TeHaCe1111
wpis jest ukryty
Iamuerte
Iamuerte
  11 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: No moze nie zupelnie tu, teraz i dzis. Wole byc sama niz zalowac ze spedzam zycie z byle kim aby miec druga polowke.

Jednak się teraz wycofujesz. :ziober2:

Ja to tam bym wolał mieć co najmniej 0,7 a najlepiej jakiegoś litra czy nawet większą butlę. :ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: Cholera, za duzo ich masz - nie podziela sie. A tak na serio, 3 kawy na glodnego to troche nie halo. Dlugo tak nie pociagniesz. Jakie porownanie do wroga, zmijo Ty. Jak u kazdego czlowieka. Ciekawa jestem kto Ciebie rozumie.


Z pewnością nie, sugerowanie że możesz skorzystać z mojej śmierci. :mrgreen:
Nie przejmuj się kimś takim jak ja. Bierz się za pracę nad sobą. :rotfl:

To nie porównanie do wroga tylko, Odniesienie się znów do komuny. :rotfl:

Niektórzy mają to co chcą.

Nikt mnie nie rozumie. :ninja:
LekkoscBytu
LekkoscBytu
  11 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Jednak się teraz wycofujesz. Ja to tam bym wolał mieć co najmniej 0,7 a najlepiej jakiegoś litra czy nawet większą butlę.

Tak sie na mnie rzucasz, ze zaczynam sie bac. :ziober2:

Dobrze, ze zartujesz z tego tematu :).
Sam mi wypomina, a swojej metryki i nosa nie widzi. :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: sugerowanie że możesz skorzystać z mojej śmierci. Nie przejmuj się kimś takim jak ja. Bierz się za pracę nad sobą. To nie porównanie do wroga tylko, Odniesienie się znów do komuny. Niektórzy mają to co chcą. Nikt mnie nie rozumie

Raczej slaby zart. :ziober2:

No tak, 8 marca juz dawno za nami. :rotfl:
Za mokro, za zimno i za chora jestem. :fakju:

Chyba juz sie na tyle przyzwyczailam, ze nawet nie zauwazam tego. :ninja:

Nie znam takich ludzi, wszystkim zawsze malo.

Przykro mi. :ninja:
Iamuerte
Iamuerte
  11 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak sie na mnie rzucasz, ze zaczynam sie bac. Dobrze, ze zartujesz z tego tematu :). Sam mi wypomina, a swojej metryki i nosa nie widzi.

W końcu zaczyna dochodzić do prawdziwej korelacji między nami. Ja myśliwy a Ty zwierzyna. :mrgreen:
Niektórzy do dziś twierdzą, że się niczym nie przejmuję.

Ile razy mam Ci pisać, że żadna mnie nie chce, nie rozumie i nie chce motyki w łapę? :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Raczej slaby zart. No tak, 8 marca juz dawno za nami. Za mokro, za zimno i za chora jestem. Chyba juz sie na tyle przyzwyczailam, ze nawet nie zauwazam tego. Nie znam takich ludzi, wszystkim zawsze malo.Przykro mi.


Doceniamy go tak samo. :mrgreen:
Dzisiaj jest dzień mężczyzny a Ty jesteś doskonałym prezentem...:rotfl:
Zawsze coś Ci przeszkadza. :ninja:

Trzeba było przejść na właściwą drogę!

Jakie to ludzkie!

A mi jakoś nie.
LekkoscBytu
LekkoscBytu
  11 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: W końcu zaczyna dochodzić do prawdziwej korelacji między nami. Ja myśliwy a Ty zwierzyna. Niektórzy do dziś twierdzą, że się niczym nie przejmuję. Ile razy mam Ci pisać, że żadna mnie nie chce, nie rozumie i nie chce motyki w łapę?

I wcale mi sie to nie podoba. :ninja:
Ja tam lubie takich ludzi, pozytywnie nastawionych w kazdej sytuacji.

Znowu oszukujesz! Chociaz probowales jakas dupeczke poderwac na miescie? :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: Dzisiaj jest dzień mężczyzny a Ty jesteś doskonałym prezentem... Zawsze coś Ci przeszkadza. Trzeba było przejść na właściwą drogę! Jakie to ludzkie! A mi jakoś nie.

Wczoraj byl. Nawet daty swieta nie zna, a sie cieszy. :ziober2:
Doskonalym prezentem do czego? Wyrzucic z siebie negatywne emocje?

Leniwi to nazywaja istotna przeszkoda do szczescia i pracy nad soba. :ninja:

Probowalam? W Twoich oczach zawsze bede komunistka. :mrgreen:

A Ty mi mowisz, ze znasz innych ludzi.

