BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  3 lipca 2017 (pierwszy post)

Dla jaj komentarze zaczynamy od " Moja ocena tego jest taka.... " :D

RedRiding1978
RedRiding1978
  6 lipca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: owszem to pachnie korwinizmam


Owszem, to typowy korwinizm i pewnie dlatego nigdy ponad próg wyborczy nie przeszli i nie wróżę tego w nadchodzących wyborach. Swego czasu, miałam okazję bliżej się mu przyjrzeć i po dyskusji z jednym z posłów Korwina, niewiele z niego zostało. Co proponujecie? Konkretny program i rozwiązania, bo na samą nazwę partii nikt rozsądny głosował nie będzie. Czasy poprawności politycznej mamy w PL za sobą i każda rozsądna osoba głosuje na konkretny program a nie na partię
BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  6 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale tu nie chodzi o kontakty z amerykańcami mi od amerykańców


Faktycznie chyba cos zle doczytalem.

Konto usunięte
Konto usunięte: owszem to pachnie korwinizmami


Korwin czesto mowi dobrze ale i czesto z czyms poleci.

Konto usunięte
Konto usunięte: musimy stać się krajem na tyle konkurencyjnym podatkowo etc aby nie tylko na rynku każdy miał szanse zaistnieć ale też aby inne kraje chciały u nas otwierać siedziby swoich firm


Jestesmy konkurencyjni podatkowo ale niesprawiedliwi bo faworyzujemy zagraniczne firmy ( konkurencyjni tylko w tym przypadku ). Wszyscy krzycza jak to obecna partia uszczelnila VAT ale czy to ludzie i male firmy odczuli to ? Zwykli ludzie sa wciaz lupieni przez ten zlodziejsko - niewolniczy system podatkowy wiec dalej nie rozumiem tego podniecenia. Wszystkie pieniadze trafiaja w rece kasty urzędasów.

Konto usunięte
Konto usunięte: jaką masz szansę teraz rozkręcenia włąsnego biznesu który wykroczy za rynek lokalny?


zawsze są szanse ale małe. Zeby zrozumiec " bardziej przyjazny system podatkowy " trzeba wyjechac za granice bo w polsce tego
nie doswiadczysz

.
Konto usunięte
Konto usunięte: karanie pracodawców za to że dają innym uczciwą robotę


Malo tego w polsce praca jest karana podatkami.

Konto usunięte
Konto usunięte: znam się głównie na geopolityce i militariach


Co dokladnie zwiazanego z militariami ?

Konto usunięte
Konto usunięte: by w tym kraju cokolwiek funkcjonowało to trzeba pozbyć się milionów zbędnych urzędników i nonsensów jak karanie pracodawców za to że dają innym uczciwą robotę.. teraz znowu skoczy dojenie hajsu z pracodawców i ciekawe ilu ludzi straci pracę i ilu pójdzie pracować na czarno.. bo przecież trzeba zapewnić sobie stałe poparcie na przyszłość armią urzędasów i utrzymanków z 500+


Ciezko sie nie zgodzic
RedRiding1978
RedRiding1978
  6 lipca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: .. bo przecież trzeba zapewnić sobie stałe poparcie na przyszłość armią urzędasów i utrzymanków z 500+


Mam konkretną propozycję. Jeżeli Korwin czy którakolwiek z partii jest w stanie cofnąć nie tylko 500+ ale również renty dla żydów wypłacane regularnie z polskiej kasy państwowej, głosuję na nią w ciemno. Jeżeli cofnie dotacje dla muzeum żydów w kwocie kilkunastu miliardów, obiecuje wykopać dotacje dla Rydzyka i jego uniwersytetu
RedRiding1978
RedRiding1978
  6 lipca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Widzę, że wszyscy od prawej do lewej prześcigują się w propozycjach co zabrać Polakom, co kupić od Ameryki, co ma najlepszego Rosja i Czechy a nie widzę propozycji dla Polski i Polaków. Może to ruskie, czeskie, amerykańskie, izraelskie wyborce będą na was głosować, bo my na pewno NIE. A może wpadniecie na taki pomysł jak włosi?! żeby utrzymać poparcie to ściągają imigrantów, bo rodowici mieszkańcy mają ich dość.Czemu żadne ugrupowanie, nie odważy się sięgnąc do kieszeni żyda?W tym temacie zawsze panuje jakaś dziwna zmowa milczenia

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  6 lipca 2017

Pan Putin wlasnie to czyta i ma beke z waszych wynurzen, zrobiliscie mu piekny dzien

RedRiding1978
RedRiding1978
  6 lipca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Myślę, że wziąwszy pod uwagę umowę na budowę tarczy antyrakietowej, nie jest mu do śmiechu i wygląda tak, jak ty teraz :) d83dde16 grrrrr

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  6 lipca 2017

Ta tarcze Wladimir rozbije w drzazgi w kwadrans, sugerowanie ze ta tarcza ma ochronic twoj tyleczek xd

RedRiding1978
RedRiding1978
  6 lipca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Pewnie że ochroni, a na pewno lepiej tarcza jak tablica Mendelejewa i moździerz:) "Taniocha" była bo jeszcze amunicji do niego nie wyprodukował :)

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  6 lipca 2017

Eh co te gnioty hollywood robia z czlowieka, te smieszne patrioty to dla Wladimira mniam mniam

RedRiding1978
RedRiding1978
  6 lipca 2017

Dopiero jest w fazie eksperymentalnej :)Jak myślisz, do 2030 wyrobi się żeby nam ją dorzucić ?:)

RedRiding1978
RedRiding1978
  6 lipca 2017

A kto tu mówi o patriotach?:) Ja mówię o "przemyślanych" zakupach POprzedniej władzy:) Przynajmniej skupy złomu zarobiły i szczury się podtuczyły :D

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  6 lipca 2017

Z tego co mi wiadomo to tarcza antyraietowa broni przed rakietami a nie czołgami tak więc kogo ona ma bronic ? :)

RedRiding1978
RedRiding1978
  6 lipca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

No i dostaliśmy zniżkę na gaz ha-ha-ha będziemy mieć taniej jak od twojego ruskiego tatusia ha-ha- ha i nie musimy płacić jak za woły w Tybecie. Ty masz wszystko zawyżone IQ też :D No i może sobie kranik zakręcić i straszyć nim pingwiny :D

AmongUs
Posty: 1088 (po ~72 znaków)
Reputacja: -519 | BluzgometrTM: 14
AmongUs
  6 lipca 2017

Poprzednia jak i obecna jest slepo zapatrzona w usa ich armie i bron ktora sredio sie sprawdza np w Syrii o celnosci nie wspominajac ze wspomne o odwecie za uzycie tam rzekomo broni chemicznej przez prezydenta Asada jako jaskrawy przyklad xd to byla kompromitacja

RedRiding1978
RedRiding1978
  6 lipca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

A to po to ma były te tablice :) Wiesz że nie przyszło mi do głowy, ze taka tablica ratuje nam życie :D Już wiem, wyślemy je jako pomoc humanitarną do Syrii. Na pewno im się przydadzą bardziej jak nam :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.