BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  3 lipca 2017 (pierwszy post)

Dla jaj komentarze zaczynamy od " Moja ocena tego jest taka.... " :D

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  6 lipca 2017

Eh jedyna twoja szansa w tym ze nie zabija sie niewolnika bo musi pracowac na swojego pana albo dostarczac mu dolarow xd

RedRiding1978
RedRiding1978
  6 lipca 2017

Ja mam coś co chce "pan", a "pan" ma coś co potrzebuję ja:) To się nazywa transakcja wymienna :P

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  6 lipca 2017

Raczej dojenie frajerow niby co Polska ma czego nie ma nigdzie indziej na swiecie xd

RedRiding1978
RedRiding1978
  6 lipca 2017

Grafit :D Przez niego "dolina krzemowa" twojego tatusia może pójść spać :)

RedRiding1978
RedRiding1978
  6 lipca 2017

Na nim będzie oparta nasza nowa technologia obrony :) Wiesz że wróciły badania nad bronią w oparciu o niego :)

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  6 lipca 2017

Pfff na pewno tym podbija swiat tak jak tym slynnym grafenem o ktorym tyle gadania a za rok ping pongi wymysla cos lepszego i na tym sie skoncza wielkie plany podboju xd

MadziaWawa
Posty: 32 (po ~480 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 11026
MadziaWawa
  6 lipca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Mam wrażenie że w tym momencie prześcigacie się głupotą tylko nie widzę celowości tej waszej przepychanki słownej

rozwiążmy parę kwestii tarcze rakietowe i obronna przeciw powietrzna działa w Polsce od lat i każdy kraj posiada swoją osłonę przynajmniej w 3 podstawowych stopniach od Bliskiego przez Mały do Średniego zasięgu w przypadku broni masowego rażenia i tak żadna tarcza nic nikomu nie daje zwłaszcza w przypadku Rosji która ma najbardziej nowoczesny system rakietowy na świecie oraz rozszczepialne głowice atomowe tyle że użycie takiej broni jest ostatecznością a używanie wszelkiej maści powszechnej bronni rakietowej aby zapewnić wysoką skuteczność wymaga zapewnienia przewagi w powietrzu więc to takie pitu pitu nie ma najmniejszego sensu z waszej strony a pisanie o Ruskich czołgach jest śmieszne bo przerzucenie takiej armii oraz pogwałcenie szeregu zasad dyplomatycznych odbiłoby się Rosją taką czkawką że zwyczajnie nie ma to najmniejszego sensu
Wojna nie polega na tym że z dnia na dzień wciskasz rakietę i przesuwasz pionek ze swoją armią na terytorium jakiegoś państwa to długotrwały proces który zawsze jest do przewidzenia i atak Nazistów na Polskę też był przewidziany o czym świadczyłby chociaż nasze umocnienia..
Także błagam was przestańcie pisać te ogólnikowe farmazony bo z miarę spójnej wymiany wiedzy powstaje jakieś szambo
i nikt tutaj przynajmniej z mojej strony nic nie pisał o jakimś patriotyzmie ale rozumiem AmongUs że silisz się na jakiś mało wyrafinowany trolling i zrobienie tutaj Shitstormu cóż gratuluję osiągnięć mam nadzieje że w swoim notesiku przegrywu życiowego dopiszesz sobie osiągnięcie "trolling hard fotka.com" pewnie rozpiera cię satysfakcja..

RedRiding1978
RedRiding1978
  6 lipca 2017

Nasz Antoś jest najlepszy na świecie :D Kupuje broń w polskich zakładach, inwestuje w polskie technologie, dba o swoich żołnierzy i żabojady, ruskie kmiotki i amerykańskie żydy mogą go pocałowac w duuuupe

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  6 lipca 2017

Czy tylko ja mam wrazenie ze Kodeina to cos w stylu UpiornaKolorowanka reaktywacja i powrot ze swoimi madro-glupimi postami na pol strony ?

RedRiding1978
RedRiding1978
  6 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Wojna nie polega na tym że z dnia na dzień wciskasz rakietę i przesuwasz pionek ze swoją armią na terytorium jakiegoś państwa to długotrwały proces który zawsze jest do przewidzenia i atak Nazistów na Polskę też był przewidziany o czym świadczyłby chociaż nasze umocnienia..


wojna trwa od wielu wielu lat, ale rozgrywa się ona na polach niewidocznych dla ciebie. Twoje rozkminy tylko mnie bawią. Uważasz, ze wojna to dzisiaj widły, grabie i motyka? To wojna hybrydowa, a broń jest dla ciebie gołym okiem niewidoczna
AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  6 lipca 2017

Tak czy siak juz wiem w co wycelowac swoje rakiety i nawet moderatorska tarcza tu nie pomoze

RedRiding1978
RedRiding1978
  6 lipca 2017
AmongUs
AmongUs: Czy tylko ja mam wrazenie ze Kodeina to cos w stylu UpiornaKolorowanka reaktywacja i powrot ze swoimi madro-glupimi postami na pol strony ?


Też odniosłam takie wrażenie:) Reaktywacja :)
RedRiding1978
RedRiding1978
  6 lipca 2017

To wojna o zasoby energetyczne, nowe technologie, innowacje a nie o siekieryzadę :)

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  6 lipca 2017

Ciebie po drodze tez moge dojechac xd

MadziaWawa
Posty: 32 (po ~480 znaków)
Reputacja: -7 | BluzgometrTM: 11026
MadziaWawa
  6 lipca 2017

Szkoda czasu na idiotów.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.