BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  3 lipca 2017 (pierwszy post)

Dla jaj komentarze zaczynamy od " Moja ocena tego jest taka.... " :D

RedRiding1978
RedRiding1978
  6 lipca 2017

Tysz tak myślę :D

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  6 lipca 2017

Dokladnie, dlatego nie mam zamiaru tracic na ciebie czasu, jak zmadrzejesz i skonczy ci sie okres wroc do nas malenka wtedy byc moze ciag dalszy nastapi bejbe

RedRiding1978
RedRiding1978
  6 lipca 2017
AmongUs
AmongUs: Tak czy siak juz wiem w co wycelowac swoje rakiety i nawet moderatorska tarcza tu nie pomoze


Ale do mnie strzelał nie będziesz?:) Ja nie mam moderatorskiej osłony :)
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  6 lipca 2017

Ale masz tam podobno znajomosci a za zdrade kara jest tylko jedna xd

RedRiding1978
RedRiding1978
  6 lipca 2017

No to musisz się postarać i nie dawać mi powodów do zdrady :)

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  6 lipca 2017

To nie ja tylko ty sie musisz starac zeby zyskac moje uznanie a do tego dluga droga niestety :P

RedRiding1978
RedRiding1978
  6 lipca 2017

Ja myślałam, ze jestem na prostej a ja dopiero z zakrętu wychodzę :)))

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  6 lipca 2017

Blad ty dopiero zblizasz sie do zakretu tylko od ciebie zalezy czy z niego wyjedziesz czy wyladujesz w rowie albo na drzewie xd

RedRiding1978
RedRiding1978
  6 lipca 2017

A 3 opcji do lądowania nie ma ?:)

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  6 lipca 2017

A to juz zalezy gdzie chcesz wyladowac :P

amarettoUK
amarettoUK
  6 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Zawsze najwięcej do powiedzenia mają ci, którzy jako pierwsi stali się MURZYNAMI europy, niewolnikami korporacji i tanią siłą roboczą zachodu.

Nie "stali się" a wyście nas zrobili,pani koszerna.
Konto usunięte
Konto usunięte: Dla mnie ważniejsze od wiz jest to, że Markel nie stworzy super armii i 4 rzeszy, nie będzie się szarogęsić i dyktować warunki razem z Putinem,

Na naszą obecną armie trzech harcerzy z "finkami" spokojnie wystarczy,powiążą nas w pęczki jak rzodkiewki.Nie będzie dyktować warunków ,tak jak i nie dyktowali po wojnach wszelakich.A już na 100% kłamerykanie nas od tego obronią.To już nie jest brak zdrowego rozsądku,to jest fanatyzm.
A wy się chłopcy i tak bić nie będziecie, bo dawno temu spierduliliście pod skrzydełka "aliantów", którzy teraz was odprawią z walizkami, to nie lamentujecie już tyle :)
Zaiste za pejsaty polskojęzyczny rząd chyba tylko głupiec by walczył.
najwięcej o wojnie mają do powiedzenia najwięksi tchórze :))
Wszyscy znamy "dokonania" wojenne wszelakich Szmuli,Aaronów i temu podobnych,dlatego jako ta spod "ciemnej niebieskiej gwiazdy" ,brylujesz pani w temacie.
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  6 lipca 2017

Fajnie sie z Wami dyskutuje

amarettoUK
amarettoUK
  6 lipca 2017

A co to jest za dyskusja skoro 90% wpisu to prywatna"jazda " po wypowiadającym się na temat?

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  6 lipca 2017

Ty akurat sam siebie zaorales kilka tematow temu i uwierz ze twoje przemyslenia nikogo tu nie interesuja, szach i mat panie na temat

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  6 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: A co to jest za dyskusja skoro 90% wpisu to prywatna"jazda " po wypowiadającym się na temat?


Dyskutuj z tym z kim sie da.

Z tego co widze to wiekszosc chce sie wypowiedziec ale nikt nie chce dyskutowac.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.