TeHaCe1111
wpis jest ukryty
LekkoscBytu
LekkoscBytu
  11 marca 2018

A propo przez ten login znowu ktoś napisze, że to sama osoba ze sobą rozmawia! Gratuluje świetnego smaku!:ziober2:

Ja to dobrze na Ciebie działam! :zakochany:

Niedzisiejszy
Niedzisiejszy
  11 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ten kształt!

Jakbyś była dobrą handlarą, to byś miała tyle kasy, że już przerobiony!
Konto usunięte
Konto usunięte: To raczej było pisane i ekranizacje robione dla mamusiek nudzacych się w domu dla pobudzenia fantazji. Nastolatki bdsm nie interesuje.Tłumacz facetowi, że nie pijesz.. Pare kieliszków raz w miesiącu to nie picie. Zostaje flaszka bimbru!


Nie wiem co tam jest, bo nie pasjonuję się oglądaniem gówna. :( Nie interesuje, Ty tak uważasz, bo podchodzisz już pod wiek tych mamusiek!

Dobra, dobra. Znamy się nie od dziś!

Kto by tam na wesele patrzył!
Konto usunięte
Konto usunięte: Częściej byś tego słuchał, piękny utwór i wykonanie i tak dobrze działa na uspokojenie. :)Człowiek uczy się na błędach! Egoista!To nie podróże, to mus.


Odkąd pamiętam zawsze lubiłem ich w duecie!

Tak?

Jak zwykle, nie?

Ale jednak są. Z miejsca na miejsce.
LekkoscBytu
LekkoscBytu
  11 marca 2018
Niedzisiejszy
Niedzisiejszy: Jakbyś była dobrą handlarą, to byś miała tyle kasy, że już przerobiony

Idąc tym tropem to uwaga powiązana z nosem i żydowskimi genami była nie na miejscu. :ninja:
Niedzisiejszy
Niedzisiejszy: Nie wiem co tam jest, bo nie pasjonuję się oglądaniem gówna. :( Nie interesuje, Ty tak uważasz, bo podchodzisz już pod wiek tych mamusiek! Dobra, dobra. Znamy się nie od dziś! Kto by tam na wesele patrzył!

Ja czytałam to coś tam wiem!

Jestem na razie po środku tych dwóch kategorii, więc pamiętam co mnie interesowało pare lat temu. :ninja:

Wódki jeszcze razem nie piliśmy!

Panna młoda? :ziober2:
Niedzisiejszy
Niedzisiejszy: Odkąd pamiętam zawsze lubiłem ich w duecie! Tak? Jak zwykle, nie? Ale jednak są. Z miejsca na miejsce

Jest w Tobie coś ludzkiego!
A nie? Nie uczysz się?
Przyzwyczaiłam się.
Ty to potrafisz delikatnie odmówić. :ziober2:
Niedzisiejszy
Niedzisiejszy
  11 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Idąc tym tropem to uwaga powiązana z nosem i żydowskimi genami była nie na miejscu.

Jestem dziś złośliwy. Sorry.
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja czytałam to coś tam wiem! Jestem na razie po środku tych dwóch kategorii, więc pamiętam co mnie interesowało pare lat temu. Wódki jeszcze razem nie piliśmy! Panna młoda?


Czytasz nie to co trzeba!

Jesteś z lat 90-tych, nawet nie wiesz jak świat leci do przodu.

Ile to razy mam pisać, że z babami nie piję?

I dlatego nijak mi do wesela.
Konto usunięte
Konto usunięte: Jest w Tobie coś ludzkiego! A nie? Nie uczysz się? Przyzwyczaiłam się. Ty to potrafisz delikatnie odmówić.


Jakie spostrzeżenie!

Często właśnie nie. :rotfl:

Widzisz. :ninja:

Czego odmawiam, bo nie jestem w temacie? :ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: A propo przez ten login znowu ktoś napisze, że to sama osoba ze sobą rozmawia! Gratuluje świetnego smaku!Ja to dobrze na Ciebie działam!


Jeden debil tak napisał i wielkie halo... Zawsze go takim miałem. :ninja:

Tak? :O
LekkoscBytu
LekkoscBytu
  12 marca 2018
Niedzisiejszy
Niedzisiejszy: Jestem dziś złośliwy. Sorry.

