Niebanalnaona
Niebanalnaona
  26 marca 2018 (pierwszy post)

Powiedzcie mi - drogie Panie co chcecie tym wskórać ?? Czy naprawdę tylko tyle macie do zaoferowania ?? Nie jest Wam tak po prostu wstyd wrzucać publicznie foty w bieliznie ? Serio myślicie, że facet szukający kobiety normalnej, na poziomie poleci na wyexponowane cycki..a potem zdziwko że "on tylko o jednym" :-))))

Kemot256
Kemot256
  5 kwietnia 2018

Większość ludzi to wzrokowcy i takie są fakty

Niebanalnaona
Niebanalnaona
  5 kwietnia 2018

Na szczęscie nie wszyscy ;-) . chociaż bycie wzrokowcem nie musi oznaczać, że wybierać partnera do związku musimy kierować się wyłącznie tym, czy jej /jego atuty przebijają konkurencję...są inne ważniejsze rzeczy, z którymi znacznie gorzej konkurowac ;-)

RedRiding
RedRiding
  5 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: I nie jest najważniejszym z elementów przy woborze partnera.


Jeżeli którykolwiek mężczyzna ci to powie, to wiedz że kłamie. Dla mężczyzny seks był, jest i będzie priorytetem. Chyba, że jest impotentem :)
Niebanalnaona
Niebanalnaona
  5 kwietnia 2018

Oeszem - sex jest bardzo ważny ale na pewno nie jest wyznacznikiem znajomosci..wierz lub nie - ale są faceci dla ktorych sex jest czyms wiecej niz tylko rozładowaniem napięcia i nie robią tego przy kazdej nadarzającej sie okazji..

Niebanalnaona
Niebanalnaona
  5 kwietnia 2018

A jesli Tu masz inne doswiadczenia to jest mi przykro i mogę Ci tylko współczuć że tylko w taki sposób facetów interesuje znajomość z Tobą..

RedRiding
RedRiding
  5 kwietnia 2018

Nie twierdzę, że takich nie ma, ale to już jest mężczyzna o wysokim poziomie zmysłowości, czasami niemal dorównujący nią kobiecie, a takiego, z gromnicą tutaj szukaj xd

RedRiding
RedRiding
  5 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: A jesli Tu masz inne doswiadczenia to jest mi przykro i mogę Ci tylko współczuć że tylko w taki sposób facetów interesuje znajomość z Tobą..


ale po co ty wpierd.... swoje 3 grosze i kolejny raz starasz się ocenić mnie?!
RedRiding
RedRiding
  5 kwietnia 2018

Mam wrażenie, z tego twojego pisania, że ci opisywani przez ciebie, to tacy jednostrzałowcy, jak kondom. Użyć i do kosza. Przede wszystkim laluniu, taki mężczyzna potrzebuje do tego kobiety o podobnej wrażliwości która będzie mu towarzyszyć w całej drodze, a nie tylko na końcowym przystanku, a mam wrażenie, że z ciebie tępa strzała. Vice versa?!

RedRiding
wpis jest ukryty
Niebanalnaona
Niebanalnaona
  5 kwietnia 2018

Czemu mnie to nie dziwi że wciąż szukasz tego jedynego....:-)) . musisz tez wiedziec, że faceci lubią równiez kobiety na poziomie, które potrafią się zachowac w kazdej sytyacji..a Ty co reprezentujesz swoim zachowaniem ??? Prostactwo i chamstwo rozgoryczonej , niedowartoscioeanej pseudo- paniusi :-)))))). Żenada i prostactwi..pisz dalej - skoro to Cię dowartosciowuje. To mój ostatni post , nie zamierzam tu zagladać bo nie warto. Ale Ty pewnie i tak tego nie zrozumiesz...

LouiseLick
LouiseLick
  6 kwietnia 2018

A co złego jest w eksponowaniu swojego ciała? Każdy ma prawo robić to co lubi.

Kokodjango
Kokodjango
  6 kwietnia 2018

Jeśli wystartujesz z Warszawy to możesz dotrzeć wszędzie na świecie ale jeśli wystartujesz z Toronto to też wszędzie dotrzesz,nieważne od czego zaczniemy ważne gdzie chcemy dotrzeć.

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  6 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli wystartujesz z Warszawy to możesz dotrzeć wszędzie na świecie ale jeśli wystartujesz z Toronto to też wszędzie dotrzesz,nieważne od czego zaczniemy ważne gdzie chcemy dotrzeć.

owszem moze i dotrzesz, ale niekoniecznie jako pierwszy, a to tez sie liczy. po co zbierac ochlapy, jak mozna smietane?
Kokodjango
Kokodjango
  6 kwietnia 2018

Jeśli podróż albo związek albo życie jest dla kogoś wyścigiem to masz racje,tylko powiedz szczerze czy lepiej mieć śmietanę i nie mieć czasu się z niej cieszyć czy potrafić się cieszyć nawet ochłapem?

leon28
Posty: 1217 (po ~133 znaków)
Reputacja: -18 | BluzgometrTM: 449
leon28
  6 kwietnia 2018

troche filozoficznie odpowiem, nikt nie zna dnia ani godziny, wiec po co na sile czekac?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.