ASZABENE
ASZABENE
  19 marca 2018 (pierwszy post)

Jakie waszym zdaniem jest najczęściej pojawiające się słowo w postach na tym forum .
Moje dwa typy to :
1 normalny
2 żenada

Erf
Erf
  19 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: czy nie jest tak ,że pewne słowa po prostu przyciągają naszą uwagę

Podobno nie powinno się używać słowa "dlaczego", "czemu" w istotnych rozmowach, ponieważ brzmią one oskarżająco. Nasz rozmówca podświadomie je tak odbiera, przez co zamiast z nami dyskutować otwarcie to przechodzi do trybu samoobrony.
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  19 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Sporo tych słów jedne się powtarzają inne nie . Teraz pytanie dla tych którzy udzielili się w temacie ,czy nie jest tak ,że pewne słowa po prostu przyciągają naszą uwagę ? Lub też gdzieś w podswiaddomosci czujemy ,ze dotyczą nas samych ?

Calkiem mozliwe... :)
choc nie do konca...
np. slowo nuda, uwagi raczej nie przyciaga, tak samo jak walkowanie w kolko tego samego tematu, jacy to faceci sa zli a kobiety jak to na kase leca...
do tego dochodza tematy z jednym słowem, i domyśl się tu, co autor ma na mysli :ninja:
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
ASZABENE
ASZABENE
  19 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: ASZABENE: czy nie jest tak ,że pewne słowa po prostu przyciągają naszą uwagę Podobno nie powinno się używać słowa "dlaczego", "czemu" w istotnych rozmowach, ponieważ brzmią one oskarżająco. Nasz rozmówca podświadomie je tak odbiera, przez co zamiast z nami dyskutować otwarcie to przechodzi do trybu samoobrony.

Jak się nad tym zastanowić chwilę to faktycznie tak jest ,miło poczytać kogoś obytego w tym temacie . To dlaczego wybralas to słowo ? Z racji na jego podtekst ? Niby nieszkodliwy ,a jednak zwracasz na niego uwagę .
ASZABENE
ASZABENE
  19 marca 2018
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: ASZABENE: Sporo tych słów jedne się powtarzają inne nie . Teraz pytanie dla tych którzy udzielili się w temacie ,czy nie jest tak ,że pewne słowa po prostu przyciągają naszą uwagę ? Lub też gdzieś w podswiaddomosci czujemy ,ze dotyczą nas samych ? Calkiem mozliwe... :) choc nie do konca... np. slowo nuda, uwagi raczej nie przyciaga, tak samo jak walkowanie w kolko tego samego tematu, jacy to faceci sa zli a kobiety jak to na kase leca... do tego dochodza tematy z jednym słowem, i domyśl się tu, co autor ma na mysli

Słowo nuda hmmm.... chwilowo dajmy mu spokój . Ty jednak milas inne typy ,typy które jak mniemam bardzo Cię irytują (Jak napisałaś walkowanie tego samego )czy nie jest tak ,że chciałabyś coś zmienić aby położyć temu kres ?
Erf
Erf
  19 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak się nad tym zastanowić chwilę to faktycznie tak jest ,miło poczytać kogoś obytego w tym temacie . To dlaczego wybralas to słowo ? Z racji na jego podtekst ? Niby nieszkodliwy ,a jednak zwracasz na niego uwagę .

Wybrałam to słowo bo się często powtarza. :D Ludzie jak mają jakiś problem to zazwyczaj zaczynają zdanie od "dlaczego" właśnie. :)
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  19 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Jednak twoje pierwsze trzy typy były zgoła odmienne jak usunięcie konta ,czy nie jest tak ,że kogoś szukasz i dlatego one przychodzą Ci na myśl jako pierwsze ?

A Ty na jakiej podstawie wybrałeś słowo "żenada"?

Przecież tutaj nikt tego słowa nie używa. Jeśli już to "beka" lub "bk" w ostateczności "żal".