Sory srory, sobie bądź jak Ci z tym dobrze. :D
Niedzisiejszy
Niedzisiejszy: Czytasz nie to co trzeba! Jesteś z lat 90-tych, nawet nie wiesz jak świat leci do przodu. Ile to razy mam pisać, że z babami nie piję? I dlatego nijak mi do wesela.

Nie mam w przyzwyczajeniu oceniać coś czego nie czytałam bądź oglądałam, dopiero po faktcie mogę napisać negatywną opinie. :ninja:
To już 2018? Czyli już dawno miałam 20 lat? :(
Dopiero drugi raz piszesz, nie wiesz że długo się uczę?
Btw. Czym baby są gorsze do towarzystwa?
Stary kawaler kiedyś Ci się znudzi. :ninja:
Niedzisiejszy
Niedzisiejszy: Jakie spostrzeżenie! Często właśnie nie. Widzisz. Czego odmawiam, bo nie jestem w temacie

Nie potrafisz przyjmować komplementów. :ninja:
Naiwniak.
Znowu straciłeś wątek? Zaproszenia na holenderskie szklarnie!
Niedzisiejszy
Niedzisiejszy: Jeden debil tak napisał i wielkie halo... Zawsze go takim miałem. Tak? :O

Nawet nie pamiętam o kim mowa. :rotfl:
Grzeczny bądź. :ninja:

A nie? :)
Niedzisiejszy
Niedzisiejszy
  12 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Sory srory, sobie bądź jak Ci z tym dobrze. :D

Jakbyś nią była to i tak to mało ważne, ważniejsze jest jakim jesteś człowiekiem!
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie mam w przyzwyczajeniu oceniać coś czego nie czytałam bądź oglądałam, dopiero po faktcie mogę napisać negatywną opinie. To już 2018? Czyli już dawno miałam 20 lat? :( Dopiero drugi raz piszesz, nie wiesz że długo się uczę? Btw. Czym baby są gorsze do towarzystwa? Stary kawaler kiedyś Ci się znudzi.


Widzisz ja jestem ponad to.
Tak, bardzo dawno!
Ja to się na powtarzam.
Uważam, że kieliszek to nie dobry kompan dla kobiet!
Za jakieś kolejne 30 lat?
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie potrafisz przyjmować komplementów. Naiwniak. Znowu straciłeś wątek? Zaproszenia na holenderskie szklarnie!


Mam alergię na nie.

Cóż zrobić.

A co ja w niej mieszkam, że Cię tam zapraszam? :mrgreen:
Konto usunięte
Konto usunięte: Nawet nie pamiętam o kim mowa. Grzeczny bądź. A nie? :)


Ja mam przed oczami tego troglodytę. :(
A nie jestem? :ninja:

Były panie co działały o wiele lepiej...:rotfl:
LekkoscBytu
LekkoscBytu
  12 marca 2018
Niedzisiejszy
Niedzisiejszy: Jakbyś nią była to i tak to mało ważne, ważniejsze jest jakim jesteś człowiekiem!

Znowu głupie teorie.
Niedzisiejszy
Niedzisiejszy: Widzisz ja jestem ponad to. Tak, bardzo dawno! Ja to się na powtarzam. Uważam, że kieliszek to nie dobry kompan dla kobiet! Za jakieś kolejne 30 lat?

Dlatego nie jesteś obiektywny. :ziober2:
Nie tak dawno jak Ty! :fakju:
Współczuję, tyle zbędnego pisania!
Czyli nie lubisz pijacych kobiet, phi.
Wtedy to już będą Ci się marzyć młode dupeczki a nie chęci założenia rodziny. :ziober2:
Niedzisiejszy
Niedzisiejszy: Mam alergię na nie. Cóż zrobić. A co ja w niej mieszkam, że Cię tam zapraszam

Nie dziwie się, komplementy jeszcze by mogły Ci samoocenę podnieść i co wtedy. :ninja:
Czepialska bestia. :mrgreen:
Niedzisiejszy
Niedzisiejszy: Ja mam przed oczami tego troglodytę. :( A nie jestem? Były panie co działały o wiele lepiej...

Byłeś z nim bliżej zakolegowany. :rotfl:
Nie wyzywaj ludzi przy mnie bo oberwe ja. :ninja:
Yyyyy spusciles mnie na ziemię. :mrgreen:
Niedzisiejszy
Niedzisiejszy
  12 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Znowu głupie teorie.

