TeHaCe1111
wpis jest ukryty
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  11 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy myślisz, że wtedy byłbym sobą? No właśnie, nie miewam takich celów. W nocy to ja jeszcze ćwiczyłem, bo boisko to było za mało. Grzało jak cholera. Z planowania nic nie ma. Niektóre nic nie planują i to mają, przynajmniej dzieci.

Zdecydowanie nie, niestety. :mrgreen:

O matko, to Ty nigdy nie miałeś czasu na takie błahostki jak kobiety. :ziober2:

Nie dobijaj. Planowanie to ponoć pierwszy krok do realizacji. Sam uczyles optymizmu. :mrgreen:
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak Ty nie czytasz między wierszami... Mój też, a fe. :( To ciekawe, rozwiń myśl. Nie jem, bo nie odczuwam głodu a nie że coś myślę. Jeszcze nie trzaskasz drzwiami i za poradę nie zapłaciłaś! Znów dobrze ujmujesz sprawę. Masz Ty dziś swój dzień...

Nie, jestem glupiutka i prosta jak cep :(.
Znowu mamy coś wspólnego, brrr!
Jaki Ty ciekawski, jak zwykle.
Kolor blond kojarzy mi się z jasnym, żółto-beżowym kolorem. Ja mam ciemne włosy, ciemne brwii i wlosy na nogach. Nie lubie nazywania mnie blondynką. :ninja:

W ogóle? Dużo kawy pijesz, apetyt zabijasz tym.

Znowu jestem mu coś winna, co za czasy!

Aż zaznaczyłam w kalendarzu! :ninja:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Iamuerte
Iamuerte
  11 marca 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Zdecydowanie nie, niestety. O matko, to Ty nigdy nie miałeś czasu na takie błahostki jak kobiety. Nie dobijaj. Planowanie to ponoć pierwszy krok do realizacji. Sam uczyles optymizmu.

Ja mam wiele odcieni!

Odkąd pamiętam zawsze cieszyłem się ze swej ascezy!

Po planowaniu musi przyjść działanie...
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Nie, jestem glupiutka i prosta jak cep :(. Znowu mamy coś wspólnego, brrr! Jaki Ty ciekawski, jak zwykle. Kolor blond kojarzy mi się z jasnym, żółto-beżowym kolorem. Ja mam ciemne włosy, ciemne brwii i wlosy na nogach. Nie lubie nazywania mnie blondynką. W ogóle? Dużo kawy pijesz, apetyt zabijasz tym.Znowu jestem mu coś winna, co za czasy!Aż zaznaczyłam w kalendarzu!


Nie jesteś ani nic zgarbiona?

:(
Zawsze miałem do tego pęd.

Zima idzie sobie, zacznij witać się z woskiem a żegnaj z włosami. :( Ja nie lubię blondynek, miałem kiedyś do nich słabość. :(

W ogóle, co zjem to mam niechęć. Ja nie chcę pić ale mi dają...

A wcale się rozliczać nie chcesz!

Sklerotyczka.
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  11 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja mam wiele odcieni!Odkąd pamiętam zawsze cieszyłem się ze swej ascezy!Po planowaniu musi przyjść działanie..

50 odcieni szarości?! :ziober2:

Trzeba było zostać księdzem jednak!

Przyjdzie, ale najpierw się ogarne.
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie jesteś ani nic zgarbiona? :( Zawsze miałem do tego pęd.Zima idzie sobie, zacznij witać się z woskiem a żegnaj z włosami. :( Ja nie lubię blondynek, miałem kiedyś do nich słabość. :(W ogóle, co zjem to mam niechęć. Ja nie chcę pić ale mi dają...A wcale się rozliczać nie chcesz!Sklerotyczka.

Za mloda jestem na to!

Nie Ty jeden, lubie takich ludzi gdy trzymają swoją ciekawość daleko ode mnie!

Korzystam z niego o każdej porze roku! To nieprawda, że futerko grzeje zimą. :rotfl:
Wiem, że nie lubisz i wiem że lubiles :).

