Niebanalnaona
Niebanalnaona
  26 marca 2018 (pierwszy post)

Powiedzcie mi - drogie Panie co chcecie tym wskórać ?? Czy naprawdę tylko tyle macie do zaoferowania ?? Nie jest Wam tak po prostu wstyd wrzucać publicznie foty w bieliznie ? Serio myślicie, że facet szukający kobiety normalnej, na poziomie poleci na wyexponowane cycki..a potem zdziwko że "on tylko o jednym" :-))))

kolorowy111
kolorowy111
  27 czerwca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiesz co mnie tak naprawdę rozbawiło po zalogowaniu się na stronce? kolejny "wykład" domorosłego, ukształtowanego przez internet "SOCJOLOGA". Poza tym, chyba ci odpowiedziałam i myśle że nie będziesz wklepywał w google znaczenie zwrotu"zdrowy rozsądek"? Chociaż u ciebie nic nie wiadomo :)


A kiedy zacznie Pani urzywac konkretów i nie mylić socjologii z psychologia.
ts79
Posty: 1 (po ~45 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
ts79
  27 czerwca 2018

chcial bym zapoznac fajne kobietki pozdrawiam

marmax
Posty: 15 (po ~712 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 79
marmax
  27 czerwca 2018

Witam Panie... niestety, ale niebanalna ma rację. Idąc tokiem rozumowania "jestemwczorajsza " można by zapytać, napisać po co w ogóle coś robić, coś pisać. Ale ona zadała proste pytanie... na szczęście ingerencja w życie wygląda zupełnie inaczej... może zapytasz jak? Jak będziesz mieć dwa razy tyle lat co teraz, to zrozumiesz...
A tak poza tym, też zdawałem sobie to pytanie... dlaczego ktoś wrzuca takie zdjęcia. Z punktu widzenia faceta, odpowiedź jest prosta. Aby zaistnieć w sieci, coś trzeba zrobić, pokazać. Jako, że nie mogą nic zrobić, to mogą pokazać. A co może zainteresować faceta...? Oczywiście cycki. Ale w większości faceci odbierają takie dziewczyny, jako łatwą zdobycz, jako panienkę, która lubi te zabawę. Jak można jeszcze zaistnieć...? Modą jest dokładnie sobie uszu psa lub innego zwierzęcia. Ma to wyglądać jako "suczka" Ale to jest ohydne! Jak nadejdzie moda na przyprawia ie sobie łba świni lub krowy, to małolaty to zrobią. Bo to będzie modne, kul... A co zrobią faceci...? Oczywiście będą się podniecać jak małe dzieci... ja nie chciałbym, aby moja dziewczyna eksponowała się z takimi dodatkami, Tylko dlatego, że to modne lub, że inni to robia...W dzisiejszych czasach dojrzałość kobiet przesunąła się do wieku ok 24-26 lat. Oczywiście nie wszystkich. Są dziewczyny w wieku17 lat, która są bardzo dojrzałe i nie mam tu na myśli eksponowania ciała. Po prostu zachowują się normalnie.
To tyle co mam do napisania...

marmax
Posty: 15 (po ~712 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 79
marmax
  27 czerwca 2018

Zapomniałem dodać, że facet zrobi wszystko, aby spodobać się takiej kobiecie... zdjęcia z gołym ciałem, dla niego będzie ekstra, kul, uszy psa też będą na miejscu... po prostu liczą, że jeśli tak będą pisać, to może coś im "skapnąć". I każdy jest zadowolony

marmax
Posty: 15 (po ~712 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 79
marmax
  27 czerwca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: RedRiding1978: Wiesz co mnie tak naprawdę rozbawiło po zalogowaniu się na stronce? kolejny "wykład" domorosłego, ukształtowanego przez internet "SOCJOLOGA". Poza tym, chyba ci odpowiedziałam i myśle że nie będziesz wklepywał w google znaczenie zwrotu"zdrowy rozsądek"? Chociaż u ciebie nic nie wiadomo :)A kiedy zacznie Pani urzywac konkretów i nie mylić socjologii z psychologia.

Gdyby nie robił Pan błędów ortograficznych, to można z Panem dyskutować... A tak, czy jest sens?
Tabaluga99
Tabaluga99
  27 czerwca 2018

panie kolorowy - po wyglądzie nie powinno się oceniać, ale wygląd duże daje do myślenia. Z Pańskiego jedynego zdjęcia bije desperacja oraz nuda. A wiadomo że po polsku, jeżeli coś się chce mieć ale się nie ma to należy hejtować i pisać jakie to jest głupie. Zresztą, próbuje pan na tym forum udawać inteligenta co niestety się panu nie wydaje - bardziej kojarzy mi się pan z zaślepionymi posłami PISu, powtarzającymi różne formułki których nie rozumieją.
W sumie nie, posłowie jakkolwiek by byli głupi przynajmniej znają ortografię.

RedRiding1978
RedRiding1978
  27 czerwca 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Tabaluga99
Tabaluga99: posłowie jakkolwiek by byli głupi przynajmniej znają ortografię.


Jakie szczęście, że nie wypowiadasz się o p-rezydenckich "bulach" d83dde02 bo trzeba by z krzesła skoczyć i harakiri popełnić d83dde02
RedRiding1978
RedRiding1978
  27 czerwca 2018
Tabaluga99
Tabaluga99: panie kolorowy - po wyglądzie nie powinno się oceniać, ale wygląd duże daje do myślenia. Z Pańskiego jedynego zdjęcia bije desperacja oraz nuda. A wiadomo że po polsku, jeżeli coś się chce mieć ale się nie ma to należy hejtować i pisać jakie to jest głupie. Zresztą, próbuje pan na tym forum udawać inteligenta co niestety się panu nie wydaje - bardziej kojarzy mi się pan z zaślepionymi posłami PISu, powtarzającymi różne formułki których nie rozumieją. W sumie nie, posłowie jakkolwiek by byli głupi przynajmniej znają ortografię.