:)
Iamuerte
Iamuerte
  11 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: I wcale mi sie to nie podoba. Ja tam lubie takich ludzi, pozytywnie nastawionych w kazdej sytuacji. Znowu oszukujesz! Chociaz probowales jakas dupeczke poderwac na miescie?

Dlatego mi się to podoba z podwojoną siłą. :ninja:
Twierdzenie innych nie musi pokrywać się z faktami, tak tylko przypominam.

Ja i podrywanie, też coś! :ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: Wczoraj byl. Nawet daty swieta nie zna, a sie cieszy. Doskonalym prezentem do czego? Wyrzucic z siebie negatywne emocje? Leniwi to nazywaja istotna przeszkoda do szczescia i pracy nad soba. Probowalam? W Twoich oczach zawsze bede komunistka. A Ty mi mowisz, ze znasz innych ludzi.:)


Uciekł mi gdzieś jeden dzień ale co się odwlecze...:ziober2:
Od razu jesteś tylko do bicia. :ninja:

Dobrze, że Ty to przyznajesz.

Taką religię wyznajesz, co jakiś czas to udowodniając!

Nie wszystko da się poznać. :ninja:
LekkoscBytu
LekkoscBytu
  11 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlatego mi się to podoba z podwojoną siłą. Twierdzenie innych nie musi pokrywać się z faktami, tak tylko przypominam. Ja i podrywanie, też coś!

Chcesz zobaczyc moja ucieczke z podkulonym ogonkiem? :ninja:

Srutututu, robisz mi ten metlik w glowie.

Dlatego pisze, ze oszukujesz. Nie masz podstaw oceniac checi niesmialych kobiet. :ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: Uciekł mi gdzieś jeden dzień ale co się odwlecze... Od razu jesteś tylko do bicia. Dobrze, że Ty to przyznajesz. Taką religię wyznajesz, co jakiś czas to udowodniając! Nie wszystko da się poznać.

Kto sie spoznil ten nie zdazyl, to przyslowie bardziej mi sie podoba. :ziober2:
To bylo tylko pytanie, nie sugestia. :ninja:

:)

Mowi sie trudno, komunistka to komunistka.

Potrzeba tylko wiecej czasu... :ninja:
Iamuerte
Iamuerte
  11 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Chcesz zobaczyc moja ucieczke z podkulonym ogonkiem? Srutututu, robisz mi ten metlik w glowie.Dlatego pisze, ze oszukujesz. Nie masz podstaw oceniac checi niesmialych kobiet.

Jak to z lisicami bywa, no nie?
A czy to pierwszy raz?

Gdzie tu oszukiwanie jest, powiedz. :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Kto sie spoznil ten nie zdazyl, to przyslowie bardziej mi sie podoba. To bylo tylko pytanie, nie sugestia. :)Mowi sie trudno, komunistka to komunistka.Potrzeba tylko wiecej czasu...


Ja dzień mężczyzny obchodzę co dzień, także wychodzisz w pole ze swoim przysłowiem. :ziober2:

Pobiję Cię, zrobisz obdukcję i pójdę siedzieć prawie za niewinność!

Nie ująłbym tego sam lepiej nawet. :rotfl:

Myślałem, że ludzie czasem się przez całe życie poznają a i to czasem im na to czasu nie starcza. :ninja:
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  11 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak to z lisicami bywa, no nie? A czy to pierwszy raz? Gdzie tu oszukiwanie jest, powiedz.

Ty to jednak jestes okropny! :ziober2:

Nie, lubie Ci to powtarzac bo mam nadzieje ze cos sie zmieni. :ninja:

Zadna mnie nie chce. Puste slowa bez potwierdzenia. :ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja dzień mężczyzny obchodzę co dzień, także wychodzisz w pole ze swoim przysłowiem. Pobiję Cię, zrobisz obdukcję i pójdę siedzieć prawie za niewinność! Nie ująłbym tego sam lepiej nawet. Myślałem, że ludzie czasem się przez całe życie poznają a i to czasem im na to czasu nie starcza.

Ale Ty mozesz ochodzic nawet dwa razy dziennie, mnie to malo interere. :ziober2:

Prawie za niewinnosc. :rotfl:
Nie mowilam o przemocy cielesnej, a emocjonalnej! Nie fantazjuj, damski bokser. :ziober2:

Przyszedl najwyzszy czas sie z tym pogodzic. :rotfl:

Nie kazdy czlowiek jest na tyle interesujacy aby go poznawac cale zycie...
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Iamuerte
Iamuerte
  11 marca 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Ty to jednak jestes okropny! Nie, lubie Ci to powtarzac bo mam nadzieje ze cos sie zmieni. Zadna mnie nie chce. Puste slowa bez potwierdzenia.

