Erf
Erf
  14 sierpnia 2017 (pierwszy post)

Albo do Lidla. Albo do Tesco. I szukam inspiracji na obiad na dziś i jutro. Jakieś pomysły, propozycje?

Pozdrawiam!

Sarna
Sarna
  23 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Pierw masa, później rzeźba...wiem, wiem - kłamcze siebie. xD Dobrze mnie z moją oponką. :D

najważniejsze, że Tobie jest dobrze.
Konto usunięte
Konto usunięte: Oglądałem ostatnio Ghost in the shell, jprdl, chała straszna.

Ja też to ogladałam, pierwszy film ze Scarlet w roli głównej, który mnie nie przekonał.
Filmów trochę nadrobilam w 1 tygodniu urlopu, teraz ogladałm ostatni film 2 tyg temu, wracam o 23 z pracy i idę spać, za tydzien na 22 do pracy i nigdy nie ma wieczorów a po rannej zmianie to o 21 padam na trwarz, bo znów o 4:20 wstaje i zostają tylko niektóre weekendy.
Filmy oglądam z dużymi tyłami.
Erf
Erf
  23 sierpnia 2017
Sarna
Sarna: wracam o 23 z pracy i idę spać, za tydzien na 22 do pracy i nigdy nie ma wieczorów a po rannej zmianie to o 21 padam na trwarz, bo znów o 4:20 wstaje i zostają tylko niektóre weekendy.

Dorosłość :smutny:
KOVEN
KOVEN
  23 sierpnia 2017
LeonGrande
LeonGrande: grywasz nadal u bukmachera?


Witam!
Starego wyjadacza działu "Sport" :D
Sam nie wiem też jak mam to ugryźć teraz... Średnio mi się uśmiecha grać u tych naziemnych złodziejaszków d83dde12
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  23 sierpnia 2017
RexMundi
RexMundi: nasz rząd to debile i tyle :D, pewnie teraz na b-a-h padło moje konto i z 3000 euro poszło się yabć


Widzisz Kamilu, a ja mam inne zdanie na ten temat. Nie jest żadną tajemnicą, że buki w Polsce czerpią spore zyski z graczy, więc zdecydowanie fair byłoby gdyby jakaś część tych pieniędzy wpływała do budżetu naszego kraju. Z tego co czytałem, Bwin stara się o licencje, więc moim zdaniem kwestią czasu jak inne internetowe buki zagraniczne będą składać pisma o zarejestrowanie działalności.

3000 euro? nadal wierzysz w te losowania codzienne? :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: Sam nie wiem też jak mam to ugryźć teraz... Średnio mi się uśmiecha grać u tych naziemnych złodziejaszków

Za to legalnie, potem nie musisz się martwić, że przyjdzie do Ciebie pismo z UC z prośbą o stawienie się w ich siedzibie w celu wyjaśnienia "dziwnych" przelewów na Twoim koncie :)
Alkochochlik
Alkochochlik
  24 sierpnia 2017
Sarna
Sarna: Filmów trochę nadrobilam

Oj..to ja mimo tego, że mam dużo wolnego czasu, z filmami jestem mega w plecy. Już załamany chodzę bo czekałem na najnowszego piraciora z karaibow i znajomy był na nim w kinie... Gdy mnie powiedział o dubbingu, to krew z penisa w mozg polazła :/ Wole lektora..słyszeć tekst oryginalny. Ech..wrrr d83ddc7f
Rozmowa Jasia z Madzią xD
- Ilu miałaś facetów?
- 5 albo 6, nie pamiętam dokładnie.
- Jak na dzisiejsze czasy, to nie jest duzo.
- No, to był taki slaby tydzień.
:*
Sarna
Sarna
  25 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte:


Nie ogladałąm ani jednej części piratów, nie mój gatunek akurat, lubię filmy sci-fi takie wyszukane pod mój gust, kiedys dobre horrory często oglądałam ale teraz mało takich i zamiast czuć lekki dreszczyk, śmiać mi się chce na horrorach.
Ostatnie horrory jakie oglądałam, to chyba" The Boy" i "Anabell"nawet można poświecic czas.
Konto usunięte
Konto usunięte: Rozmowa Jasia z Madzią xD - Ilu miałaś facetów? - 5 albo 6, nie pamiętam dokładnie. - Jak na dzisiejsze czasy, to nie jest duzo. - No, to był taki slaby tydzień. :*

Erf
Erf
  25 sierpnia 2017

Wiecznie chce mi się spać. :and:

Sarna
Sarna
  25 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiecznie chce mi się spać

musisz sobie podnieś ciśnienie:D
albo zwyczajnie za mało snu?
Erf
Erf
  25 sierpnia 2017
Sarna
Sarna: musisz sobie podnieś ciśnienie:D albo zwyczajnie za mało snu?

