BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  3 lipca 2017 (pierwszy post)

Dla jaj komentarze zaczynamy od " Moja ocena tego jest taka.... " :D

IHSI
IHSI
  3 lipca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: a ocena tego jest taka.... " :D


A moja taka :haft: każdy ma swoja opinię :) co do wujka jak go nazwałeś :) niech przylatuje spoko opinia podana :)
RedRiding1978
RedRiding1978
  3 lipca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: a rozumiem że to była ironia z tym zbyt bogatym i powaznym, preznie rozwijajacym sie krajem :)))))


PKB Polski w roku 2017 osiągnie wg Międzynarodowego Funduszu Walutowego 3,6% gdzie w krajach zachodnich typu Niemcy czy Francja ten wzrost jest ujemny czyli ich gospodarka się cofa. Rosja i Stany, gospodarka w stanie recesji czyli. Co do migracji zarobkowej to jest ona coraz mniejsza i wręcz po przeliczeniu i przewalutowaniu otrzymanych wypłat, nieopłacalna. Coraz mniejsze bezrobocie i coraz większe zapotrzebowanie na rynku pracy sprawia, że dzisiaj Polacy coraz niechętniej wyjeżdżają i wręcz słyszy się opinie o powrocie do kraju. Poza tym te kilka mln ludzi za granicami to nie jest efekt ostatniego 1,5 roku tylko kilku ostatnich lat.

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Jestem za uniezaleznieniem sie od dostaw gazu z Rosji ale przeciwko z robienia z Polski pola bitewnego. Amerykance nie walcza na swojej ziemi.


A w jakiej to niby wojnie Polska bierze czynny udział, albo z kim jest w stanie wojny, ze pitolisz takie bzdury?! Nie jesteśmy na tyle silnym państwem, by nie wiązać się w koalicje, bo nawet najsilniejsze niby państwo czyli Francja stara się i zabiega o sojusz z Rosją. Przy obecnej antypolskiej polityce Macrona, to poważne zagrożenie dla naszej suwerenności, a przy dodatkowej nagonce Niemiec jesteśmy o krok od powtórki z 1939 roku. Jesteśmy dokładnie w tym samym niemal okresie co wtedy i potrzebujemy 2 lata by stanąć militarnie na nogi, bo za kilka lat stać nas będzie na samodzielność, ale nie teraz, nie już, więc nie pitol mi wierszy, bo dzisiaj nie pierwszy. Poza tym nie pamiętam by jakiekolwiek państwo na świecie niebędące w stanie wojny z kimkolwiek straciło tyle generałów i dowódców co straciła Polska pod Smoleńskiem i tuż po nim i państwo zostawiło to tak sobie. istnieliśmy tylko teoretycznie, bo rządy sprawowała tutaj Moskwa, a okrągły stół był tylko układem i zostaliśmy im sprzedani jak baranki na jarmarku wielkanocnym.

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Nasi sąsiedzi to doskonale wiedza ze słaba polska to pokorna polska, a ruscy wiedzieli ze Polacy to idioci i nie ułoża sie z nimi bo zamiast robic interesy to dalej bedą krzyczeć o katyniu :)


Jesteś z nami czy przeciwko nam? Ziemia nie tylko Katyńska zabrała zbyt wiele ofiar, zbyt wiele istnień byśmy o nich dzisiaj zapomnieli. Może twoja pamięć jest tak krótka i wybiórcza, ze pamiętasz to co ci pasuje, ale na szczęście nie wszystkich
RedRiding1978
RedRiding1978
  3 lipca 2017

Kogo chcesz przekonać do swojej prorosyjskiej polityki? Tych z katowni UBeckich, tych z dziurami z tyłu głowy, tych z kresów, tych z Syberii? Mnie nie przekonasz

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  3 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Kogo chcesz przekonać do swojej prorosyjskiej polityki? Tych z katowni UBeckich, tych z dziurami z tyłu głowy, tych z kresów, tych z Syberii? Mnie nie przekonasz