Normalny, normalność często się pojawia do tego stopnia, że może być męcząca.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
ASZABENE
ASZABENE
  19 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: ASZABENE: Jak się nad tym zastanowić chwilę to faktycznie tak jest ,miło poczytać kogoś obytego w tym temacie . To dlaczego wybralas to słowo ? Z racji na jego podtekst ? Niby nieszkodliwy ,a jednak zwracasz na niego uwagę . Wybrałam to słowo bo się często powtarza. :D Ludzie jak mają jakiś problem to zazwyczaj zaczynają zdanie od "dlaczego" właśnie. :)

Doborem tego słowa kierowalas się jedynie biorąc pod uwagę tylko to forum ,czy może jednak zbyt często spotykasz się z nim na codzień ?
Erf
Erf
  19 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Doborem tego słowa kierowalas się jedynie biorąc pod uwagę tylko to forum ,czy może jednak zbyt często spotykasz się z nim na codzień ?

Myślę, że na co dzień też jest bardzo popularne. :)
ASZABENE
ASZABENE
  19 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: ASZABENE: Jednak twoje pierwsze trzy typy były zgoła odmienne jak usunięcie konta ,czy nie jest tak ,że kogoś szukasz i dlatego one przychodzą Ci na myśl jako pierwsze ? A Ty na jakiej podstawie wybrałeś słowo "żenada"? Przecież tutaj nikt tego słowa nie używa. Jeśli już to "beka" lub "bk" w ostateczności "żal". Normalny, normalność często się pojawia na hajdzie do tego stopnia że jest męcząca.


I to jest dobre pytanie ,dlaczego żenada?
Z rana był post i kończył się słowem żenada (gdzies go przenieśli ) niby to samo co zwykle ,ze faceci po 30-stce to świnie itp itd .,standardowo miałem to olac ,ale właśnie ostatnie słowo jakoś nie pozwalało przejść obojętnie obok tego . Tak się zacząłem zastanawiać (użyje jednak tego słowa )dlaczego to mnie tak rozsierdziło ? Czy jest to jakieś utożsamiane się z tym wszystkim ,bo jednak jestem częścią tej "grupy"czy wybujale ego daje znać o sobie ?
ASZABENE
ASZABENE
  19 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: ASZABENE: Doborem tego słowa kierowalas się jedynie biorąc pod uwagę tylko to forum ,czy może jednak zbyt często spotykasz się z nim na codzień ? Myślę, że na co dzień też jest bardzo popularne. :)

Popularny to jest celebryta ,myślę że stać Cię na więcej d83dde0a
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  19 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Z rana był post i kończył się słowem żenada (gdzies go przenieśli ) niby to samo co zwykle

Na forum Randka przeniosły mody ;) Może w nadziei że tam kogoś autorka pozna.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Erf
Erf
  19 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Popularny to jest celebryta ,myślę że stać Cię na więcej

No ziomeczku, co mam Ci odpowiedzieć? To po prostu jedno z częściej używanych słów, bo jest powszechnie stosowanym elementem zdania pytającego. :D

ASZABENE
ASZABENE
  19 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: ASZABENE: Popularny to jest celebryta ,myślę że stać Cię na więcej No ziomeczku, co mam Ci odpowiedzieć? To po prostu jedno z częściej używanych słów, bo jest powszechnie stosowanym elementem zdania pytającego. :D

Brawo Ty ,uzasadnienie podparte dowodami . Podejście czysto techniczne ,biało na czarnym . Jestem pełen podziwu za chęci i wkład włożony w wypowiedź wiedziałem ,że potrafisz d83dde0a
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  19 marca 2018
Ostatnio edytowany: za 10 maja 6907

Proszę:


















Słowo "dlaczego" podskoczyło o około 100 wyświetleń w porównianiu do wyszukiwania sprzed 2 postów. Żenada jest dość wysoko. Normalny i normalna całkiem blisko siebie!

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
ASZABENE
ASZABENE
  19 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: No to masz : Słowo "dlaczego" podskoczyło o 100 wyświetleń w ciągu kilku minut. Żenada jest dość wysoko. Normalny i normalna całkiem blisko siebie!

A to juz w ogóle ciekawe zestawienie d83dde0a dzieki Rysiu za wklad i trudy .
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.