Przecież jak tylko mogę, to sam to Tobie wtrącam, a Ty mi nie wierzysz. :mrgreen:

Co ma się zmienić i w jaką stronę?

Przecież jakby jakaś chciała to bym się już dawno ożenił, nie? Wiekowy jestem, zaraz będzie desperacja level hard!
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Ale Ty mozesz ochodzic nawet dwa razy dziennie, mnie to malo interere. Prawie za niewinnosc. Nie mowilam o przemocy cielesnej, a emocjonalnej! Nie fantazjuj, damski bokser. Przyszedl najwyzszy czas sie z tym pogodzic. Nie kazdy czlowiek jest na tyle interesujacy aby go poznawac cale zycie...


Czasy kiedy miałem kaca 2 razy dziennie chyba są już za mną, nie sądzisz? :rotfl:

No tak. Medalu powinienem oczekiwać!

Sama nie fantazjuj, nigdy nie uderzyłem żadnej kobiety!

Godzisz się bo jesteś leniwa i masz za słaby horyzont!

Jak Ty lubisz stwierdzać rzeczy oczywiste!
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  11 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Przecież jak tylko mogę, to sam to Tobie wtrącam, a Ty mi nie wierzysz. Co ma się zmienić i w jaką stronę? Przecież jakby jakaś chciała to bym się już dawno ożenił, nie? Wiekowy jestem, zaraz będzie desperacja level hard!

Bo nie zawsze tak jest, tylko od czasu do czasu przeskakujesz pare leveli. :mrgreen:

Tracisz watek - ktos w podeszlym wieku jest wsrod nas.
Ma sie zmienic Twoja praca nad moim metlikiem w glowie. :ziober2:

A co Ty sobie myslisz, ze bedziesz siedzial jak ksiaze na ziarnku grochu i kobieta Cie sama poderwie i pierscionek kupi? :ziober2:
Wieeeekowy on jest, proszzzze Ciee..
Konto usunięte
Konto usunięte: Czasy kiedy miałem kaca 2 razy dziennie chyba są już za mną, nie sądzisz? No tak. Medalu powinienem oczekiwać! Sama nie fantazjuj, nigdy nie uderzyłem żadnej kobiety! Godzisz się bo jesteś leniwa i masz za słaby horyzont! Jak Ty lubisz stwierdzać rzeczy oczywiste!

Codziennie Cie nie widze, ale skoro tak twierdzisz. :ziober2:

:)

Wiem, ze nie uderzyles. Nie spinaj posladkow! :ziober2:

Nigdy tego nie zaprzeczalam, tez mi cos.

Trenuje pisanie na laptopie.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Iamuerte
Iamuerte
  11 marca 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Bo nie zawsze tak jest, tylko od czasu do czasu przeskakujesz pare leveli. Tracisz watek - ktos w podeszlym wieku jest wsrod nas. Ma sie zmienic Twoja praca nad moim metlikiem w glowie. A co Ty sobie myslisz, ze bedziesz siedzial jak ksiaze na ziarnku grochu i kobieta Cie sama poderwie i pierscionek kupi? Wieeeekowy on jest, proszzzze Ciee..

Muszę od czasu do czasu swą maskę zdjąć i się T|obie pokazać.
Dopytuję, żeby nie było.
Ja nie wiem co ja robię, że Ty masz tam mętlik. Czas zaprzestać procederu, masz rację!

Bywało, jak byłem piękny i młody, że same brały numer telefonu od moich koleżanek albo jak nie wiedziała jak sobą zainteresować to prosiła bym ją grać w piłkę uczył...:rotfl:
Stary, zrzędliwy z bólem w kościach!
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Codziennie Cie nie widze, ale skoro tak twierdzisz. :)Wiem, ze nie uderzyles. Nie spinaj posladkow! Nigdy tego nie zaprzeczalam, tez mi cos.Trenuje pisanie na laptopie.


No chyba ja a nie sąsiad.

Cały czas siedzę rozluźniony, za zimno dziś mi jest by się spinać. :fakju:
I nie protestowałam, też mi coś. :ninja:

Widzę właśnie! Znaki sobie też podbijasz!
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  11 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Muszę od czasu do czasu swą maskę zdjąć i się T|obie pokazać. Dopytuję, żeby nie było. Ja nie wiem co ja robię, że Ty masz tam mętlik. Czas zaprzestać procederu, masz rację! Bywało, jak byłem piękny i młody, że same brały numer telefonu od moich koleżanek albo jak nie wiedziała jak sobą zainteresować to prosiła bym ją grać w piłkę uczył... Stary, zrzędliwy z bólem w kościach!

