oczekiwali czegoś więcej! Najwidoczniej to im wystarcza! Dobre i bezdyskusyjne (bo i o czym)dmuchanie w balon,a najważniejsze, że darmowe! Niemniej jednak, żyjemy wolnym kraju i jeżeli są dorośli i nikomu krzywdy nie robią, ich sprawa!
A już tak na koniec, to gdybym musiała trzepnąć w czuprynę, to nie laskę że się ubrała jak ubrała, ale Twojego partnera że ma nieuleczalnego zeza, ale nic mi do waszych zdrad :)

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  27 marca 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Hm..fakt - mozemy wykorzystywać naszą sexualnosc poprzez exponowanie atutów. Ale nie tylko tak ( pozpośrednio) można zwabic samca. Ja mam 1 fotkę i zwyczajną ( bez cyców na wierzchu) a mas naprawdę spore zainteresowanie i wieeele razy dostawałam wiadomosci typu : "ładny uśmiech , i widzę że nie błyskasz cycami jak inne, które myślą zetylko tak można zwrócic uwagę faceta"..

I brawo Ci za to. Mnie interesuje w kobietach coś więcej niz cycki i dupa. Wypraszam sobie robienie z kobiet glupich cipek które przez "nature " musza pokazywać cycki ( może tez przez nature wystawiaja swoje dziewictwa na sprzedaz). Jest wiele innych fajnych sposobów w które kobiety mogą uwodzic czy kusić. Pokazywanie ciała to najbardziej prostacki sposób. Najbardziej żałosne sa wypowiedzi typiar które uważaja że są " swiadome swojej seksualnosci " ( czyt. są łatwe ), ale największy żal dupy maja do typów ze im patrzą w cycki. " Te kobiety znają nature facetów " :D :D :D Jezu jak nisko trzeba upaść zeby pisać tak chore rzeczy :D Faceci sie " nie szanują" bo patrzą w cycki :D :D :D To są wypowiedzi typowych niedowartosciowanych typiar uzaleznionych od niekonczącej sie atencji.
Widze ze nie piszesz zbyt czesto na forum wiec radze Ci nie sugerować sie tym co piszą tutaj ludzie bo fotka to najwiekszy kibel na którym odnajduja sie najgorsze wariatki i jedyne miejsce gdzie mogą coś powiedziec.

Konto usunięte
Konto usunięte: jestemwczorajsza- nie zamierzam dłużej z Tobą dyskutować- ignoruję Twoje posty skoro nie potrafisz rozmawiać na poziomie


To jest jedyna normalna opcja chociaz uwazaj bo ona ma zaburzenia emocjonalne i dostaniesz bana. Takich wlasnie modów ma fotka.
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  28 marca 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: chociaz uwazaj bo ona ma zaburzenia emocjonalne i dostaniesz bana. Takich wlasnie modów ma fotka

:rotfl:
To rzeczywiście zabawne, ocenianie ludzi przez pryzmat posiadania praw na moderację na forum. Uwierz, że jestem ostatnią osobą chętna do banowania więc zadziwia mnie Twoja tania prowokacja w moją stronę.
Po co wydawać hajs na psychologow jeśli tutaj są bezpłatnie. :rotfl:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Mieczuuu
Posty: 4 (po ~98 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 100
Mieczuuu
  28 marca 2018

REASUMUJĄC!! Mózg ma każda z Was . Cycki niekoniecznie. Ale zapewniam , że każde są piękne. nawet te malutkie i bez powodu wstydliwie ukrywane, więc nie ma o co się kłocić. Wiosna idzie więc usmiechnijmy się do siebie.d83dde03

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  28 marca 2018
Mieczuuu
Mieczuuu: REASUMUJĄC!! Mózg ma każda z Was . Cycki niekoniecznie. Ale zapewniam , że każde są piękne. nawet te malutkie i bez powodu wstydliwie ukrywane, więc nie ma o co się kłocić. Wiosna idzie więc usmiechnijmy się do siebie.


