ASZABENE
ASZABENE
  19 marca 2018 (pierwszy post)

Jakie waszym zdaniem jest najczęściej pojawiające się słowo w postach na tym forum .
Moje dwa typy to :
1 normalny
2 żenada

Erf
Erf
  19 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Brawo Ty ,uzasadnienie podparte dowodami . Podejście czysto techniczne ,biało na czarnym . Jestem pełen podziwu za chęci i wkład włożony w wypowiedź wiedziałem ,że potrafisz

Zaczęłam wchodzić w poważne narzędzia nawet, ale bałam się, że będą w historii i byłby przypał w pracbazie. ;-D

Konto usunięte
Konto usunięte: Słowo "dlaczego" podskoczyło o około 100 wyświetleń w porównianiu do wyszukiwania sprzed 2 postów. Żenada jest dość wysoko. Normalny i normalna całkiem blisko siebie!

Nie jestem pewna od czego to zależy, ta ilość wyszukań. Sprawdzałam z cudzysłowem i bez, i w obu wychodzi to losowo. Być może zależy to od indywidualnych ciasteczek w przeglądarce, choć sprawdzałam też na trybie prywatnym. :D
ASZABENE
ASZABENE
  19 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: ASZABENE: Brawo Ty ,uzasadnienie podparte dowodami . Podejście czysto techniczne ,biało na czarnym . Jestem pełen podziwu za chęci i wkład włożony w wypowiedź wiedziałem ,że potrafisz Zaczęłam wchodzić w poważne narzędzia nawet, ale bałam się, że będą w historii i byłby przypał w pracbazie. ;-D SzczeryJakZloto: Słowo "dlaczego" podskoczyło o około 100 wyświetleń w porównianiu do wyszukiwania sprzed 2 postów. Żenada jest dość wysoko. Normalny i normalna całkiem blisko siebie! Nie jestem pewna od czego to zależy, ta ilość wyszukań. Sprawdzałam z cudzysłowem i bez, i w obu wychodzi to losowo. Być może zależy to od indywidualnych ciasteczek w przeglądarce, choć sprawdzałam też na trybie prywatnym. :D

Aż tak to Ty nie kombinuj ,szkoda się narażać w imię tak naprawdę niczego . Sorki ,że poniekąd wymusilem to na tobie .
Erf
Erf
  19 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Aż tak to Ty nie kombinuj ,szkoda się narażać w imię tak naprawdę niczego . Sorki ,że poniekąd wymusilem to na tobie .

To akurat jedynie narażenie się na heheszki. :-P Nic nie wymusiłeś, daj spokój. :D
ASZABENE
ASZABENE
  19 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: ASZABENE: Aż tak to Ty nie kombinuj ,szkoda się narażać w imię tak naprawdę niczego . Sorki ,że poniekąd wymusilem to na tobie . To akurat jedynie narażenie się na heheszki. :-P Nic nie wymusiłeś, daj spokój. :D

W takim razie czuję się rozgrzeszony ,bez dodatkowej pokuty.d83dde0a
ASZABENE
ASZABENE
  19 marca 2018

Przejrzałem teraz to co Rysiu podrzucil i ku mojemu zdziwieniu, bardzo często pojawiajacym się słowem jest "ninja ",a to skąd się wzięło ?

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  19 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: "ninja ",a to skąd się wzięło ?

Emotka, emotikonka.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
CuteNinja
CuteNinja
  19 marca 2018

Ja nic nie zrobiłam! :ninja:

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  19 marca 2018

Kultowa ze starego zbioru obrazków. Było nawet na wcześniejszej stronie, chyba 1 str. OIDP.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
ASZABENE
ASZABENE
  19 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: ASZABENE: "ninja ",a to skąd się wzięło ? Emotka, emotikonka.

Wyszukiwarka emotki też bierze pod uwagę ?
ASZABENE
ASZABENE
  19 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja nic nie zrobiłam!

No przecież nie podejrzewalbym Cię o manipulowanie wujkiem Google d83dde0a
ASZABENE
ASZABENE
  19 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: ASZABENE: Moje dwa typy to 1.Ban 2,Dno

Według statystyk które podrzucil Ryś ,twoje słowo "ban"przoduje nad wszystkimi innymi ,jak dobrze kojarzę to ze wszystkich tutaj obecnych masz ich najwięcej na koncie ,stąd przyszło Ci ono na myśl ?
ASZABENE
ASZABENE
  19 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: SzczeryJakZloto: Jak, usunąć, konto. Ahahahah ASZABENE: Jakie waszym zdaniem jest najczęściej pojawiające się słowo w postach na tym forum . Myślę, że moi poprzednicy wyczerpali już temat. Dodałabym jeszcze może "nuda" i "popisać".

Ewelina i co z tą twoją nudą ? Ma ona odzwierciedlenie w życiu codziennym, czy trafniejszym byłaby monotonia poniekąd pochodna nudy ?
CuteNinja
CuteNinja
  19 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Ewelina i co z tą twoją nudą ?

Ja raczej względem innych forumowiczów i tego, na co się uskarżają. Osobiście prawie nigdy się nie nudzę, jest tyyyyyyyyle rzeczy, którymi można się zająć, że nie do końca rozumiem zjawisko nudy.
Konto usunięte
Konto usunięte: monotonia

To prędzej. Ale ja lubię rutynę na swój sposób ;) Może nie tyle rutynę, co jakąś powtarzalność, daje mi to duży komfort :)
ASZABENE
ASZABENE
  19 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: ASZABENE: Ewelina i co z tą twoją nudą ? Ja raczej względem innych forumowiczów i tego, na co się uskarżają. Osobiście prawie nigdy się nie nudzę, jest tyyyyyyyyle rzeczy, którymi można się zająć, że nie do końca rozumiem zjawisko nudy.ASZABENE: monotonia To prędzej. Ale ja lubię rutynę na swój sposób ;) Może nie tyle rutynę, co jakąś powtarzalność, daje mi to duży komfort :)

Spoko ,szukam jedynie zależności dobranych słów do tego co nas otacza ,czy ma wpływ na podswiadome myślenie dobór przypadkowego słowa spośród tysięcy pojawiających się tutaj . Czyli jednak nuda-monotonia-powtarzalność ,gdzieś powiązań można się doszukać d83dde0a
CuteNinja
CuteNinja
  19 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: szukam jedynie zależności dobranych słów do tego co nas otacza

Aaaa Ty spryciarzu. Wydaje mi się, że nie ma tu zależności, tak postawiłeś pytanie, że wymagało zastanowienia ;) A wtedy nie ma szans na to, że podświadomość dojdzie do głosu :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.