ASZABENE
ASZABENE
  19 marca 2018 (pierwszy post)

Jakie waszym zdaniem jest najczęściej pojawiające się słowo w postach na tym forum .
Moje dwa typy to :
1 normalny
2 żenada

ASZABENE
ASZABENE
  19 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: ASZABENE: szukam jedynie zależności dobranych słów do tego co nas otacza Aaaa Ty spryciarzu. Wydaje mi się, że nie ma tu zależności, tak postawiłeś pytanie, że wymagało zastanowienia ;) A wtedy nie ma szans na to, że podświadomość dojdzie do głosu :)

Niby tak ,ale spójrz na pierwszą stronę i przyporzadkuj słowa do autorów ,pewnie trochę to naciągane ,ale myślę ,ze ziarno prawdy by się tam znalazło d83dde0a
CuteNinja
CuteNinja
  19 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: spójrz na pierwszą stronę

Hahahaha myślę, że to kwestia przypadku ;) Wyszło zabawnie, ale nie dorabiałabym ideologii :D
ASZABENE
ASZABENE
  19 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: ASZABENE: spójrz na pierwszą stronę Hahahaha myślę, że to kwestia przypadku ;) Wyszło zabawnie, ale nie dorabiałabym ideologii :D

No dobra ,psycholoszka ze mnie żadna ,ale zawsze fascynowalo mnie majsterkowanie przy ludzkim umyśle d83dde0a
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  19 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: No dobra ,psycholoszka ze mnie żadna ,ale zawsze fascynowalo mnie majsterkowanie przy ludzkim umyśle

Ja bym się nie wysnuwał tak daleko idących wniosków z tej zabawy jak Ty starasz się zrobić.

Jest jeszcze słówko które może Ciebie zainteresuje.



I teraz kombinuj kto go najczęściej używa.

A panią od żenady się nie przejmuj, to znana z trollowania osoba.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
ASZABENE
ASZABENE
  19 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: ASZABENE: No dobra ,psycholoszka ze mnie żadna ,ale zawsze fascynowalo mnie majsterkowanie przy ludzkim umyśle Ja bym się nie wysnuwał tak daleko idących wniosków z tej zabawy jak Ty starasz się zrobić. Jest jeszcze słówko które może Ciebie zainteresuje. I teraz kombinuj kto go najczęściej używa.A panią od żenady się nie przejmuj, to znana z trollowania osoba.

Faktem jest ,ze to tylko zabawa ,zwykła gra słów nic ponadto . Gdybym nie spróbował pociągnąć tego dalej (co pozwoliło na większą liczbę wypowiedzi ) skonczyloby się na pierwszej stronie ,jak ninja zauważyła zaraz na swoim wstępie "wszystko zostało już powiedziane ". Takze starałem się coś jeszcze z tego "wydusic ". Zauważam jeszcze jedną zależność ,jeśli autor zakładający wątek bierze w nim czynny udział ,wtedy wątek się kręci ,w przeciwnym razie powstaje splot przypadkowych wypowiedzi .
ASZABENE
ASZABENE
  19 marca 2018

A co do cyckow ,kto najczęściej używa tego słowa ? Pewnie Ci którzy nie mieli przyjemności dotknąć ,jak i Ci którzy mieli ,ale utracili okazje ku d83dde0atemu

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  19 marca 2018
Ostatnio edytowany: za 26 kwietnia 9919
Konto usunięte
Konto usunięte: Zauważam jeszcze jedną zależność ,jeśli autor zakładający wątek bierze w nim czynny udział ,wtedy wątek się kręci ,w przeciwnym razie powstaje splot przypadkowych wypowiedzi .

...chyba że wpadnie Ajsza i będzie natłok wypowiedzi.

Daj jeszcze szanse tym co dopiero wieczorem na fotce zagoszczą.

Konto usunięte
Konto usunięte: A co do cyckow ,kto najczęściej używa tego słowa ?

Myślałem o pewnej byłej moderatorce. Ona też nadużywa ;D
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
ASZABENE
ASZABENE
  19 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: ...chyba że wpadnie Ajsza i będzie natłok wypowiedzi. Daj jeszcze szanse tym co dopiero wieczorem na fotce zagoszczą.

Teraz to juz musztarda po obiedzie ,kto rano wstaje temu ....
ASZABENE
ASZABENE
  19 marca 2018

Sory Riczi ale w te kregi cyckow wtajemniczony nie jestem ,albo za mlody ,albo nie obyty .

ASZABENE
ASZABENE
  19 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: ASZABENE: Zauważam jeszcze jedną zależność ,jeśli autor zakładający wątek bierze w nim czynny udział ,wtedy wątek się kręci ,w przeciwnym razie powstaje splot przypadkowych wypowiedzi . ...chyba że wpadnie Ajsza i będzie natłok wypowiedzi. Daj jeszcze szanse tym co dopiero wieczorem na fotce zagoszczą.ASZABENE: A co do cyckow ,kto najczęściej używa tego słowa ? Myślałem o pewnej byłej moderatorce. Ona też nadużywa ;D

Choć korci mnie aby zrobić mały eksperyment, zabrakło mi tutaj jednej osoby ,a mianowicie praksy . Piszesz się na to ?
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  19 marca 2018

No to pisz do niej. Co się mnie pytasz o pozwolenie!

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
ASZABENE
ASZABENE
  19 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: No to pisz do niej. Co się mnie pytasz o pozwolenie!

Eeeeee źle mnie zrozumiałeś
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  19 marca 2018

Niestety NWoCCh

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
ASZABENE
ASZABENE
  19 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Niestety NWoCCh

Typujemy dwa słowa które wybierze praksa i przesyłamy sobie na pw ,zobaczymy ile prawdy jest w mojej teorii . Tylko nie mam pewności czy będzie chciała wziąść udział w tej farsie .
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  19 marca 2018

Stawiam na to że będzie chciała. Niestety słowo które bym wskazał już padło tutaj. Na priv wolę inne wiadomości dostawać, ale dzięki za rozrywkę.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.