Niebanalnaona
Niebanalnaona
  26 marca 2018 (pierwszy post)

Powiedzcie mi - drogie Panie co chcecie tym wskórać ?? Czy naprawdę tylko tyle macie do zaoferowania ?? Nie jest Wam tak po prostu wstyd wrzucać publicznie foty w bieliznie ? Serio myślicie, że facet szukający kobiety normalnej, na poziomie poleci na wyexponowane cycki..a potem zdziwko że "on tylko o jednym" :-))))

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  6 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Czemu mnie to nie dziwi że wciąż szukasz tego jedynego....:-)) . musisz tez wiedziec, że faceci lubią równiez kobiety na poziomie, które potrafią się zachowac w kazdej sytyacji..a Ty co reprezentujesz swoim zachowaniem ??? Prostactwo i chamstwo rozgoryczonej , niedowartoscioeanej pseudo- paniusi :-)))))). Żenada i prostactwi..pisz dalej - skoro to Cię dowartosciowuje. To mój ostatni post , nie zamierzam tu zagladać bo nie warto. Ale Ty pewnie i tak tego nie zrozumiesz...


Nie gadaj z nią bo to jak dyskusja z kiblem. Ona tutaj jest zeby wylewać swój mentalny rynsztok. Widać od razu ze jakaś patologia. Daruj sobie.
Ambiance
Ambiance
  7 kwietnia 2018

Przyglądałam się tej batalii słownej z nieukrywanym zażenowaniem. Dorosła, starzejąca się kobieta która z powodzeniem mogłaby być jej matką i nastolatka. żenada !!!

szymonkarol
szymonkarol
  7 kwietnia 2018

Faktcznie Pani "niebanalna" dziewczyna czytac nie umie I zarzuca cos Pani z gory, ale zbajduja sie tacy ludzie. Pani madrze napisala a ona sie kloci I zachowuje jak ostatnia idiotka.

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  7 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Przyglądałam się tej batalii słownej z nieukrywanym zażenowaniem. Dorosła, starzejąca się kobieta która z powodzeniem mogłaby być jej matką i nastolatka. żenada !!!

ale co wiek ma tu do rzeczy? glupote trzeba tepic i tyle.
Ambiance
Ambiance
  7 kwietnia 2018

Nie wiem ile mądrości w tobie, ale nie zauważyłam jej w żadnym temacie. 45 letni facet piszący o ochłapach?! A kim ty w tym wieku jesteś? Pomyślałeś nad tym?!

Ambiance
Ambiance
  7 kwietnia 2018

Czego wy, ludzie dorośli, świadomi swoich słów wymagacie od nastolatek, skoro sami sobą nie prezentujecie tutaj nic, nic wartościowego?! Skąd te nastolatki mają czerpać te ideały i wzorce?!

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  7 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Czego wy, ludzie dorośli, świadomi swoich słów wymagacie od nastolatek, skoro sami sobą nie prezentujecie tutaj nic, nic wartościowego?! Skąd te nastolatki mają czerpać te ideały i wzorce?!

pewnie jak dotad z internetu. przeciez to niezglebiona skarbnica wiedzy. czyz nie?
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  7 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem ile mądrości w tobie, ale nie zauważyłam jej w żadnym temacie. 45 letni facet piszący o ochłapach?! A kim ty w tym wieku jesteś? Pomyślałeś nad tym?!

zobacz sobie jak zaczyna sie ten temat, w ktorym powiedzialem o ochlapach, i czy mozna go brac na powaznie.
Ambiance
Ambiance
  7 kwietnia 2018

Ja obawiam się tego, że wy tak samo zachowujecie się w realu. Przecież to jest nienormalne, by człowiek normalny pisał w necie takie brednie! Temat nie jest o zachowaniu w necie i wzorcach z niego czerpanych, tylko o cyckach, a ja ich nie mam więc więcej się w nim nie udzielam.

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  7 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja obawiam się tego, że wy tak samo zachowujecie się w realu. Przecież to jest nienormalne, by człowiek normalny pisał w necie takie brednie! Temat nie jest o zachowaniu w necie i wzorcach z niego czerpanych, tylko o cyckach, a ja ich nie mam więc więcej się w nim nie udzielam.

ja traktuje ten temat jak rozmowe ze slepym o kolorach. nie widzi ich, wiec twierdzi na sile, ze sa niewazne. imho tak samo robi autorka tego tematu.
Ambiance
Ambiance
  7 kwietnia 2018

To po co ciągniesz go na siłę?! Zrozum człowieku, że was jak się czyta, to odnosi się wrażenie, że większość z was, z drzewa jeszcze nie zeszło. Co mi po waszym wyglądzie?! Skoroz większością żyć by się nie dało?!

JMRadomJM
wpis jest ukryty
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  7 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: To po co ciągniesz go na siłę?! Zrozum człowieku, że was jak się czyta, to odnosi się wrażenie, że większość z was, z drzewa jeszcze nie zeszło. Co mi po waszym wyglądzie?! Skoroz większością żyć by się nie dało?!

to do mnie o tym ciagnieciu tematu?
na 23 strony raptem moze z 3 x sie tu wypowiedzialem (nie licze tego pisania z toba), wiec chyba nie tern adres.
poza tym wchodząc do burdelu chyba nie spodziewasz sie tam znalezc kapliczki?!
Ambiance
Ambiance
  7 kwietnia 2018
leon28
leon28: poza tym wchodząc do burdelu chyba nie spodziewasz sie tam znalezc kapliczki?!


Kapliczki nie, ale takiego zdziczenia i to wśród osób które podobno uważają się za dorosłe i odpowiedzialne, też nie! Pomijam to, że co drugi tutaj to "kaleka"który "bickiem" próbuje nadrobić inne braki.
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  7 kwietnia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: leon28: poza tym wchodząc do burdelu chyba nie spodziewasz sie tam znalezc kapliczki?!Kapliczki nie, ale takiego zdziczenia i to wśród osób które podobno uważają się za dorosłe i odpowiedzialne, też nie! Pomijam to, że co drugi tutaj to "kaleka"który "bickiem" próbuje nadrobić inne braki.

czy twoj udzial w dyskusji, to jakas forma samoumarwienia sie?
ja jesli watek mi nie odpowiada, raczej sie w nim nie udzielam.
z mojej strony eot, przyjemnie sie z tobia pisze, jesli chesz kontynuowac, zapraszam na priv. bo rozwalamy watek
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.