jestdobrze1994
jestdobrze1994
  24 maja 2017 (pierwszy post)

Gra ktoś w trybie multi w różne gry? Nie dobija Was poziom graczy którzy traktują zwykły mecz jako osobistą sprawę i rzucają wulgami pod adresem innych, tylko z tego powodu że ktoś szuka relaksu po ciężkim dniu, tak spędza część wolnego czasu, i może mieć gorszy dzień. Nie każdy siedzi całymi dniami w grze, jak persony rzucające niecenzuralnymi słowami (w większości po Polsku) Co myślicie?

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  1 czerwca 2017
Vivid
Vivid: LOL, to jest to ! :)


Witam w tym skromnym gronied83ddc4b
Vivid
Vivid
  1 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Vivid: LOL, to jest to ! :) Witam w tym skromnym gronie

Ja również! ;)
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  1 czerwca 2017

Vivid
Tak w temacie zapytam... Jak jest z tą kuturą w LOL-u? Masz uwagi co do komunikacji czy jest ok? Sama nie miałam styczności z tą grą więc pytam

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  1 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Czacha dla odstraszenia przeciwnika


Raczej symbolika wobec mnie....
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  1 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Raczej symbolika wobec mnie....

Nie bardzo rozumię. Kto Cie chce obedrzeć ze skóry?
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  1 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Kto Cie chce obedrzeć ze skóry?


To bez znaczeniad83dde13
Vivid
Vivid
  2 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Vivid Tak w temacie zapytam... Jak jest z tą kuturą w LOL-u? Masz uwagi co do komunikacji czy jest ok? Sama nie miałam styczności z tą grą więc pytam

Kultura w lolu hmm.. Nie mam jej praktycznie wcale, w każdym meczy polscy gracze się irytują i obrażają a support wydaje mi się że nic z tym nie robi, gra sama z sonie przyjemna, lubie pograć :)
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  2 czerwca 2017
Vivid
Vivid: support wydaje mi się że nic z tym nie robi

Nic nie robił, nie robi i nie zrobi, ponieważ wydawcy gier boją się że ludzie nie kupiąd83dde0f
Vivid
Vivid
  2 czerwca 2017

Lol akurat jest na serwerach a tam fali zła nie idzie chyba powstrzymać xd grasz może w to? Nie chcesz zacząć? ;)

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  2 czerwca 2017
Vivid
Vivid: Nie chcesz zacząć? ;)

Raczej nie...ale nie wykluczam takiej opcji. Pomyślę
veni00
veni00
  4 czerwca 2017

A klimaty post-apo lubicie? Ja tersz męczę Fallout 4 już ponad 100h, ale idzie jak po grudzie. Jakoś tak niespójnie jest w tej części.

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  4 czerwca 2017

Nie mam niestety sprzętu pod Fallouta 4. Ale w 3 i NV bawiłem się fajnie, więc pewnie i 4 by mi przypasowała. Ostatnio grałem w takie indie post apo, Underrail. Mocno wzorowane na tych pierwszych Falloutach w rzucie izometrycznym.

Podejmujesz wyzwanie?
Ripix
Ripix
  4 czerwca 2017

Co do tematu ;) to Fotka jest bardziej ogarnięta niż Facebook ;) tam stado gimnazjalistów ... Jedzie po każdym bo. .... Chłopak maluje się ;) osiągnął coś tam a oni nie ,. I tak padają słowa w jego stronę ... Inni dla fejmu na FB umieszczają .., jakieś zdjęcia kompromitujące inna osobę ... Hm młodzież w dzisiejszych czasach to syf ...

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  4 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: A klimaty post-apo lubicie?

Owszem,lubię. Fallout 4 jest troszkę dziwny ale ma swój urokd83dde0f S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci troszkę bardziej mi odpowiada
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  4 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Co do tematu ;) to Fotka jest bardziej ogarnięta niż Facebook ;)

To jest poza tematem261d
Konto usunięte
Konto usunięte: Hm młodzież w dzisiejszych czasach to syf ...

Pozwól że do tego się nie odniosę, gdyż będzie to zbyt wulgarne. Ps Temat dotyczy sposobu komunikacji w grach a nie patologiach FB
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.