TeHaCe1111
wpis jest ukryty
LekkoscBytu
LekkoscBytu
  12 marca 2018
kx2
kx2: Skasowałem konto, jak Ci nie wyszło, ślepoto? Nie chciałaś mieć ze mną nic wspólnego to masz. Twoje róże też znikły. :(

Zauważyłam po dodaniu posta, nie chciało mi się jeszcze raz pisać.
JA NIE CHCIAŁAM? Co Ty pieprzysz? :ziober2:

Moje kwiaty :(((((((
kx2
kx2
  12 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Aby móc się wypowiadać w temacie trzeba być doinformowanym. Nie, tragedii nie ma do 30stki. Każdy poprawia jak lubi. Niby ja taki magnez zniszczenia jestem.

Ja jestem poinformowany bez tego.

To są jakieś granice i ktoś je wyznacza?

A no tak. :ninja:

Chciałabyś ale nie ze mną te numery!
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie próbuje - tłumacze jedynie neutralny sens moich komplementów rozbijanych o ścianę!


Powinnaś się podlizywać komuś, kto jest łasy na komplementy i przyjmuj do wiadomości każdy pic. :ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: Dla Ciebie gorzej. Przynajmniej naturalny, gorąco nie będzie latem!


Nie igraj ze mną, bo zobaczysz kto będzie miał gorzej!

Nie. Schowam Cię do worka a potem przehandluję. :ninja:
kx2
kx2
  12 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Zauważyłam po dodaniu posta, nie chciało mi się jeszcze raz pisać. JA NIE CHCIAŁAM? Co Ty pieprzysz? Moje kwiaty :(((((((

Jak zwykle leniwa!
Kto mi tu zarzucał brak dobrego smaku i larum podnosił? :fakju:
Twój dowód miłości do mnie. :(
LekkoscBytu
LekkoscBytu
  12 marca 2018
kx2
kx2: Ja jestem poinformowany bez tego. To są jakieś granice i ktoś je wyznacza? A no tak. Chciałabyś ale nie ze mną te numery!

Jaki obiektywny. Czyli na Twoja opinie ma wpływ jedynie otoczenie, NA PODSTAWIE ICH WNIOSKÓW MASZ SWOJĄ OPINIĘ.
Każda kobieta sobie jakies wyznacza. To indywidualne.
Chciałam nieść dobro! :(
kx2
kx2: Powinnaś się podlizywać komuś, kto jest łasy na komplementy i przyjmuj do wiadomości każdy pic.
To ja się Tobie podlizuje? :ziober2:
kx2
kx2: Nie igraj ze mną, bo zobaczysz kto będzie miał gorzej! Nie. Schowam Cię do worka a potem przehandluję

Nie rozsmieszaj mnie nawet. :ziober2:

Jak dobrze zarobisz to powtorzymy ten big dil. :ziober2:
LekkoscBytu
LekkoscBytu
  12 marca 2018
kx2
kx2: Jak zwykle leniwa! Kto mi tu zarzucał brak dobrego smaku i larum podnosił? Twój dowód miłości do mnie. :(

Godzina późna, to dlatego.

To był żart, jakie to wrażliwe. :o
Mnie się login bardzo podobał, ale okej.

I po miłości.
kx2
kx2
  12 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki obiektywny. Czyli na Twoja opinie ma wpływ jedynie otoczenie, NA PODSTAWIE ICH WNIOSKÓW MASZ SWOJĄ OPINIĘ. Każda kobieta sobie jakies wyznacza. To indywidualne. Chciałam nieść dobro! :(

Nikt w moim otoczeniu chyba takiego gówna nie czytał. :rotfl:
Jak będziesz już przed granicą to co zrobisz? :ziober2:
Jak pewien wąż przez raj. :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: To ja się Tobie podlizuje?


Nie wiem co robisz ale i tak nieudolnie. :mrgreen:
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie rozsmieszaj mnie nawet. Jak dobrze zarobisz to powtorzymy ten big dil.


Się śmiej, nie będziesz w tym ostatnia. :ziober2:

Przeczuwam, że od chodzenia z tym workiem mi garb wyrośnie. :rotfl:
kx2
kx2
  12 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Godzina późna, to dlatego. To był żart, jakie to wrażliwe. :o Mnie się login bardzo podobał, ale okej.I po miłości.

Czy ja kiedykolwiek składam coś na godzinę? :(

Skoro jesteś wyrazem złego smaku, to fajnie żartujesz. :ninja:
Teraz to już za późno. :(

Jednym kwiatkiem to mnie nie kupisz! :ninja:
LekkoscBytu
LekkoscBytu
  12 marca 2018
kx2
kx2: Nikt w moim otoczeniu chyba takiego gówna nie czytał. Jak będziesz już przed granicą to co zrobisz? Jak pewien wąż przez raj

Zle sie wyslowilam. Chodzilo mi o dostepne opinie z roznych źródeł typu internety, telewizje. :ninja:
Adoptuje dziecko i będę samotną matką. :ninja:
Ty to masz porównania, takie trafne.. A jakie miłe. :mrgreen:
kx2
kx2: Nie wiem co robisz ale i tak nieudolnie.
Właściwie to nic nie robie, planów też żadnych nie miałam.
kx2
kx2: Się śmiej, nie będziesz w tym ostatnia. Przeczuwam, że od chodzenia z tym workiem mi garb wyrośnie

Ty to lubisz mieć władze nad płcią słabszą. :ziober2:

Co Ci szkodzi? I tak juz w srednim wieku, lysy, z brzuchem.. Garbu/a nawet nikt nie zauważy. :ziober2:
kx2
kx2: Czy ja kiedykolwiek składam coś na godzinę? :(Skoro jesteś wyrazem złego smaku, to fajnie żartujesz. Teraz to już za późno. :( Jednym kwiatkiem to mnie nie kupisz

Nie porównuj innych ludzi do siebie, nie pije kawy od tygodnia i chodzę jak zombie. :ninja:

Zle zinterpretowales moje słowa, tam nie było ironii. Rzeczywiście gratulowalam dobrego smaku. Doszukujesz się zła tam gdzie go nie ma :).