W gimnazjum nauczyłam sie na WOSie nowego pojęcia. Asertywność.

Nie mam ojro na kwiotki!
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Iamuerte
Iamuerte
  11 marca 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: 50 odcieni szarości?! Trzeba było zostać księdzem jednak! Przyjdzie, ale najpierw się ogarne.

Co by to nie było.
Jak zostajesz księdzem, to podporządkowujesz się hierarchii i porządkowi kościoła. To jak cyrograf.

Długo jeszcze masz tego czasu?
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Za mloda jestem na to! Nie Ty jeden, lubie takich ludzi gdy trzymają swoją ciekawość daleko ode mnie! Korzystam z niego o każdej porze roku! To nieprawda, że futerko grzeje zimą. Wiem, że nie lubisz i wiem że lubiles :).W gimnazjum nauczyłam sie na WOSie nowego pojęcia. Asertywność.Nie mam ojro na kwiotki!


Młodsi miewają problemy z kręgosłupem.
Już słucham jakich ludzi lubisz i się podporządkowuję.
Z kim ja się zadaję. :(
Tak? Naprawdę? :rotfl:
Widzisz. Ty chcesz buzi to też mówię Ci nie. :ziober2:

Kwiatki to było wcześniej, teraz jesteś mi winna całą kwiaciarnię lub ogródek!
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  11 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie stwierdziłem przecież jak było. Dopytuję

Chyba tylko Ty znasz odpowiedz na to pytanie, to co głupio udajesz że dopytujesz. :ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: Co by to nie było. Jak zostajesz księdzem, to podporządkowujesz się hierarchii i porządkowi kościoła. To jak cyrograf. Długo jeszcze masz tego czasu?

Ostatnio za porównania z Grejem faka dostałam, dziś taki zgodny.. :mrgreen:

Jakiekolwiek podporzadkowanie się nie wchodzi w grę rozumiem.

5 miesięcy - wiosnę i lato. Od września ostatnie próby.
Konto usunięte
Konto usunięte: Młodsi miewają problemy z kręgosłupem. Już słucham jakich ludzi lubisz i się podporządkowuję. Z kim ja się zadaję. :( Tak? Naprawdę? Widzisz. Ty chcesz buzi to też mówię Ci nie. Kwiatki to było wcześniej, teraz jesteś mi winna całą kwiaciarnię lub ogródek!

Piersi też mam małe - nie, mnie to schorzenie nie dotyczy. :rotfl:

Skąd w Tobie tyle tego sarkazmu. :ziober2:
Z kobietą z gładkim nogami, która raz miała eksperyment? :rotfl:
Tak, tak mi się wydaje.
Gratuluję, nie spałeś na lekcjach!

Zaczyna się! Już wolę ogródek.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Iamuerte
Iamuerte
  11 marca 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Chyba tylko Ty znasz odpowiedz na to pytanie, to co głupio udajesz że dopytujesz.

Jednakże to nie było stwierdzenie!
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Ostatnio za porównania z Grejem faka dostałam, dziś taki zgodny.. Jakiekolwiek podporzadkowanie się nie wchodzi w grę rozumiem.5 miesięcy - wiosnę i lato. Od września ostatnie próby.


Za Greja znów masz to samo. :fakju:

Sama wiesz jak w kościele jest, to gdzie się tam pchać!

Kibicować Tobie czy jak?
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Piersi też mam małe - nie, mnie to schorzenie nie dotyczy. Skąd w Tobie tyle tego sarkazmu. Z kobietą z gładkim nogami, która raz miała eksperyment? Tak, tak mi się wydaje. Gratuluję, nie spałeś na lekcjach! Zaczyna się! Już wolę ogródek.


Jakby to zależało tylko od tego...

Ja tam nie wiem, jakieś spostrzeżenia pani doktor?
Ty to lubisz wszelakie eksperymenty!
Raz nienawidzę wszystkich bab, teraz jedziemy po blondynkach...
Na lekcjach marzyłem o dzwonku i boisku po szkole. :ninja:

Lepiej nie rób nowych długów. Będziesz musiała wykupywać całą Holandię dla mnie. :ninja:
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  11 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Jednakże to nie było stwierdzenie!

