Niebanalnaona
Niebanalnaona
  26 marca 2018 (pierwszy post)

Powiedzcie mi - drogie Panie co chcecie tym wskórać ?? Czy naprawdę tylko tyle macie do zaoferowania ?? Nie jest Wam tak po prostu wstyd wrzucać publicznie foty w bieliznie ? Serio myślicie, że facet szukający kobiety normalnej, na poziomie poleci na wyexponowane cycki..a potem zdziwko że "on tylko o jednym" :-))))

Reny28
Reny28
  23 kwietnia 2018
Ostatnio edytowany: 18 kwietnia 1172
Konto usunięte
Konto usunięte: jestemwczorajsza: Niebanalnaona: Jeśli Cię temat nie i teresuje - nie wchodz. Proste i logiczne ! Po to jest forum, żeby kazdy mógł zajladac taki temat, na jaki ma ochote ! I naucz sie czytać ze zrozumieniem, bo Twoje przypieprzanie się z tekstami typu : ingerowac, interesować się życiem obcych ludzi. Radzę sprawdzić w słowniku znaczenie tych słow bo na pewno nie jest to adekwatne do mojego wątku Jeśli ktoś ma odmienne zdanie od Ciebie to nie ma prawa głosu? Zawsze mi się wydawało, że forum jest dla dyskusji. Widocznie się mylę. Dziękuję za bezpłatne lekcje języka polskiego. Zabawne, że kobieta chce ratować młode dziewczyny przed napalonymi facetami na fotce, pisze że co 3 ma takie zdjęcia i twierdzi, że wcale się tym nie interesuje :). Każdy ma prawo, w granicach przyzwoitości oczywiście, dodawać takie zdjęcia na jakie ma ochotę. Każda z nich wie co otrzymuje i jakich ma odbiorców. Po co leczyć ludzi, którzy tego nie potrzebują i żadna z nich nie przeczyta tego apelu.Boszeeee..ja o jednym, Ty o czym innym.. Odmienne zdanie mozna wyrazic w sposó kulturalny i na poziomie, czego Ty nie potrafisz bo od razu zarzuciłaś mi, że INGERUJĘ w życie innych ludzi..zadałam pytanie na forum..jeśli to dla Ciebie ingerencja w życie innych to brak mi słów..na tym kończę, bo dalsza dyskusja nie ma sensu skoro nie rozumiesz o co mi chodzi. Pozdrawiam


]Co się tyczy zaś, intymności i prywatności na portalach, to ja odnoszę wrażenie, że mamy bardzo niedowartościowane społeczeństwo, które szuka każdego możliwego sposobu na podniesienie swojej własnej samooceny, stąd tak duży ekshibicjonizm na portalach społecznościowych, ludzie chwalą się absolutnie wszystkim.
leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  24 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: ]Co się tyczy zaś, intymności i prywatności na portalach, to ja odnoszę wrażenie, że mamy bardzo niedowartościowane społeczeństwo, które szuka każdego możliwego sposobu na podniesienie swojej własnej samooceny, stąd tak duży ekshibicjonizm na portalach społecznościowych, ludzie chwalą się absolutnie wszystkim.


jest popyt jest podaz. wielu ludzi ma tak ciekawe zycie osobiste, ze posilkowac sie musi obserwacja innych, kiedys sasiadow, teraz "znajomych" z neta.

mnie zas mocno zastawia sposob eksponowania tych wdziekow w necie.
na wielu fotkach widac zwykly bajzel. zdjecia robione oczywiscie komorka, gdzie z tyly rozp*** rzeczy, jakby w pokoju przez godzine psy gonily kota, albo zdjecia w brudnych lazienkach, rozmazane lub 150 tych samych fotek, jakby robione byly w serii.
czesto twarze powykrzywiane, dziwne, niezbyt korzystne ujecia itd. mozna by o tym pisac i pisac.
ale chyba odpowiedzia jest moje pierwsze zdanie, skoro nawet i na takich zdjeciach wiekszosc pieje z zachwytu, to ja juz nie mam wiecej pytan.
matison22
Posty: 15 (po ~294 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 88
matison22
  24 kwietnia 2018
No niestety kiedyś fotka była pl teraz jest com i jeszcze większy żal. Wszystko fajnie jak ktoś kocha swoje ciało i lubi się wypinać stroić itp. ale niech zachowa to dla siebie a nie wrzucają wszędzie te roznegliżowane fotki - a szacunku i tak nie mają i mieć niestety nie będą.Drogie Panie dzisiaj błędne myślenie że od dupy strony sie pozyskuje wiele hahahaha :) przestańcze marzyć ;) chywile przypału i zeszmacenia - to i owszem pozyskacie, ale nic więcej ;) A jakby WAM wykasować fcb czy inne tego typu portale to sie potniecie albo niewiadomo co - bo przecież kto będzie na WAS głosował, kto da lajka i będzie pisał jak co 2giej lasce te same komentarze ;)Otrzeźwiejcie ! Bo w życiu wygląd dupy czy cycka na prawde jest chwilowo adorowane a często potem jest płacz i ups nic więcej, no chyba że bobas po drodze i pa pa z adoracją.
matison22
Posty: 15 (po ~294 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 88
matison22
  24 kwietnia 2018
A dodam jeszcze że w sumie, nie ma co strzępić języka. Zadać sobie pytanie: Jaki kaliber kobiet tak robi ? No ten nieudolny życiowo, tylko taki :) To czemu inne kobiety mają kasę władzę rodziny domy wszystko ? Zawdzięczają to pracą ambicjami może i szkołami do których chodziły a nie rzucały w NIE kamieniami... Mają kasę i mogą mieć cyc sztuczny czy brwi czy coś ale nie robią tego, bo dla ambitnych liczy sie życie a nie dawanie dupy i szukanie sponsora na drinka czy podrobioną LV torebkę :D Te pokazujące sie laski nie mają nic we łbie zawsze i wszędzie są traktowane na raz i koniec. Prosta formuła :D A ciekawe co zrobią jak już dupa będzie nie taka :D UPS.... Masz w głowie to masz w życiu. A te pozerantki z cyckami na wierzchu hahahaha co mają, chyba tylko ten portal i kolesi z internetu, bo nikt tak naprawdę z taką na żywo nie miałby o czym nawet pogadać ;) takie są FAKTY.
fiatemWswiat
fiatemWswiat
  25 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Powiedzcie mi - drogie Panie co chcecie tym wskórać ?? Czy naprawdę tylko tyle macie do zaoferowania ?? Nie jest Wam tak po prostu wstyd wrzucać publicznie foty w bieliznie ? Serio myślicie, że facet szukający kobiety normalnej, na poziomie poleci na wyexponowane cycki..a potem zdziwko że "on tylko o jednym" :-))))