Rozumiem ze chodzi Ci o narząd a nie o jego cechy :D
redarrow
redarrow
  28 marca 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: żałosne sa wypowiedzi typiar


BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: żal dupy maja do typów


BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: niedowartosciowanych typiar


BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: fotka to najwiekszy kibel


widzę, że jak na kogoś kto od kobiet oczekuje czegoś więcej, sam od siebie niewiele wymagasz, a twoje słownictwo jest baaaardzo "bogate" i "kwieciste"

Nic dziwnego że później czytamy na forach... każdy facet to cham, prostak, matoł i gbur

Nie musisz chwalić się swoim miejscem pracy i spostrzeżeniami z niego d83dde0f

Ciekawe która desperatka "rzuci się" na to "mięso armatnie"?:) jak do tej pory, pomimo wszechobecności, żadna xd Jednak nie każda potwora ma swojego amatora
Niebanalnaona
Niebanalnaona
  28 marca 2018
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Niebanalnaona: Hm..fakt - mozemy wykorzystywać naszą sexualnosc poprzez exponowanie atutów. Ale nie tylko tak ( pozpośrednio) można zwabic samca. Ja mam 1 fotkę i zwyczajną ( bez cyców na wierzchu) a mas naprawdę spore zainteresowanie i wieeele razy dostawałam wiadomosci typu : "ładny uśmiech , i widzę że nie błyskasz cycami jak inne, które myślą zetylko tak można zwrócic uwagę faceta".. I brawo Ci za to. Mnie interesuje w kobietach coś więcej niz cycki i dupa. Wypraszam sobie robienie z kobiet glupich cipek które przez "nature " musza pokazywać cycki ( może tez przez nature wystawiaja swoje dziewictwa na sprzedaz). Jest wiele innych fajnych sposobów w które kobiety mogą uwodzic czy kusić. Pokazywanie ciała to najbardziej prostacki sposób. Najbardziej żałosne sa wypowiedzi typiar które uważaja że są " swiadome swojej seksualnosci " ( czyt. są łatwe ), ale największy żal dupy maja do typów ze im patrzą w cycki. " Te kobiety znają nature facetów " :D :D :D Jezu jak nisko trzeba upaść zeby pisać tak chore rzeczy :D Faceci sie " nie szanują" bo patrzą w cycki :D :D :D To są wypowiedzi typowych niedowartosciowanych typiar uzaleznionych od niekonczącej sie atencji. Widze ze nie piszesz zbyt czesto na forum wiec radze Ci nie sugerować sie tym co piszą tutaj ludzie bo fotka to najwiekszy kibel na którym odnajduja sie najgorsze wariatki i jedyne miejsce gdzie mogą coś powiedziec. Niebanalnaona: jestemwczorajsza- nie zamierzam dłużej z Tobą dyskutować- ignoruję Twoje posty skoro nie potrafisz rozmawiać na poziomieTo jest jedyna normalna opcja chociaz uwazaj bo ona ma zaburzenia emocjonalne i dostaniesz bana. Takich wlasnie modów ma fotka.


Noooo. Przywróciłeś mi wiarę w to, że normalni faceci, dla których liczy się cos więcej niż atuty wyglądu zewnętrzenego- jednak istnieją. BRAVO TY !!!
Niebanalnaona
Niebanalnaona
  28 marca 2018

A co do portalu - to ban mi nie straszny..fotka.pl nie jest niezbędna do życia..portal ogólnie słaby - chroniący pedofili. Ale to już inny temat o którym pisalam milkakrotnie ale admini usuwali moje posty , nie chcąc "niepotrzebnego szumu..."