W jakim celu?
Niby ja wiem jak Ty to robisz!
Czas najwyższy!

Ponoć piękni ludzie pięknie się starzeją więc nie widzę problemu.
Trzeba było wtedy myśleć, a się korzystało z życia póki mogło!

Nie strasz mnie, no jak mam tak samo zrzedzic za pare lat to popelnie samobójstwo. :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: No chyba ja a nie sąsiad. Cały czas siedzę rozluźniony, za zimno dziś mi jest by się spinać. I nie protestowałam, też mi coś. Widzę właśnie! Znaki sobie też podbijasz!

Ja tam wiem kto jest po drugiej stronie ekranu. :ziober2:
Bo chucherko jestes z niedowaga, co ma Cie grzać. :mrgreen:

Teraz pisze o leniwym tylku a nie komunizmie. Nie protestowalam. :ziober2:

Pewnie, chce być w topie. :zakochany:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Iamuerte
Iamuerte
  11 marca 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: W jakim celu? Niby ja wiem jak Ty to robisz! Czas najwyższy! Ponoć piękni ludzie pięknie się starzeją więc nie widzę problemu. Trzeba było wtedy myśleć, a się korzystało z życia póki mogło! Nie strasz mnie, no jak mam tak samo zrzedzic za pare lat to popelnie samobójstwo.

By potem nie było, że na stare lata zrobiłem się odmienny od stanu poprzedniego. :rotfl:
Ja też nigdy właśnie nie wiedziałem. :(
Właśnie!

Ja ze swoją brzydotą też go nie mam!
Boiska były ciekawsze od nich. :ninja:

Ty już jesteś pesymistka - fatalistka. Szykować wieniec? :ninja:
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Ja tam wiem kto jest po drugiej stronie ekranu. Bo chucherko jestes z niedowaga, co ma Cie grzać. Teraz pisze o leniwym tylku a nie komunizmie. Nie protestowalam. Pewnie, chce być w topie.


Ja tym bardziej. Raz jesteś blondynką raz chcesz mieć ciemne włosy!
Mój brzuch, jego się nie pozbywa od tak!

W jednym i drugim przypadku.

Wiedziałem, że o to chodzi. To też podchodzi pod chorobę!
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  11 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: By potem nie było, że na stare lata zrobiłem się odmienny od stanu poprzedniego. Ja też nigdy właśnie nie wiedziałem. :( Właśnie!Ja ze swoją brzydotą też go nie mam! Boiska były ciekawsze od nich. Ty już jesteś pesymistka - fatalistka. Szykować wieniec?

Fajnie by było gdybyś z wiekiem zmadrzał i był milszy. :ziober2:

To juz sie nie dowiemy :(
Boisko nie grzalo w nocy. :ninja:

Jeszcze za szybko, ostatnio planuje męża i 2 dzieci. :ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja tym bardziej. Raz jesteś blondynką raz chcesz mieć ciemne włosy! Mój brzuch, jego się nie pozbywa od tak! W jednym i drugim przypadku. Wiedziałem, że o to chodzi. To też podchodzi pod chorobę!

Omojnoszzzeee moj naturalny kolor to ciemny blond, to takie trudne? :ziober2:
Nie czuję się blondynką.

Myslisz, ze od glodzenia sie brzuch zniknie w pierwszej kolejnosci?

Tej psychlog, basta na dziś. :ninja:

Ja to chodząca choroba jestem. :ninja:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Iamuerte
Iamuerte
  11 marca 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Fajnie by było gdybyś z wiekiem zmadrzał i był milszy. To juz sie nie dowiemy :( Boisko nie grzalo w nocy. Jeszcze za szybko, ostatnio planuje męża i 2 dzieci.

Czy myślisz, że wtedy byłbym sobą?
No właśnie, nie miewam takich celów.

W nocy to ja jeszcze ćwiczyłem, bo boisko to było za mało. Grzało jak cholera.

Z planowania nic nie ma. Niektóre nic nie planują i to mają, przynajmniej dzieci. :ninja:
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Omojnoszzzeee moj naturalny kolor to ciemny blond, to takie trudne? Nie czuję się blondynką.Myslisz, ze od glodzenia sie brzuch zniknie w pierwszej kolejnosci? Tej psychlog, basta na dziś. Ja to chodząca choroba jestem.

Jak Ty nie czytasz między wierszami...:rotfl: Mój też, a fe. :(
To ciekawe, rozwiń myśl.

Nie jem, bo nie odczuwam głodu a nie że coś myślę.

Jeszcze nie trzaskasz drzwiami i za poradę nie zapłaciłaś!

Znów dobrze ujmujesz sprawę. Masz Ty dziś swój dzień...:ninja:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.