Niebanalnaona
Niebanalnaona
  26 marca 2018 (pierwszy post)

Powiedzcie mi - drogie Panie co chcecie tym wskórać ?? Czy naprawdę tylko tyle macie do zaoferowania ?? Nie jest Wam tak po prostu wstyd wrzucać publicznie foty w bieliznie ? Serio myślicie, że facet szukający kobiety normalnej, na poziomie poleci na wyexponowane cycki..a potem zdziwko że "on tylko o jednym" :-))))

Niebanalnaona
Niebanalnaona
  29 marca 2018

Niepotrzebnie :-))

RedRiding
RedRiding
  30 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Powiedzcie mi - drogie Panie co chcecie tym wskórać ?? Czy naprawdę tylko tyle macie do zaoferowania ?? Nie jest Wam tak po prostu wstyd wrzucać publicznie foty w bieliznie ? Serio myślicie, że facet szukający kobiety normalnej, na poziomie poleci na wyexponowane cycki..a potem zdziwko że "on tylko o jednym" :-))))


#takiecycki no #takiecycki xd mieć to grzech! #zazdrośnica
Niebanalnaona
Niebanalnaona
  30 marca 2018

Nie mam czego zazdroscic. Mam duże D :-p

RedRiding
RedRiding
  30 marca 2018

Teraz mówi się #zobfitościswojej dam ci panie xd #punktG (interpretacja dowolna)xd

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  30 marca 2018

patrzcie dzieci jak koncza ci ktorzy przesadzaja z uzywkami, niezobowiazujacym seksem, dopalaczami i internetem glownie na Fotka i to taka przestroga dla was tatusiowie pilnujcie swoich corek bo skoncza tak jak ta tutaj xd

RedRiding
RedRiding
  30 marca 2018

Nie wyrywaj się tak tatuśku, bo w tym trapezie G***o jest dla ciebie #marzyciele.pl

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  30 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja nadal uwazam że to nieco wręcz...desperackie..takie chwytanie się ostateczności byle tylko zwrócić na siebie uwagę..fakt- nic w tym złego. Zależy czego taka laska szuka i oczekuje.Niestety spora częsc facetow ( chocby tu na fotce) twierdzi ze z doswiadczenia wie ze cycki wywalają laski, które nie mają czym innym błysnąć. Twierdzą ze owszem - chętnie popatrzą i skorzystają ( bo ich zdaniem większosc z nich jest "łatwa") ale na partnerkę na stałe zdecydowanie woleli by kogoś na poziomie, co ma coś więcej do zaoferowania..ale co kto lubi :-))) kazdy żyje po swojemu. Ja TYLKO wypowiadam swoje zdanie, po to jest wkoncu forum :-)


no ba skoro są cycki to chyba logiczne ze koleś nie bedzie myslal o metodologicznych aspektach ekspertyz budowlanych.
Swój do swojego ciągnie. Nie ma sie co przejmować i nie ma sensu dyskutować. Nie tutaj.
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  30 marca 2018

Gunwo to znaczy tu twoje zdanie milfie xd ledwo to zlazlo z drzewa do cywilizacji i juz sie wymadrza

RedRiding
RedRiding
  30 marca 2018

Kiedyś dziecko zapytało mnie jak to możliwe, że kura nie zgniata jajka, które wysiaduje. W sumie to pytanie można by zadać inaczej. Jak to jest możliwe, że średniowieczne katedry są tak wytrzymałe? Wbrew pozorom odpowiedź na obydwa pytania jest taka sama. Chodzi o kształt. #fizykaijaja-jak balony

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  30 marca 2018

Uwielbiam kiedy taki materac sili sie na intelektyalno-filozoficzne dysputy xd

RedRiding
RedRiding
  30 marca 2018

Uważaj tatku, bo u ciebie siła przyłożona z góry, nie rozłoży się na boki, a to oznacza, złamanie twojego stożka i zgniecenie twoich jajek xd

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  30 marca 2018

Moja sila przylozna rozbije cie na atomy mamusko, daj mi tylko pretekst xd

RedRiding
RedRiding
  30 marca 2018

To się nazywa dyplomacja xd powiedzieć ci spier...w taki sposób byś na samą myśl czuł całodzienne podniecenie xd

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  30 marca 2018

Nie pochlebiaj sobie, niedawno sama tu przyznalas ze jestem bezcenny xd

RedRiding
RedRiding
  30 marca 2018

błądzisz tatku i to "motzno" Twoja irytacja i próba ubliżania mi, mówi sama za ciebie, że strzał był celny xd

Teraz pozwól, że odpowiem autorce tematu

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.