:(
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlatego nie jesteś obiektywny. Nie tak dawno jak Ty! Współczuję, tyle zbędnego pisania! Czyli nie lubisz pijacych kobiet, phi. Wtedy to już będą Ci się marzyć młode dupeczki a nie chęci założenia rodziny.


Ty nie jesteś!
Ja tam nie patrzę w kalendarz jak Ty. :rotfl:
Ze sklerotyczkami tak jest. :(
Ja i tak uważam, że nikt nie powinien pić.

Jaką Ty fantastyką lecisz, to głowa mała.
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie dziwie się, komplementy jeszcze by mogły Ci samoocenę podnieść i co wtedy. Czepialska bestia.


Nigdy nie dojdzie do tego, prawda?
Jak zwykle nie patrzysz na szczegóły.
Konto usunięte
Konto usunięte: Byłeś z nim bliżej zakolegowany. Nie wyzywaj ludzi przy mnie bo oberwe ja. Yyyyy spusciles mnie na ziemię.


Z idiotami nie szukam kontaktów. :(
W końcu sama do siebie piszesz!

Przez nie stałem się zimny, to teraz Ty na ziemi leżysz. :ninja:
LekkoscBytu
LekkoscBytu
  12 marca 2018
Niedzisiejszy
Niedzisiejszy: Ty nie jesteś! Ja tam nie patrzę w kalendarz jak Ty. Ze sklerotyczkami tak jest. :( Ja i tak uważam, że nikt nie powinien pić. Jaką Ty fantastyką lecisz, to głowa mała.

Bo przeczytałam całą trylogię, czytałam opinie innych i mam swoje zdanie to nie może być obiektywne?
Ja też nie, to Ty mi wspomniałeś że bliżej mi wiekowo do mamusiek!
Fajnych masz znajomych!
Gdyby ten świat miał więcej kolorów to mogłabym się zgodzić! :mrgreen:

A kto Ci takie bajki opowie jak nie ja. :rotfl:
Niedzisiejszy
Niedzisiejszy: Nigdy nie dojdzie do tego, prawda? Jak zwykle nie patrzysz na szczegóły.

Zrobię wszystko co w mojej mocy.

Czyli zaproszenie aktualne. :ziober2:
Niedzisiejszy
Niedzisiejszy: Z idiotami nie szukam kontaktów. :( W końcu sama do siebie piszesz! Przez nie stałem się zimny, to teraz Ty na ziemi leżysz.

Ten dalej swoje.

Zeby baby tak mogły faceta zmienić.. Dobre sobie. :ninja:
Niedzisiejszy
Niedzisiejszy
  12 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo przeczytałam całą trylogię, czytałam opinie innych i mam swoje zdanie to nie może być obiektywne? Ja też nie, to Ty mi wspomniałeś że bliżej mi wiekowo do mamusiek! Fajnych masz znajomych! Gdyby ten świat miał więcej kolorów to mogłabym się zgodzić! A kto Ci takie bajki opowie jak nie ja.

Nie. Autor działa na wyobraźnię i pobudza w babach nie te wartości co trzeba.
Kobieta w Twoim wieku chce mieć już dzieci. :ninja:
No.
Ma tyle barw ile sobie sama namalujesz. Wódką i tak się tego przeskoczyć nie da.

Bajki miały kiedyś za zadanie kształtować człowieka, Twoje tylko zniesmaczają. :rotfl:
Konto usunięte
Konto usunięte: Zrobię wszystko co w mojej mocy. Czyli zaproszenie aktualne.

Przecież Twoje komplementy rozbijają się o ścianę. :mrgreen:

Ha nie siedzę w Holandii, poszukaj kogoś innego do zaproszeń. :ziober2:
Konto usunięte
Konto usunięte: Ten dalej swoje. Zeby baby tak mogły faceta zmienić.. Dobre sobie.


Ty tu jesteś od karania a ja od stwierdzania faktów.

Ja to bym babskie plemię uważał, co i gdzie robicie. :ninja: Jedna z drugą opinii narobi a reszta pokutuje. :ninja:
LekkoscBytu
LekkoscBytu
  12 marca 2018
Niedzisiejszy
Niedzisiejszy: Nie. Autor działa na wyobraźnię i pobudza w babach nie te wartości co trzeba. Kobieta w Twoim wieku chce mieć już dzieci. No. Ma tyle barw ile sobie sama namalujesz. Wódką i tak się tego przeskoczyć nie da. Bajki miały kiedyś za zadanie kształtować człowieka, Twoje tylko zniesmaczają.

