ASZABENE
ASZABENE
  19 marca 2018 (pierwszy post)

Jakie waszym zdaniem jest najczęściej pojawiające się słowo w postach na tym forum .
Moje dwa typy to :
1 normalny
2 żenada

RedRiding
RedRiding
  31 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ma tu żadnych awantur. Pomagam użytkownikowi rozwikłać zagadkę pojawiających się słów.


Przypominam panu, że ja również jestem użytkownikiem tego portalu i jak do tej pory poza kąśliwymi uwagami, nie otrzymałam od pana żadnej pomocy.
RedRiding
RedRiding
  31 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: No tak, nic się nie zmieniło. Prędzej tyłek szkłem podetrze,niż do błędu się przyzna . Weź Ty się trzymaj albo prawej ,albo lewej strony, bo nawet jazda środkiem Ci nie wychodzi .


Skąd to zdenerwowanie? #kolejnyniedowartościowany
ASZABENE
ASZABENE
  31 marca 2018

Ty mnie jeszcze zdenerwowanego nie widziałaś d83dde02. Czekam na magiczne słowa .

RedRiding
RedRiding
  31 marca 2018

Żona je panu w nocy na uszko szepnie. Co prawda nie wiem co pan chce przeczytać, ale zaczyna się pan ocierać o niemoralną propozycje :)

ASZABENE
ASZABENE
  31 marca 2018

Akurat w Twoim przypadku ten temat nadaje sie jak zaden inny ,kwestia czasu jak slowotok Cię dopadnie (chyba ,ze wcześniej skopyrtniesz ).

RedRiding
RedRiding
  31 marca 2018

Nie jestem tą którą pan myśli, że jestem i proszę powstrzymać swoje insynuacje, bo postaram się zagrać pana kartami, a po co to panu?

RedRiding
RedRiding
  31 marca 2018

Nie lubię schodzić poniżej pewnego poziomu, ale kiedy muszę, nie mam z tym najmniejszego problemu. Połączenia słów które używam to tzw hasztagi. Na wikipedii znajdzie pan o nich informacje. Na przyszłość proszę nie schodzić poniżej boazerii

ASZABENE
ASZABENE
  31 marca 2018

Na to cały czas liczę ,bez tego nie usłyszę magicznych słów .

ASZABENE
ASZABENE
  31 marca 2018

Hahaha jedno już wylapalem (nic się nie zmieniasz ). Jeszcze troszku emocji i padnie drugie ,tylko przydałoby się więcej prowokacji .

ASZABENE
ASZABENE
  31 marca 2018

Tylko idąc tym schematem ,jak padnie drugie słowo ,rychły twój koniec ,jak mi przykro d83dde22.

RedRiding
RedRiding
  31 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: ,tylko przydałoby się więcej prowokacji .


Za to, u mnie miałby pan już bana
RedRiding
RedRiding
  31 marca 2018

Zaczyna pan pisać sam do siebie, to bardzo niebezpieczne. Aż tak panu samotność doskwiera?

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  31 marca 2018

Kiedyś było "ssij". :ziober2:

Nawet nigdy się nad tym nie zastanawiałam. Osratnio tutaj tyle hejtu, że tylko to słowo mi się kojarzy.

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
RedRiding
RedRiding
  31 marca 2018

Ten pan jeszcze z "czana" i krótkich spodenek nie wyrósł. Masz racje, właściwe słowo określającego go to #ssijpałemurzyna :)

RedRiding
RedRiding
  31 marca 2018

On tydzień spał nie będzie, tylko szukał schematu którego nie ma i sam w swoje dołki wpadał. To się nazywa mieć ponadprzeciętne IQ d83dde02

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.