Nie było tematu.
Konto usunięte
Konto usunięte: Za Greja znów masz to samo. Sama wiesz jak w kościele jest, to gdzie się tam pchać! Kibicować Tobie czy jak?

Zapamiętaj na przyszłość, 50 odcieni to opowieść o nim. :ziober2:

Zostaje Ci kupno kota!

Nie, bo nie wiem czy dobrze mi życzysz! :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakby to zależało tylko od tego... Ja tam nie wiem, jakieś spostrzeżenia pani doktor? Ty to lubisz wszelakie eksperymenty! Raz nienawidzę wszystkich bab, teraz jedziemy po blondynkach... Na lekcjach marzyłem o dzwonku i boisku po szkole. Lepiej nie rób nowych długów. Będziesz musiała wykupywać całą Holandię dla mnie.

Jaki Ty drętwy, olaboga.

Papugujesz ode mnie per doktorowanie!

Bo jesteś manipulator level hard, codziennie wyciągam inne wnioski. :rotfl:
Z tą nienawiścią do bab to trochę przegielam, juz to sobie wyjasnilismy. :ninja:

Dziwne, ze z prostego pilkarzyka wyrósł mądry człowiek. :ninja:
Teraz rozumiem po co Ci ogródek i jakie kwiatki hodujesz. :rotfl:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Niedzisiejszy
Niedzisiejszy
  11 marca 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Nie było tematu.

Jaka Ty nierozgarnięta. :(
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Zapamiętaj na przyszłość, 50 odcieni to opowieść o nim. Zostaje Ci kupno kota! Nie, bo nie wiem czy dobrze mi życzysz!


Miałka papka, robiona dla bab, tanie kino. :fakju:

Mam psa, to jak kota kupować?

Jak się kibicuje, to źle?
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Jaki Ty drętwy, olaboga.Papugujesz ode mnie per doktorowanie! Bo jesteś manipulator level hard, codziennie wyciągam inne wnioski. Z tą nienawiścią do bab to trochę przegielam, juz to sobie wyjasnilismy. Dziwne, ze z prostego pilkarzyka wyrósł mądry człowiek. Teraz rozumiem po co Ci ogródek i jakie kwiatki hodujesz.


Strasznie, dopiero to zauważasz? :(
Dalej sarkazmem jadę. :ninja:
Po co była ta codzienność? :rotfl:
Z blondynkami też nie jest tak, że je nienawidzę. :P

Jakim ja pilkarzem byłem, jak kopałem się po czole?
Brzydzę się tym, o czym pomyślałaś. W Holandii dużo kwiatów po prostu hodują....
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  11 marca 2018
Niedzisiejszy
Niedzisiejszy: Jaka Ty nierozgarnięta. :(

A Ty miły jak zawsze. :mrgreen:
Niedzisiejszy
Niedzisiejszy: Miałka papka, robiona dla bab, tanie kino. Mam psa, to jak kota kupować? Jak się kibicuje, to źle?

I po co ten fak, przeciez nie jestem wielbicielka. :ziober2:

Wiem, ale stary pies nigdy kociaka nie ugryzie! Będzie towarzystwo!

To zależy jakie intencje.
Niedzisiejszy
Niedzisiejszy: Strasznie, dopiero to zauważasz? :( Dalej sarkazmem jadę. Po co była ta codzienność? Z blondynkami też nie jest tak, że je nienawidzę. :PJakim ja pilkarzem byłem, jak kopałem się po czole? Brzydzę się tym, o czym pomyślałaś. W Holandii dużo kwiatów po prostu hodują....