Śpię ok 7h na dobę, piję mnóstwo kawy, czasami yerba mate...
Sarna
Sarna
  25 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Śpię ok 7h na dobę, piję mnóstwo kawy, czasami yerba mate...

mnóstwo też niedobrze, ja 1 góra 2 zwykła tchibo, rozpuszczalnych kaw ani tych z ekspresów czy innych late nie lubię, musi byc zwykła tradycyjna kawa z fusami:D
Moze faktycznie masz coś z ciśnieniem, albo wrażliwa jesteś na pogodę, innych wytłumaczeń nie mam.
Kiedys mi się ciagle spc chciało, ale tylko dlatego ze rozstrojony organizm jest od nieregularnego snu.
Sarna
Sarna
  25 sierpnia 2017

Nie będe polecac Ci witamin, bo nie wierze w tabletkowe wspomagacze zbytnio, a tym bardziej witaminy, które każdy organizm inaczej przyswaja, więc możesz łykać gaściami nawet a to i tak nic nie da, wtedy zadziałą placebo w głowie a nie dosłownie witaminy;D

KOVEN
KOVEN
  25 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiecznie chce mi się spać.


Mam to samo.. -_-
Śpię po 7-8 h dziennie,a czuję się tak jakbym spał 2-3 i tak jest codziennie..
CuteNinja
CuteNinja
  25 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiecznie chce mi się spać

Konto usunięte
Konto usunięte: Mam to samo.. -_-

Bierzcie magnez, miałam to samo i jak uzupełniłam niedobór, to mi przeszło.
KOVEN
KOVEN
  25 sierpnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Bierzcie magnez


Dzięki za sugestię.
Z pewnością wezmę to pod uwagę :)
Erf
Erf
  25 sierpnia 2017
Sarna
Sarna: mnóstwo też niedobrze, ja 1 góra 2 zwykła tchibo, rozpuszczalnych kaw ani tych z ekspresów czy innych late nie lubię, musi byc zwykła tradycyjna kawa z fusami:D Moze faktycznie masz coś z ciśnieniem, albo wrażliwa jesteś na pogodę, innych wytłumaczeń nie mam. Kiedys mi się ciagle spc chciało, ale tylko dlatego ze rozstrojony organizm jest od nieregularnego snu.

Mnóstwo, tj 2-3 dziennie ale mocne - coraz mocniejsze... Na moje gabaryty to już jest dużo.
Oj, kawa z ekspresu jest pyszna, ma dużo mocniejszy aromat i smak. Na razie mam lipny ekspres, bo dolce gusto (z promo za 40 zł!) ale ostatnio mi się zepsuła wielorazowa kapsułka, a te oryginalne to czysty rozbój. :D
Ale w sumie taka z fusami to czysta polska klasyka, też dobra. :D

Mam z ciśnieniem tyle, że normalnie mam je bardzo niskie. Natomiast gdy strzelę sobie yerbę, to zaczyna mi się kręcić w głowie. :D A śpię od 3 miesięcy wybitnie regularnie.
Tobie już przeszło, wysypiasz się? Może to też kwestia tego, że dużo się ruszasz. Ja mam pracę zdalną. :C

A witaminy syntetyczne to faktycznie lipa, bo nie dosć, że same w sobie mają niską przyswajalność, to podobno upośledzają potem przyswajalność z naturalnych produktów. Ale może lepsza dieta by się przydala ;D

Konto usunięte
Konto usunięte: Mam to samo.. -_- Śpię po 7-8 h dziennie,a czuję się tak jakbym spał 2-3 i tak jest codziennie..

:< No dokladnie. Choć jak spałam ~3h to czasami lepiej się czułam niż teraz. :D Jeszcze mi się prokrastynacja włącza coraz bardziej.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.