LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  1 lipca 2017 (pierwszy post)

Ktoś się piszę ???

RedRiding1978
RedRiding1978
  13 lipca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Nie ukrywajmy, że przez inne lata w ochronę tego "festiwalu" zaangażowane były wszystkie służby w kraju. W tym roku, spada to bezpośrednio na władze województwa. Zobaczymy jak sobie z tym poradzą. Poza tym, zapewne sporo takich przypadków było ukrywane, by nie odstraszać potencjalnych klientów, bo też nie ma co urywać, był to raj dla przeróżnego rodzaju handlarzy, dilerów i napaleńców. Co do Dżemu, to sama go słucham i mają fajne kawałki jednak kim był Riedel, co propagował i jaka była przyczyna jego śmierci nie pozostawia zbyt wiele dla wyobraźni. Fajnie, ze jest coś takiego, bo każdy z nas potrzebuje jakiegoś "odstresowywacza"ale cała reszta, otoczka tego jest jak dla mnie nie do zaakceptowania

Jozef84
Jozef84
  13 lipca 2017

Ten festiwal jest blisko granicy z Niemcami, pewnie monitorują go nie tylko nasze służby graniczne ale i naszych zachodnich sąsiadów.

RedRiding1978
RedRiding1978
  13 lipca 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Myślisz, że Niemcy przejmowali się i wykładali kasę na Twoje bezpieczeństwo? Nie bądź naiwny :) Za te chucpy płacił polski podatnik i to był dodatkowy datek z kieszeni każdego obywatela, by zabezpieczyć tak masową imprezę o podwyższonym ryzyku, a tym bardziej teraz kiedy zaproszeni są imigranci z Niemiec. Gratuluję organizatorom ich odwagi i nie zazdroszczę włodarzom miasta.

Jozef84
Jozef84
  13 lipca 2017

Były służby porządkowe z Niemiec, przynajmiej kiedyś.... tam jezdzi też spora grupa ich rodaków. Dodam, że za drugim razem mnie okradziono ale nigdzie tego nie zgłaszałem.

RedRiding1978
RedRiding1978
  13 lipca 2017

Dzisiejsze Niemcy nie są w stanie zapanować nad tym co dzieje się w ich kraju wziąwszy pod uwagę to co wydarzyło się w Klonii i Hamburgu, a co dopiero mówić o wsparciu dla Ciebie :)

RedRiding1978
RedRiding1978
  13 lipca 2017

W samym tylko Hamburgu rannych zostało niemal pięciuset policjantów, a Ty oczekujesz, że przyjadą Ciebie bronić? Zapewne już się pakują i w ramach ustawy 1066 już z "bratnią pomocą" jadą :) Zwłaszcza teraz, kiedy ich propaganda i nagonka na Polskę i Polaków jest tak skomasowana.

bugsik96
Posty: 2 (po ~114 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
bugsik96
  14 lipca 2017

Wpadam na 5 dni bo ktos musi wszystkich nakarmic pizza :p

Jozef84
Jozef84
  14 lipca 2017

Mnie nie musi nikt bronić, bo ja tam nigdy nie pojadę. :) Ale wtedy jak byłem a to lata 2004-2006 to były niemieckie służby mundurowe, tam też sporą grupę Woodstockowiczów stanowią Niemcy,, więc oni są też dla nich i to w ich interesie leży zapewnienie im bezpieczeństwa.
Tam np nie kupuje sie jedno dwa piwa, tylko ludzie stoją w b. długich kolejkach za zgrzewkami. Owsiak daje licencje dla konretnego browaru i ma on wyłączność na sprzedawanie swojego produktu na Przystanku. Kto wie może taki browar płaci coś Orkiestrze? To widać też na folderach reklamowych, plakatach kto jest sponsorem festiwalu, więc aż takich dużych kosztów nie biorą z kasy samej fundacji ale to tylko takie domysły moje. Dodam, że kapele tam grają za free, bo to dla nich mega promocja, 100 tys. ludzi to jednak ogrom publiki.

mrukowski
mrukowski
  14 lipca 2017

A ja się tam zawsze dobrze bawię. Pamiętam jak na Woodstocku był zespół Mazowsze. Jakiś starszy pan poprosił by go z dworca zaprowadzić na poligon, chciał sobie posłuchać. Nikt go nie olał. Zajęli się nim jak własnym dzieckiem. Powolutku tam doszliśmy, ludzie kupili mu nawet wodę i coś do jedzenia. Zawsze będą za i przeciw. Ja popieram ten festiwal w 100%

Jozef84
Jozef84
  14 lipca 2017

Mruk są dobre i złe strony, jak wszędzie. Sądzę że np na religijnym festiwalu bez używek, ludzie też by pomogli takiemu starszemu panu, byliby życzli i otwarci, bez alko i sztucznych wspomagaczy. Po prostu PRAWDZIWI....

koles89
koles89
  14 lipca 2017

Na festiwalu religijnym mocherowe berety by wyzwaly tego dziadka od alkoholików i by z kryki 5 razy dostał a ksiądz nawet by na zebraka nie popaczyl. Się by tylko brat mnich zainteresował .

mrukowski
mrukowski
  14 lipca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Na festiwalu religijnym mocherowe berety by wyzwaly tego dziadka od alkoholików

Myślę, że tak.
xRedLips94
xRedLips94
  14 lipca 2017

Czy jedzie ktos i ma 2 wolne miejsca? Rybnik i okolice

Jozef84
Jozef84
  15 lipca 2017

Wiesz znam młodych chrzescijan, tzn znałem. Nie wszyscy na ogół tacy są ale w dużej większości, oni są weseli, pogodni, mili, uprzejmi dla wszystkich, nie oceniają, nie szufladkują, są pomocni. Na takich festwalach gdzie się bawią, nie ma agresji, alkoholu, ćpania, sekszenia, jest za to PRAWDA, BRATERSTWO, MIŁOŚĆ. I to nie ta miłość którą sprzedaje Owsiak.

Jozef84
Jozef84
  15 lipca 2017

Dla nich każda osoba, czy to wierząc, czy nie jest bratem i siostrą i odczuwają szacunek. Tak też do siebie się zwracają.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.