Co z tego jeśli w rezultacie i tak mam negatywne zdanie o tym?
Powiem więcej, większość już ma. :ninja:
Nie da się przeskoczyć? O czym Ty mówisz, cudownie przeskakuje pewne strefy czasowe i przestrzenie! Nie piszę o uzależnieniu, a poprawieniu humoru raz na jakiś czas.

Taki delikatny, taki zniesmaczony, takie chucherko! Jak Ty sie uchowales w tym swiecie brutalnym, pelnym erotycznych tresci. :ninja:
Niedzisiejszy
Niedzisiejszy: Przecież Twoje komplementy rozbijają się o ścianę. Ha nie siedzę w Holandii, poszukaj kogoś innego do zaproszeń.

Przecież nie chcę aby samoocena Ci sie podniosła. Robie to dobrze.

Okej.
Niedzisiejszy
Niedzisiejszy: Ty tu jesteś od karania a ja od stwierdzania faktów. Ja to bym babskie plemię uważał, co i gdzie robicie. Jedna z drugą opinii narobi a reszta pokutuje.

Dobrze profesorze, tylko mamy konflikt interesów. :ninja:

To przecież działa i ze strony męskiego plemia, ale ludzie ze zdrowym rozsądkiem nie wrzucają wszystkich do jednego wora.
LekkoscBytu
LekkoscBytu
  12 marca 2018

Coś mi nie wyszło. :rotfl:
Mam nadzieję, że się doczytasz.

kx2
kx2
  12 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Co z tego jeśli w rezultacie i tak mam negatywne zdanie o tym? Powiem więcej, większość już ma. Nie da się przeskoczyć? O czym Ty mówisz, cudownie przeskakuje pewne strefy czasowe i przestrzenie! Nie piszę o uzależnieniu, a poprawieniu humoru raz na jakiś czas.Taki delikatny, taki zniesmaczony, takie chucherko! Jak Ty sie uchowales w tym swiecie brutalnym, pelnym erotycznych tresci.

To po cholerę to czytać?
Mamy jednak teraz te same wnioski. :ninja:
Nie znasz się na poprawianiu humoru jak tak. :(
Najlepiej to się w domu zaszyć, tam nie ma się do czynienia z Ajszami. :ninja:
Konto usunięte
Konto usunięte: Przecież nie chcę aby samoocena Ci sie podniosła. Robie to dobrze.


Mojej samooceny nie podnosisz i jej nie osłabisz, taki psikus!
Konto usunięte
Konto usunięte: Dobrze profesorze, tylko mamy konflikt interesów. To przecież działa i ze strony męskiego plemia, ale ludzie ze zdrowym rozsądkiem nie wrzucają wszystkich do jednego wora.


Jak zwykle mamy konflikt. :ziober2:
Twój worek jest lniany, sam go uszyłem. :ziober2:
kx2
kx2
  12 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Coś mi nie wyszło. Mam nadzieję, że się doczytasz.

Skasowałem konto, jak Ci nie wyszło, ślepoto? :rotfl:
Nie chciałaś mieć ze mną nic wspólnego to masz. Twoje róże też znikły. :(
LekkoscBytu
LekkoscBytu
  12 marca 2018
kx2
kx2: To po cholerę to czytać? Mamy jednak teraz te same wnioski. Nie znasz się na poprawianiu humoru jak tak. :( Najlepiej to się w domu zaszyć, tam nie ma się do czynienia z Ajszami

Aby móc się wypowiadać w temacie trzeba być doinformowanym.
Nie, tragedii nie ma do 30stki. :ninja:
Każdy poprawia jak lubi. :ninja:
Niby ja taki magnez zniszczenia jestem. :ninja:
kx2
kx2: Mojej samooceny nie podnosisz i jej nie osłabisz, taki psikus!
Nie próbuje - tłumacze jedynie neutralny sens moich komplementów rozbijanych o ścianę! :rotfl:
kx2
kx2: Jak zwykle mamy konflikt. Twój worek jest lniany, sam go uszyłem.

Dla Ciebie gorzej. :fakju:

Przynajmniej naturalny, gorąco nie będzie latem!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.