Niebanalnaona
Niebanalnaona
  26 marca 2018 (pierwszy post)

Powiedzcie mi - drogie Panie co chcecie tym wskórać ?? Czy naprawdę tylko tyle macie do zaoferowania ?? Nie jest Wam tak po prostu wstyd wrzucać publicznie foty w bieliznie ? Serio myślicie, że facet szukający kobiety normalnej, na poziomie poleci na wyexponowane cycki..a potem zdziwko że "on tylko o jednym" :-))))

RedRiding
RedRiding
  2 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie potrafię ściągnąć kagańca z swojej twarzy,


sama sobie ściągnę xd
RedRiding
RedRiding
  2 kwietnia 2018

Ale przyznasz Grześ, że niektórzy z moderatorów tutaj, są strasznie tępi. Dali im konsole to walą w nią jak cepami xd A śmiali się z Ciebie :)

Muuri
Muuri
  2 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: śmiali się z Ciebie :)

Śmiech to zdrowie powiadają, to poszło im na zdrowie :)
RedRiding
RedRiding
  2 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: RedRiding: śmiali się z Ciebie :) Śmiech to zdrowie powiadają, to poszło im na zdrowie :)


tak bym tego nie ujęła, bo oni są przeze mnie strasznie chorzy xd żeby to jeszcze uzasadnić swoją decyzje umiało, a to takie tępe młoty xd jeb i gotowe xd
Muuri
Muuri
  2 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte:

Życie, przyjmij to na cyce.
RedRiding
RedRiding
  2 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: RedRiding: Życie, przyjmij to na cyce.


nie mam xd dałam księdzu do zabawy xd
Muuri
Muuri
  2 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Muuri: RedRiding: Życie, przyjmij to na cyce.nie mam xd dałam księdzu do zabawy xd

Hehe :-) to ksiądz musi być teraz naprawdę zadowolony, chyba z tej zabawy nie zapomniał o Wielkanocy.
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  2 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiedźma ale jesteś!

milutka,
ach, dobrze o tym wiem, ale przez wrodzoną skromność milczę

Konto usunięte
Konto usunięte: Zażartować nawet nie dajesz

och Rychu, dla ciebie zrobię "fyjątek", zatem pozwalam, ale "farunkowo", w końcu mamy święta

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak dla mnie kobieta może nawet zakładać sam sznurek na pranie, pod pewnymi warunkami.

to się rozumie samo przez się, najpierw musi ściągnąć pranie ze sznurka

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  2 kwietnia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
BabaxJaga
BabaxJaga: najpierw musi ściągnąć pranie ze sznurka

+
To oczywiście też :D
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
TomaszSzczudlik
TomaszSzczudlik
  2 kwietnia 2018

Kobiety

Kokodjango
Kokodjango
  5 kwietnia 2018

Jak facet jest napalony to chętnie obejrzy kobiece wdzięki pierwszy kontakt zawsze jest wizualny a potem........

Niebanalnaona
Niebanalnaona
  5 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak facet jest napalony to chętnie obejrzy kobiece wdzięki pierwszy kontakt zawsze jest wizualny a potem........

Aha...napalony . A potem co ?? Bo wkońcu życie nie opiera się tylko na tym..
Kokodjango
Kokodjango
  5 kwietnia 2018

Ale jest to jeden z elementów równie ważnych jak pozostałe.Myślisz że gdyby nie sex to faceci byliby z kobietami?

Niebanalnaona
Niebanalnaona
  5 kwietnia 2018

Ale sex nie powinien być priorytetem..I nie jest najważniejszym z elementów przy woborze partnera..przynajmniej dla mnie są o wieeeele ważniejsze rzeczy niż prześwietlania ciała faceta żeby sprawdzić czy sasem wizualnie mu nie brakuje 2 cm.w bicepsie czy opalenizny na klacie..

Niebanalnaona
Niebanalnaona
  5 kwietnia 2018

I jakos sobie nie wyobrażam, że miałabym zaczynać związek od sexu bo pasujemy do sieboe pod względem "napalenia się na siebie" ..sex bez uczucia jest dla mnie wart tyle co nic.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.