Wcześniej jeszcze miałam nadzieję:(.
Zwolnij bo mandat dostaniesz. :ninja:

Mnie się pytasz? Lubie dużo myśleć o zbędnych rzeczach. :ziober2:
No dziwne by było gdybym uwierzyła w to, że skreslasz kogos przez pryzmat koloru włosów. :ziober2:

A idź, wychodzi na to, że do niczego się nie nadajesz!
ZarciQ! Ooo dzieki, Amerykę mi odkryłes. :mrgreen:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Niedzisiejszy
Niedzisiejszy
  11 marca 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: A Ty miły jak zawsze.

Nie prawda! Zapominasz o 8 marca!
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: I po co ten fak, przeciez nie jestem wielbicielka. Wiem, ale stary pies nigdy kociaka nie ugryzie! Będzie towarzystwo! To zależy jakie intencje.


Bo mi tu jakiegoś pedała wspominasz.

Schronisko od razu założę. :ninja:

Znów mam powiedzieć a wychodź za mąż i miej dzieci czy co?
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Wcześniej jeszcze miałam nadzieję:(. Zwolnij bo mandat dostaniesz. Mnie się pytasz? Lubie dużo myśleć o zbędnych rzeczach. No dziwne by było gdybym uwierzyła w to, że skreslasz kogos przez pryzmat koloru włosów. A idź, wychodzi na to, że do niczego się nie nadajesz! ZarciQ! Ooo dzieki, Amerykę mi odkryłes.


I to umarło. :(
Z pani doktor robimy się na panią policjant?
Ty nie myśl tak dużo bo filozofem zostaniesz!
Kto mi tyle lat stereotypowość wypominał? :fakju:
Czy ja aby nie pisałem tego Tobie?
Szybko podróżujesz z kontynentu na kontynent!
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  11 marca 2018
Niedzisiejszy
Niedzisiejszy: Nie prawda! Zapominasz o 8 marca!

Raczej o tygodniu "do".
Masz rację, pardą!
Niedzisiejszy
Niedzisiejszy: Bo mi tu jakiegoś pedała wspominasz. Schronisko od razu założę. Znów mam powiedzieć a wychodź za mąż i miej dzieci czy co?

Przecież on z laska sypia, to jaki pedał? :ziober2:

Gdzieś trzeba tą swoją miłość wylewac. :ninja:

Już nie musisz, po prostu kibicuj. :mrgreen:
Niedzisiejszy
Niedzisiejszy: I to umarło. :( Z pani doktor robimy się na panią policjant? Ty nie myśl tak dużo bo filozofem zostaniesz! Kto mi tyle lat stereotypowość wypominał? Czy ja aby nie pisałem tego Tobie? Szybko podróżujesz z kontynentu na kontynent!

Trudno :(.
Ciekawe fantazje mi chodzą po głowie. :rotfl:
Lubisz się ze mnie śmiać.
Ten kto lubił się z Tobą droczyć. :ziober2:
Musiałam sama się przekonać, obcym nie wierzę na słowo!
W marzeniach lubię podróżować!
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Niedzisiejszy
Niedzisiejszy
  11 marca 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Raczej o tygodniu "do". Masz rację, pardą!

Widzisz, Ty to się nic a nic na negocjacjach nie znasz.
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Przecież on z laska sypia, to jaki pedał? Gdzieś trzeba tą swoją miłość wylewac. Już nie musisz, po prostu kibicuj.


Taki sam lewicowy pedał, jak Ci inni co mają żony i z nimi sypiają. :ziober2:

Wylewam czasem. A potem mnie głowa na drugi dzień boli. :ninja:

To mam liczyć na tą darmową wódkę? :rotfl:
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Trudno :(. Ciekawe fantazje mi chodzą po głowie. Lubisz się ze mnie śmiać. Ten kto lubił się z Tobą droczyć. Musiałam sama się przekonać, obcym nie wierzę na słowo! W marzeniach lubię podróżować!


