LockOn
Posty: 719 (po ~76 znaków)
Reputacja: 19 | BluzgometrTM: 1
LockOn
  1 lipca 2017 (pierwszy post)

Ktoś się piszę ???

Jozef84
Jozef84
  7 lipca 2017

to co oferuje Owsiak młodym chłonnym umysłom, to zwykła zgnilizna, tam nie ma pozytywnych wartości, albo są one złudzeniami. Wiem, że też działa tam akdemia ASP, tylko że są tam zapraszani "autorytety" wyświechtanej jakości...takie tłumy pod sceną, kurz, ukrop, wóz bojowy straży pożarnej chłodzaćy ludzi, aż dziwne, że to wsystko da radę trzymać w ryzach.

Jozef84
Jozef84
  7 lipca 2017

ale mało też się wspomina o tym jak po tym festiwalu jest zdewastowany teren, ile śmieci....mimo, że to były poligon

koles89
koles89
  7 lipca 2017

Aha?? czyli twoim zdaniem powinno się to zakazać bo ty tam byłeś 10 lat temu i teraz inne pokolenia nie mają prawa doznać tych wrazen. A te śmieci Jezus Maria tyle ich jest ze to szok d83dde31..W całej Polsce ludzie dewastuja tereny rodziny wrzucają do lasu śmieci opony i różne gówna tam przynajmniej jest wyznaczony teren w którym się posprząta po festiwalu. Nie wspominając że ludzie sami sprzątają koło swoich namiotów.

Jozef84
Jozef84
  7 lipca 2017

hehe ja tam bylem od 2004 do 2006 . Ja nikomu nie zabraniam :) ale przyznaj ze tam kolesie jezdza aby sie naje.:cenzura:. i zaliczyc:) no nie oszukujmy sie

koles89
koles89
  7 lipca 2017

Juz raz powiedziałem znajdą się tacy ale na pewno nie 90% d83dde0c o których ty gadasz.

Jozef84
Jozef84
  7 lipca 2017

ja tak sądze, tm po prostu jada sie nawalic i zaciupciac

mrukowski
mrukowski
  7 lipca 2017
Jozef84
Jozef84: ja tak sądze, tm po prostu jada sie nawalic i zaciupciac

Ech Józek, Józek...
koles89
koles89
  7 lipca 2017

No i nie zapomnij dodać TANIO poruchać d83dde1d

Jozef84
Jozef84
  7 lipca 2017

no tak, trzeba obalać mit woodstocku i te gadki o muzyce, przyjaciolach itd :) no ale ja tam jechalem z fajna ekipą :)

koles89
koles89
  7 lipca 2017

No widzisz więc masz jakieś wspomnienia pozytywne . Zabierz ekipę ponownie i zróbcie znów coś szalonego póki zdrowi jesteście pojedzcie nie koniecznie na Woodstock ale gdziekolwiek i bawcie się do białego rana

Jozef84
Jozef84
  7 lipca 2017

to nie realne, bo dorosli, maja dzieci i takie tam, stali sie odpowiedzialni haha

Jozef84
Jozef84
  7 lipca 2017

ja juz mowilem ze mi sie podobal koncert dzemu, byla przyjemna noc, niby goraco ale chlodny wietrzyk, tlum ludzi na dole, z flagami i z zaplniczkami, mega widok

mrukowski
mrukowski
  7 lipca 2017

Wiele razy byłem sam! Z zadupia jestem, nie było z kim... Sam zwykle sam ... Nikt mnie nie wyru.... nikt nie okradł... Ba , nawet czasem poratował... Myślę, że dzięki Wooodstockowi odzyskałem wiarę w ludzi... Raz jeszcze pozdrowienia dla POKOJOWEGO PATROLU...

Jozef84
Jozef84
  7 lipca 2017

mnie okradli, raz caly plecak

koles89
koles89
  7 lipca 2017

Kiedyś poznałem typa majster kumpla który pojechał z nami na 3 dni na metalfest. dom dwójka dzieci cały ten czas był na polu namiotowym i grilowal ani raz nie poszedł pod scene i mu to odpowiadało. I nie wiem czy nawet rok później znowu nie byl. W tamtym roku byłem na bmw syndikat asphaltfieber i z tymi co byłem fakt ruscy ale normalnie z dziećmi przyjechali. Wódka się lała od 9 rano u nich ja nie piłem bo to było zbyt hartcorowe dla mnie za to 22 po wszystkich atrakcjach już polegali a ja sobie na dyskotekę poszłam z kumplem i bla bla bla ... ale nie miałem wrażenia że dzieci były zaniedbane zawsze ktoś miał oko na nich ktoś się z nimi przeszedł średnia wiekowa to 35 lat i oni to robią co roku w tym roku
nie jadę chodz mnie zaprosili bo jeden kumpel nie ma czasu musi pracować a bez niego mi się nie chce...także to jest możliwe nawet jak się ma rodzine.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.