ASZABENE
ASZABENE
  19 marca 2018 (pierwszy post)

Jakie waszym zdaniem jest najczęściej pojawiające się słowo w postach na tym forum .
Moje dwa typy to :
1 normalny
2 żenada

ASZABENE
ASZABENE
  19 marca 2018

Spoko ,niniejszym temat dobiegł końca . Miło było wszystkim biorącym udział wielkie dzięki d83dde0a

redarrow
redarrow
  20 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie waszym zdaniem jest najczęściej pojawiające się słowo w postach na tym forum . Moje dwa typy to : 1 normalny 2 żenada


Wg moich obserwacji, chyba najczęściej używane na forach słowo, to"troll"
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  20 marca 2018
Ostatnio edytowany: za 26 kwietnia 2579

Pudło. Na forum fotki prawie nie ma trolli. To pewnie z innych for skojarzenie...



Prędzej spotkać można słowo wiosna

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
ASZABENE
ASZABENE
  20 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: ASZABENE: Jakie waszym zdaniem jest najczęściej pojawiające się słowo w postach na tym forum . Moje dwa typy to : 1 normalny 2 żenadaWg moich obserwacji, chyba najczęściej używane na forach słowo, to"troll"

Troli Ci u nas dostatek ,ale i Ciebie przyjmiemy na znak naszej tolerancji . A tak poważnie to raczej częściej obserwowane zjawisko jak wypowiedziane słowo .
redarrow
redarrow
  20 marca 2018

"Osoba" która zakłada temat tylko po to, by wyżyć się na innych użytkownikach forum, jest wg mnie pomyłką genetyczną. Dalsza "dyskusja" z tobą, wg mnie, mija się z celem. Może najlepiej załóż temat i sam sobie na niego opowiadaj, bo chyba nie przyswoiłeś pojęcia współżycia w grupie a takowym jest forum, albo bardzo kiepsko

ASZABENE
ASZABENE
  20 marca 2018

A to ciekawe ,ktoś jeszcze uważa ,że się na nim wyżywam ?

RedRiding
RedRiding
  30 marca 2018

#kupsobiekoło xd

ASZABENE
ASZABENE
  31 marca 2018

Nie sądzę aby taki zwrot się tutaj pojawił kiedykolwiek ,już prędzej kup sobie kij .

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  31 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie sądzę aby taki zwrot się tutaj pojawił kiedykolwiek

Może to nowy nick w razie gdy dotychczasowe się znudzą.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
RedRiding
RedRiding
  31 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie sądzę aby taki zwrot się tutaj pojawił kiedykolwiek ,już prędzej kup sobie kij .


Jeszcze by się pan zdziwił
RedRiding
RedRiding
  31 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Może to nowy nick w razie gdy dotychczasowe się znudzą.


Czy pana zadanie tutaj polega na dogryzaniu użytkownikom i wszczynaniu forumowych awantur, czy polegać ma na pomocy im?
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  31 marca 2018

Nie ma tu żadnych awantur. Pomagam użytkownikowi rozwikłać zagadkę pojawiających się słów.

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
ASZABENE
ASZABENE
  31 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: ASZABENE: Nie sądzę aby taki zwrot się tutaj pojawił kiedykolwiek ,już prędzej kup sobie kij .Jeszcze by się pan zdziwił

Faktycznie szczerze zdziowiony jestem .
Uprzejmości nigdy za wiele ,ale skoro próbujesz ,to Pan wypadałoby z dużej litery napisać .
RedRiding
RedRiding
  31 marca 2018

Rozumiem pana niedosyt i rozrzewnienie, ale na pan z wielkiej litry musi pan sobie zapracować. Wydaje mi się, że póki co, taka forma jest w zupełności wystarczająca.

ASZABENE
ASZABENE
  31 marca 2018

No tak, nic się nie zmieniło. Prędzej tyłek szkłem podetrze,niż do błędu się przyzna . Weź Ty się trzymaj albo prawej ,albo lewej strony, bo nawet jazda środkiem Ci nie wychodzi .

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.