Ja Ci sugeruje kolego przestać ćpać i zejsc na ziemie :))) Nie wiem co Ty wyczytales z tego co napisalem ale od razu widac ze masz zryta głowe. Widze ze jestes tym typem świra z którym nie ma co dyskutować. Pozdrawiam serdecznie :)
RedRiding1978
RedRiding1978
  3 lipca 2017

Polska od dawna była podzielona między 2 ośrodki decyzyjne. Od wschodu byliśmy kolonią rosyjską, od zachodu niemiecką , francuską i całej kliki Unijnej i ten stan trwa od 1939. Tylko ślepy i głuchy udaje, że Niemcy i Rosję nic nie łączyło i nie łączy

RedRiding1978
RedRiding1978
  3 lipca 2017
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Widze ze jestes tym typem świra z którym nie ma co dyskutować


Poważnie?! nie pij i nie ćpaj zachodniego gówna jak piszesz na forum i ze mną
IHSI
IHSI
  3 lipca 2017
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Ja Ci sugeruje kolego przestać ćpać i zejsc na ziemie :)))

Oddam takie małe od siebie ::) to kobieta jest :krzeslo:
RedRiding1978
RedRiding1978
  3 lipca 2017
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Cla i oplaty badz układy w zamian za przesył towarów przez nasza ziemie - To przynosi dochód. Dochód inwestowany po częsci w obronnosc. Silna pozycja w regionie sprawi umocnienie zwiazków w grupie wyszechradzkiej co moze doprowadzic do zawarcia pewnego rodzaju unii - wtedy bedziemy bardzo powaznym przeciwnikiem


a o czym ja pisałam post wyżej? Nie sądziłam że jesteś tak nierozgarniętym typem któremu trzeba tłumaczyć jak dziecku w przedszkolu. Trzy najsilniejsze gospodarki czyli Rosja, Stany i Chiny muszą tutaj znaleźć swoje miejsce, bo wtedy i tylko wtedy będą bronić nie tylko nas, ale i swoich interesów. Idź pan w piz... boś pan równie tępy jak obuch siekiery
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  3 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: BekaZciebieModzie: Ja Ci sugeruje kolego przestać ćpać i zejsc na ziemie :))) Oddam takie małe od siebie ::) to kobieta jest


Sorry... jak widac glupota nie dyskryminuje :)
RedRiding1978
RedRiding1978
  3 lipca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Sorry... jak widac glupota nie dyskryminuje :


I kto to pisze?! Ten niby "życzliwy" który kilka dni wcześniej tak płakał i tak się wielce rozczulał :) szybko was można "rozpracować".

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: Sorry... jak widac glupota nie dyskryminuje :)


W twoim przypadku osiągnęła już apogeum :) ale tak to już jest, co się wznosi, upaść musi :))
RedRiding1978
RedRiding1978
  3 lipca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Chyba że to ty jesteś tym wujosem który wszem i wobec ogłasza swój wielki powrót, a to zwracam "chunor" ale żaden z ciebie wujek, a już na pewno nie inteligentny:D ale za to na pewno Sam - jak palec

amarettoUK
amarettoUK
  5 lipca 2017
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie: " Moja ocena tego jest taka.... "

Nic w tym dziwnego że szef mocarstwa, wizytuje tegoż mocarstwa kolonie:)
RedRiding1978
RedRiding1978
  5 lipca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Panowie, leczycie tutaj jakieś swoje kompleksy? Kiedyś Putin musiał słono płacić za dezawuowanie takich wizyt, a dzisiaj ma usłużnych i.... za free

amarettoUK
amarettoUK
  5 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Panowie, leczycie tutaj jakieś swoje kompleksy?

Bez tego się nie mogło obejść...a w kwestii tematu wystarczyło napisać jedynie to:
Konto usunięte
Konto usunięte: Kiedyś Putin musiał słono płacić za dezawuowanie takich wizyt, a dzisiaj ma usłużnych i.... za free
RedRiding1978
RedRiding1978
  5 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Bez tego się nie mogło obejść..


d83ddc47

Konto usunięte
Konto usunięte: wizytuje tegoż mocarstwa kolonie:)


Postrzegam to jako partnerstwo a nie kolonię i poddaństwo. Ameryka potrzebuje Polski w takim samym stopniu jak Polska Ameryki.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.