InzPiter
InzPiter
  28 marca 2018

Hej, też jestem wyznawcą piękną wewnętrznego u kobiet, powłoka sie starzeje, a środek jest długo taki sam

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  28 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: BekaZciebieModzie: Niebanalnaona: Hm..fakt - mozemy wykorzystywać naszą sexualnosc poprzez exponowanie atutów. Ale nie tylko tak ( pozpośrednio) można zwabic samca. Ja mam 1 fotkę i zwyczajną ( bez cyców na wierzchu) a mas naprawdę spore zainteresowanie i wieeele razy dostawałam wiadomosci typu : "ładny uśmiech , i widzę że nie błyskasz cycami jak inne, które myślą zetylko tak można zwrócic uwagę faceta".. I brawo Ci za to. Mnie interesuje w kobietach coś więcej niz cycki i dupa. Wypraszam sobie robienie z kobiet glupich cipek które przez "nature " musza pokazywać cycki ( może tez przez nature wystawiaja swoje dziewictwa na sprzedaz). Jest wiele innych fajnych sposobów w które kobiety mogą uwodzic czy kusić. Pokazywanie ciała to najbardziej prostacki sposób. Najbardziej żałosne sa wypowiedzi typiar które uważaja że są " swiadome swojej seksualnosci " ( czyt. są łatwe ), ale największy żal dupy maja do typów ze im patrzą w cycki. " Te kobiety znają nature facetów " :D :D :D Jezu jak nisko trzeba upaść zeby pisać tak chore rzeczy :D Faceci sie " nie szanują" bo patrzą w cycki :D :D :D To są wypowiedzi typowych niedowartosciowanych typiar uzaleznionych od niekonczącej sie atencji. Widze ze nie piszesz zbyt czesto na forum wiec radze Ci nie sugerować sie tym co piszą tutaj ludzie bo fotka to najwiekszy kibel na którym odnajduja sie najgorsze wariatki i jedyne miejsce gdzie mogą coś powiedziec. Niebanalnaona: jestemwczorajsza- nie zamierzam dłużej z Tobą dyskutować- ignoruję Twoje posty skoro nie potrafisz rozmawiać na poziomieTo jest jedyna normalna opcja chociaz uwazaj bo ona ma zaburzenia emocjonalne i dostaniesz bana. Takich wlasnie modów ma fotka.Noooo. Przywróciłeś mi wiarę w to, że normalni faceci, dla których liczy się cos więcej niż atuty wyglądu zewnętrzenego- jednak istnieją. BRAVO TY !!!


3maj sie z dala od negatywnych ludzi. Bądz sobą i nie patrz sie na inne dziewczyny. Powodzenia :)
PP01
Posty: 38 (po ~171 znaków)
Reputacja: 13 | BluzgometrTM: 7
PP01
  29 marca 2018

A ja jestem zdania ze jesli dziewczyna jest zgrabna ma czym sie pochwalic i CHCE sie pochwalic to nie mam nic przeciwko :) ja tam z przyjemnoscia oko zawiesze :)
Mysle ze nikt nikomu tym krzywdy nie robi

Niebanalnaona
Niebanalnaona
  29 marca 2018

Ja nadal uwazam że to nieco wręcz...desperackie..takie chwytanie się ostateczności byle tylko zwrócić na siebie uwagę..fakt- nic w tym złego. Zależy czego taka laska szuka i oczekuje.Niestety spora częsc facetow ( chocby tu na fotce) twierdzi ze z doswiadczenia wie ze cycki wywalają laski, które nie mają czym innym błysnąć. Twierdzą ze owszem - chętnie popatrzą i skorzystają ( bo ich zdaniem większosc z nich jest "łatwa") ale na partnerkę na stałe zdecydowanie woleli by kogoś na poziomie, co ma coś więcej do zaoferowania..ale co kto lubi :-))) kazdy żyje po swojemu. Ja TYLKO wypowiadam swoje zdanie, po to jest wkoncu forum :-)

Erf
Erf
  29 marca 2018

To zwyczajne przyciąganie uwagi i robią to zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Cały czas mi przemykają tu zdjęcia napinających się do zdjęć kolesi. Nie bardzo jest się tu nad czym zastanawiać, trafi swój na swego.

Niebanalnaona
Niebanalnaona
  29 marca 2018

Masz rację

Erf
Erf
  29 marca 2018
:and:
Jestem trochę zawiedziona reakcją. :-D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.