Trudno, materialisty nie potrzebuje. :ninja:

Uciekam, spokojnej nocy :).
kx2
kx2
  12 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Zle sie wyslowilam. Chodzilo mi o dostepne opinie z roznych źródeł typu internety, telewizje. Adoptuje dziecko i będę samotną matką. Ty to masz porównania, takie trafne.. A jakie miłe.

Sam stwierdziłem w tym manipulację i słaby obraz, z urywków i zachęcania do tej szmiry. :(
Z tego co mi wiadomo, nie dają samotnym kobietom dzieci...
Jak się bierzesz za dzieło zniszczenia, takie masz porównania. :)
Konto usunięte
Konto usunięte: Właściwie to nic nie robie, planów też żadnych nie miałam.


Przecież na poważnie tego nie piszę, spokojnie. :mrgreen:
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty to lubisz mieć władze nad płcią słabszą. Co Ci szkodzi? I tak juz w srednim wieku, lysy, z brzuchem.. Garbu/a nawet nikt nie zauważy.


Czy nie zaznaczałem by opuściła Cię jakakolwiek fantazja? :rotfl:

Mam sentyment, do swojego stylu chodzenia a Ty chcesz to pogarszać. :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie porównuj innych ludzi do siebie, nie pije kawy od tygodnia i chodzę jak zombie. Zle zinterpretowales moje słowa, tam nie było ironii. Rzeczywiście gratulowalam dobrego smaku. Doszukujesz się zła tam gdzie go nie ma :).Trudno, materialisty nie potrzebuje. Uciekam, spokojnej nocy :).


Jak ja bym śmiał porównywać kogokolwiek do siebie!

A kto piszczał, że zaraz znowu bedzie afera? Mam zwidy? :(

Patrzcie ją! :ninja:

Kolorowych snów.
LekkoscBytu
LekkoscBytu
  12 marca 2018
kx2
kx2: Sam stwierdziłem w tym manipulację i słaby obraz, z urywków i zachęcania do tej szmiry. :( Z tego co mi wiadomo, nie dają samotnym kobietom dzieci... Jak się bierzesz za dzieło zniszczenia, takie masz porównania. :)

No widzisz. Ja prosty człowiek ze wsi, dla takich stwierdzeń najpierw muszę się zapoznać z literaturą. :mrgreen:

Coś wymyśle. Wyjdę za maz za jakiegoś ciapatego, dostanę dziecko i go wywale na zbity pysk. :ziober2:
Prxegralam tą bitwę:(.
kx2
kx2: Przecież na poważnie tego nie piszę, spokojnie

Spokojna jestem o dziwo, jak nigdy. :ziober2:
kx2
kx2: Czy nie zaznaczałem by opuściła Cię jakakolwiek fantazja? Mam sentyment, do swojego stylu chodzenia a Ty chcesz to pogarszać.

Teraz to się akurat Twoja włączyła po moich podtekstach. :ziober2:

No dobrze, będę się odchudzać aby worek był lżejszy!
kx2
kx2: Jak ja bym śmiał porównywać kogokolwiek do siebie! A kto piszczał, że zaraz znowu bedzie afera? Mam zwidy? :(Patrzcie ją! Kolorowych snów.

A co robiłeś przed chwilą? :ninja:

Piszczal?! Ty chyba dawno nie słyszałeś jak kobiety piszcza. :ziober2:
Przecież ja lubię atencje, to było pozytywne nastawienie do sytuacji!
Mam zdrowy rozsądek. Albo waciki albo kwiaty fur diś. Chyba logiczne co wybieram. Nie stać mnie na Ciebie. :ziober2:

Wzajemnie :).
[poszzzzla]
kx2
kx2
  12 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: No widzisz. Ja prosty człowiek ze wsi, dla takich stwierdzeń najpierw muszę się zapoznać z literaturą. Coś wymyśle. Wyjdę za maz za jakiegoś ciapatego, dostanę dziecko i go wywale na zbity pysk. Prxegralam tą bitwę:(.

Ten świat to nic dobrego, czas się z niego wypisać.
Ciapaci są pod ochroną. Dobrze, że marzenia nie bolą...
Nie bierz się za wojny, pokój jest o wiele lepszy.
Konto usunięte
Konto usunięte: Spokojna jestem o dziwo, jak nigdy.


Może za dużo leków przyjmujesz....
:rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz to się akurat Twoja włączyła po moich podtekstach. No dobrze, będę się odchudzać aby worek był lżejszy!


Mi to się wyłącza coraz bardziej apetyt po nich.
Myślałem, że zaznaczysz, że nie jesteś żadnym towarem. :(
Konto usunięte
Konto usunięte: A co robiłeś przed chwilą? Piszczal?! Ty chyba dawno nie słyszałeś jak kobiety piszcza. Przecież ja lubię atencje, to było pozytywne nastawienie do sytuacji! Mam zdrowy rozsądek. Albo waciki albo kwiaty fur diś. Chyba logiczne co wybieram. Nie stać mnie na Ciebie. Wzajemnie :). [poszzzzla]


To nie było to, co wyszło.
Słyszałem niedawno tylko Ciebie.
Jak widać po faktach, jak było pozytywne.

Mówi się trudno, będę wypatrywał kwiatków gdzie indziej. :rotfl:

Zdrowiej.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.