:(
Miałaś przy mnie zaprzestać procederu!
Już przestaję. Muzyka łagodzi obyczaje...
A kto na tym gorzej wychodzil?
Niewierny Tomasz!
W sumie to dobrze.
LekkoscBytu
LekkoscBytu
  11 marca 2018
Niedzisiejszy
Niedzisiejszy: Widzisz, Ty to się nic a nic na negocjacjach nie znasz

Słaby ze mnie handlarz, mama mi to powtarzała :(.
Niedzisiejszy
Niedzisiejszy: Taki sam lewicowy pedał, jak Ci inni co mają żony i z nimi sypiają. Wylewam czasem. A potem mnie głowa na drugi dzień boli. To mam liczyć na tą darmową wódkę?

Ty i Twoja logika. :rotfl:
Dlatego kota polecam, chociaż nic nie boli w późniejszym terminie. :ninja:
Ech, te skryte intencje! Jeśli wesele będzie nie w Polsce to Cię nawet zaprosze zobaczyć jak się komuniści bawią. :ziober2:
Niedzisiejszy
Niedzisiejszy: Miałaś przy mnie zaprzestać procederu! Już przestaję. Muzyka łagodzi obyczaje... A kto na tym gorzej wychodzil? Niewierny Tomasz! W sumie to dobrze.

Przecież nie opowiadam jakie, tylko fakt stwierdzam!
Grzeczny chłopczyk!
Tylko ja :).
Nie te czasy aby wierzyć na słowo!
W sumie szkoda, że tylko marzenia! Nikt mnie do Holandii kwiatki obejrzeć i pare ojro zarobić nie zaprasza. :rotfl:
Niedzisiejszy
Niedzisiejszy
  11 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Słaby ze mnie handlarz, mama mi to powtarzała :(.

Po nosie myślałem, że masz tam jakieś żydowskie korzenie. :ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty i Twoja logika. Dlatego kota polecam, chociaż nic nie boli w późniejszym terminie. Ech, te skryte intencje! Jeśli wesele będzie nie w Polsce to Cię nawet zaprosze zobaczyć jak się komuniści bawią.


Moja logika podpowiada, że w telewizorni do głowy nakładają babom głupie rzeczy a potem one w to wierzą!

Sama masz kota to po co pijesz?

Ja nie lubię wesel, chodzę tylko na te które muszę. Na listonosza chciałem czekać!
Konto usunięte
Konto usunięte: Przecież nie opowiadam jakie, tylko fakt stwierdzam! Grzeczny chłopczyk! Tylko ja :). Nie te czasy aby wierzyć na słowo! W sumie szkoda, że tylko marzenia! Nikt mnie do Holandii kwiatki obejrzeć i pare ojro zarobić nie zaprasza.


Te babskie fantazje. :(

https://www.youtube.com/watch?v=4KGmLLsdWCM To nie ja, to oni! :zakochany:

Widzisz!

Nie dam swoich boków, żebyś oglądała!

Stwierdza to kobieta, która na dwa kraje żyje...
LekkoscBytu
LekkoscBytu
  11 marca 2018
Niedzisiejszy
Niedzisiejszy: Po nosie myślałem, że masz tam jakieś żydowskie korzenie

Nie ten kształt! :fakju:
Niedzisiejszy
Niedzisiejszy: Moja logika podpowiada, że w telewizorni do głowy nakładają babom głupie rzeczy a potem one w to wierzą! Sama masz kota to po co pijesz? Ja nie lubię wesel, chodzę tylko na te które muszę. Na listonosza chciałem czekać!

To raczej było pisane i ekranizacje robione dla mamusiek nudzacych się w domu dla pobudzenia fantazji. Nastolatki bdsm nie interesuje.

Tłumacz facetowi, że nie pijesz.. Pare kieliszków raz w miesiącu to nie picie. :mrgreen:

Zostaje flaszka bimbru!
Niedzisiejszy
Niedzisiejszy: To nie ja, to oni! Widzisz! Nie dam swoich boków, żebyś oglądała! Stwierdza to kobieta, która na dwa kraje żyje...

Częściej byś tego słuchał, piękny utwór i wykonanie i tak dobrze działa na uspokojenie. :)

Człowiek uczy się na błędach!

Egoista!

To nie podróże, to mus.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.