LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  1 lipca 2017 (pierwszy post)

Ktoś się piszę ???

Rufusss
Rufusss
  7 lipca 2017

Kto na Woodstock z Rzeszów he he

Rufusss
Rufusss
  7 lipca 2017

Pisać wiadomości szukam ekipy

Jozef84
Jozef84
  7 lipca 2017

moj dobry przyjaciel ma dziecko, nawet z nim u mnie byl, bardzo sie zmienil, ale go lubie nadal i jak wracamy do starych czasow, to sie chce smiac

Jozef84
Jozef84
  7 lipca 2017

ale ktos kto zarzadza takim tlumem musi byc geniuszem

Jozef84
Jozef84
  7 lipca 2017

Open Er chyba jest mneijszy

koles89
koles89
  8 lipca 2017

No mniejszy ale widać się rozwija (poczytałem w necie ) i mają też datę w której nie chce brać urlopu d83dde01

Jozef84
Jozef84
  8 lipca 2017

hehe tam tez tanio ruchaja, przynajmiej na to licza

koles89
koles89
  8 lipca 2017
d83dde02i jeszcze za wstęp płacą
Krzaqlsky
Krzaqlsky
  9 lipca 2017

Byłem już 3 razy. W 2011, 2014 i 2015. Bardzo żałuję, że nie udało mi się pojechać na ostatnie dwa, ale w tym roku będę na 100%. Najpiękniejszy festiwal na świecie ze względu na super atmosferę ;)

Jozef84
Jozef84
  9 lipca 2017

jaka tam atmsfera? to iluzja, pijani nie szczerzy ludzie,

Jozef84
Jozef84
  9 lipca 2017

ale to smutne, że teraz wszystko opiera się w okół seksu, brakuje miłości. Jest tylko zezwierzęcenie.

koles89
koles89
  10 lipca 2017

Widzisz tylko te negatywne rzeczy na tym świecie a nie widzisz tych pozytywnych. A kiedyś może było inaczej ??

RedRiding1978
RedRiding1978
  13 lipca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Nie. Dlaczego? Bo czas "dzieci kwiatów" to relikt minionej epoki. Niestety, ale negatywny oddźwięk i przekaz takich "spędów" jest znacznie bardziej wyostrzony jak pozytywy które ciężko na tym akurat "festiwalu" znaleźć. Pewnie są sporadyczne pozytywne przypadki, jednak negatywne biorą górę z którejkolwiek strony nie próbować by tego "ugryźć". Od festiwalu, oczekuję czegoś więcej jak tylko widoku, utaplanych w błocie, naćpanych, pijanych i nagich jednostek, nazywanych w tym przypadku tylko omyłkowo ludźmi

Jozef84
Jozef84
  13 lipca 2017

Tak kiedyś było inaczej, ale sądze, że to był zakłamany świat. Prawdziwą radość czerpałem z czegoś innego. Było mineło i nie wróci, wspomnienia nikt mi nie odbierze. :D

Jozef84
Jozef84
  13 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: w błocie,

dodam, że to błotko i sadzawki to blisko toi toiów.... zresztą jak jest upał, to dają ludziom opaski, bo kurzy strasznie pod sceną,jak ileś tam tysiecy ludzi poguje, potem się cieszą że wjezdza wóż bojowy straży pożarnej i polewa ludzi.... Ale fakt faktem, cud, że tam jest tak mało wypadków.....

Koleś wiesz jaka jest moja ulubiona chwila z Wooda? To jak sobie siedziałem nocą z piwkiem w ręku sam na górce, w dole masa ludzi z własnoręcznie malowanymi flagami, zespół Dżem, i zaplniczki w górach, to robiło wrażenie..
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.