A tak konkretnie, to poza hejtem kolorowego co twój post wnosi nowego do tematu?!
Tabaluga99
Tabaluga99
  27 czerwca 2018

skoro muszę to dla niektórych rozbić na czynniki pierwsze - uważam że opinia którą Sz.P. Kolorowy nam prezentuje jest w większości błędna i podyktowana cechami charakteru o których wspominałem wcześniej - nazywając je: desperacja, głupota, brak umiejętności rozumienia nowoczesnej kultury.
Serdecznie pozdrawiam ;]

RedRiding1978
RedRiding1978
  27 czerwca 2018
Tabaluga99
Tabaluga99: nowoczesnej kultury.


Ach tak.... nowoczesna "'kultura" wiele mi wyjaśnia. Z przykrością więc odnotowuję fakt iż ze sz...ty jedwabiu nie zrobię i nieważne jakiej płci to dotyczy.





Czy wyraziłam się wystarczająco jasno czy dalej mam użyć pisma obrazkowego i wspiąć się koniecznie na Pana drzewo by dorównać Panu poziomem?
Tabaluga99
Tabaluga99
  27 czerwca 2018

wrzuca mi pani zdjęcia homoseksualistów którzy uprawiają seks w miejscach publicznych. Jeżeli to jakaś aluzja że jestem "pedałem" - przykro mi, pudło totalnie. Co do samych zdjęć którymi chce Pani udowodnić nie wiadomo co - no okej, homosie którzy pieprzą się w miejscu publicznym. Rozumiem że gdyby to były pary mężczyzna i kobieta to wszystko byłoby okej? Bo tak się składa że przypadki jak na zdjęciu zdarzają się równie często wśród par heteroseksualnych. To że się o nich dużo nie mówi jest raczej efektem obecnego 'trendu' na mówienie o gejach.
Same zdjęcia także nijak mają się do tematu, a sama Pani nalegała żebym wyjaśnił co mój post miał do niego wnosić. Dlatego wnoszę prośbę o użycia pisma normalnego w zastępstwie za pismo obrazkowe które niestety w Pani wykonaniu daje odbiorcy podobne wrażenie jak posiadanie dysleksji - niby można się domyślić o co chodzi ale z trudem, powoli i na koniec uznaje się że to nie ma sensu ;)

RedRiding1978
RedRiding1978
  27 czerwca 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Tabaluga99
Tabaluga99: Jeżeli to jakaś aluzja że jestem "pedałem" - przykro mi, pudło totalnie.


Ależ absolutnie nic nie sugeruje, a na pewno nie to, że jest pan pedałem, bo 2 zdjęcie temu absolutnie przeczy. Przeciwnie staram się panu w kulturalny sposób uświadomić czym jest owa nowoczesna "kultura" skoro tak żarliwie hejtuje pan kolorowego bądż co bądź konserwatystę(gdyby pan czasami nie ogarniał o czym pisze)
kolorowy111
kolorowy111
  30 czerwca 2018
marmax
marmax: Gdyby nie robił Pan błędów ortograficznych, to można z Panem dyskutować... A tak, czy jest sens?


A wie Pan że Albert Einstein słyną z błedów ortograficznych. Jak się konczą argumenty to się zwala na błedy.
http://ortograffiti.pl/Strefa-Rodzicow/Slawne-osoby-z-dysleksja/Wybitne-osoby-z-dysleksja
marmax
Posty: 15 (po ~712 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 79
marmax
  30 czerwca 2018

A wie Pan że Albert Einstein słyną z błedów ortograficznych. Jak się konczą argumenty to się zwala na błedy. http😕l/ortograffiti.pl/Strefa-Rodzicow/Slawne-osoby-z-dysleksja/Wybitne-osoby-z-dysleksja Ty nim nie byłeś i nigdy nie będziesz. Kilkanaście, kilkadziesiąt lat temu, nikt oczyma takim jak dysleksja nie słyszał. Dopiero ostatnimi czasy, jak ktoś miał problem z pisaniem to wymyślono nową chorobę i na tym to się skończyło. Kiedyś jak miałeś problem z pisownią, to się tyle nad tym pracowało, aż osiągnęło się jakieś rezultaty. Dzisiaj dostajesz od lekarza zaświadczenie, że masz dysleksję i nic więcej nie robisz. Ty jesteś takim nieudacznikiem, który zasłania się dysleksją.

favouritenick
favouritenick
  1 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Powiedzcie mi - drogie Panie co chcecie tym wskórać ?? Czy naprawdę tylko tyle macie do zaoferowania ?? Nie jest Wam tak po prostu wstyd wrzucać publicznie foty w bieliznie ? Serio myślicie, że facet szukający kobiety normalnej, na poziomie poleci na wyexponowane cycki..a potem zdziwko że "on tylko o jednym" :-))))


zdziwienie jest za każdym razem a mimo to dalej pojawiają się takie zdjęcia, nie chce tu nikogo usprawiedliwiać ale część kobiet robi to dla samoakceptacji inna część ponieważ już akceptuje swoje wdzięki a z kolei jeszcze inna grupa tylko dla atencji więc właściwie powody są różne więc nie można wrzucać wszystkich tych kobiet do jednego worka ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.