Takie czasy dziewczyny nie maja za duzo w sobie ciekawych cech, malo ktora ma prawdziwe pasje, teraz trzeba ladnie wygladac, byc zajebista, robic zajebiste rzeczy, byc taka fajna jak sie da...Masz 38 lat niebanalnaona? starsza odemnie doslownie troszke, wychowywalismy sie w innych czasach, innaczej swiat dla nas wyglada, wartosciowe sa inne rzeczy, nie patrzymy juz o ile patrzylismy na wyglad, bo wiemy, ze to przemija.Teraz kobiety do oporu chca ladnie wygaldac robiac z siebie wydmuszki, botoksy naciaganie i inne...a facet to ma byc taki co ma miec kase i ja utrzymywac, ma miec fajne auto, dom, wycieczki wykupywac...ktora z mlodych ma teraz ambicje by byc niezalezna? Te kumatsze tak, sa i takie...No i wiesz z biegiem lat czlowiek madrzeje, sama wiesz, moze one tez dorosna i beda pisac tak jak Ty do mlodych :> Pozdrawiam!
Konto usunięte
Konto usunięte: kurcze, ale z ciebie szczęściara, zazzzdroszczę Wystaw cycki- przebijesz mnie i całą resztę :-)))))
MaciekkKoza21
Posty: 2 (po ~122 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
MaciekkKoza21
  26 kwietnia 2018

Hej czy to coś złego że podniecają mnie kobiece stópki

fiatemWswiat
fiatemWswiat
  26 kwietnia 2018
MaciekkKoza21
MaciekkKoza21: Hej czy to coś złego że podniecają mnie kobiece stópki

dopoki nie chcesz zabrac ich ze soba do domu przy pomocy siekiery, to chyba nic zlego.
madmen66
Posty: 2 (po ~219 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
madmen66
  26 kwietnia 2018

Jesli chodzi o mnie to nie przeszkadza mi to to jest wybór każdej kobiety z osobna mnie osobiście nie kręcą takie Panie to jest tylko moja opinia wiec nie musicie się z nia zgadzać

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  27 kwietnia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
madmen66
madmen66: Jesli chodzi o mnie to nie przeszkadza mi to to jest wybór każdej kobiety z osobna mnie osobiście nie kręcą takie Panie to jest tylko moja opinia wiec nie musicie się z nia zgadzać

mi osobiscie to nie przeszkadza. a dla bardziej wrazliwych - zawsze przeciez mozna zamknac oczy ;-)
RedRiding1978
RedRiding1978
  29 kwietnia 2018
leon28
leon28: mi osobiscie to nie przeszkadza. a dla bardziej wrazliwych - zawsze przeciez mozna zamknac oczy ;-)


d83dde02
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  6 czerwca 2018

To nie dotyczy twoich zwisow stara kozo, zabawiaj dalej swoch sniadych kolegow w koln

MariuszMariu
MariuszMariu
  8 czerwca 2018

Niestety wiele z tych kobiet które reklamują sie tutaj wyzywającymi pozami i biustem to przyszłe samotne matki.....

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  8 czerwca 2018
MariuszMariu
MariuszMariu: Niestety wiele z tych kobiet które reklamują sie tutaj wyzywającymi pozami i biustem to przyszłe samotne matki.....

bedzie jak bedzie, nikt tego nie przewidzi. na szczescie socjal jest teraz rozbuchany, wiec z glodu nie zgina.
lucaash
Posty: 2 (po ~295 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 15
lucaash
  10 czerwca 2018

Haha no fakt a później "szukam faceta normalnego bo wszyscy myślą tylko o jednym" - "a co robisz w życiu?" - "wychowuje dwójkę dzieci"

W końcu Państwo płaci a trzeba szukać kolejnego dawcy by później ponarzekać jacy to oni źli :) Szkoda tylko ze większość takich "porządnych" dziewczyn nie wynosi wniosków z własnej głupoty :)

RedRiding1978
RedRiding1978
  10 czerwca 2018
lucaash
lucaash: W końcu Państwo płaci a trzeba szukać kolejnego dawcy by później ponarzekać jacy to oni źli :) Szkoda tylko ze większość takich "porządnych" dziewczyn nie wynosi wniosków z własnej głupoty :)


Haha-ha a ktoś taki jak ty, zawsze przekonany jest o tym, że jest idealnym dawcą spermy xd no tak, w sumie do niczego więcej zazwyczaj się nie nadajecie, tylko do poruchania

Ps

Nie ma to jak sprowadzić swój "podgatunek" do poziomu buhaja rozpłodowego
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.