jestdobrze1994
jestdobrze1994
  24 maja 2017 (pierwszy post)

Gra ktoś w trybie multi w różne gry? Nie dobija Was poziom graczy którzy traktują zwykły mecz jako osobistą sprawę i rzucają wulgami pod adresem innych, tylko z tego powodu że ktoś szuka relaksu po ciężkim dniu, tak spędza część wolnego czasu, i może mieć gorszy dzień. Nie każdy siedzi całymi dniami w grze, jak persony rzucające niecenzuralnymi słowami (w większości po Polsku) Co myślicie?

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  25 maja 2017

Co do Hearthstonea to brak problemów z napinaczami w dużej mierze jest zasługą systemu komunikacji. Dla tych, którzy nie grali objaśnię - można jedynie wybierać teksty z kilku dostępnych (np. dobre zagranie, dziękuję, cześć itp). Nie pisze się wiadomości za pomocą klawiatury. Jakiś czas temu grałem w karciankę "ustawka" na androida, która miała ten sam system komunikacji. Mimo to czasem znajdowali się gracze, którzy spamowali jeden tekst non stop w krótkich odstępach czasu, co potrafiło wywołać irytację.

Podejmujesz wyzwanie?
Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  25 maja 2017

Ale masz czat, możesz zawsze dodać gracza i z nim porozmawiać. W ciągu prawie dwóch lat od kiedy mam tam konto nie trafiłem jeszcze na żadnego chama. Pełna kulturka, chociaż racja, że zdarzają się tacy co spamują tymi emotami. Ale możesz to bez problemu wyciszyć.

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  25 maja 2017

Co innego kiedy trzeba dodawać gracza do czatu, a co innego kiedy wystarczy tylko wcisnąć enter i już można wylewać całą swoją frustrację. Moim zdaniem gdyby w HSie był normalny czat to również wielokrotnie doświadczyłbyś świadectwa zirytowanego buraka. Dodatkowym czynnikiem podnoszącym zdenerwowanie jest tutaj losowość (bo karty mi nie podeszły lamusie, masz farta etc). Co by nie mówić o Blizzardzie to korzystanie z dostępnych tekstów jest fajnym rozwiązaniem, a nawet jeśli trafi się spamer to tak jak mówiłeś, klik i wyciszony.

BTW: My moglibyśmy się kiedyś ustawić forumem na jakieś kalambury czy coś na kurniku :D

Podejmujesz wyzwanie?
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  26 maja 2017
Eldim
Eldim: można jedynie wybierać teksty z kilku dostępnych


Super sprawa.
Nie uważasz że zmiany w regulaminach komunikacji w multi, mogą przynieść korzystne zmiany na tle kultury? Takie mamy czasy że większość gier, użytkownik posiada na danej platformie gier (Steam, Origin, Ubisoft uplay ). Taki tygodniowy ban ostudzi chyba zapały największego szaleńcad83dde0f
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  26 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Taki tygodniowy ban ostudzi chyba zapały największego szaleńca

Hahaha, jak twierdzą niektórzy przezroczyści użytkownicy tego forum - ja bany bardzo lubię, zatem aprobowałbym z uśmiechem to rozwiązanie! :D
Jesteś zaskakująco dobrze zorientowana w sferze gamingu, skąd tak obszerna wiedza?
Podejmujesz wyzwanie?
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  26 maja 2017
Eldim
Eldim: Hahaha, jak twierdzą niektórzy przezroczyści użytkownicy tego forum - ja bany bardzo lubię, zatem aprobowałbym z uśmiechem to rozwiązanie! :D


Jak za to nie płacą to lubiąd83dde0f A posiadać kilkanaście gier na każdej platformie i dostać bana na całe konto przez tydzień.... trochę przykrod83dde02
Eldim
Eldim: skąd tak obszerna wiedza?


Z doświadczeniad83dde09
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  26 maja 2017

Osobiście jestem opanowaną osobą i nigdy nie zdarzyło mi się zwyzywać kogoś po porażce. Zaostrzenie regulaminu byłoby jedynie kolejnym czynnikiem motywacyjnym by tego nie robić. Jednakże najbardziej irytującym, ale i zarazem najpiękniejszym tytułem była dla mnie paradoksalnie gra offline - a na imię jej Dark Souls. Napady białej gorączki powodowała wręcz niewiarygodna trudność przejścia niektórych lokacji. A Ty? W co grywasz?

Podejmujesz wyzwanie?
Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  26 maja 2017

Zdarza mi się zasypiać do soundtracka z Dark Souls III :D

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  26 maja 2017
Eldim
Eldim: Osobiście jestem opanowaną osobą i nigdy nie zdarzyło mi się zwyzywać kogoś po porażce.


Człowiek nie bydle, powinien panować nad sobą. Z powodu przegranej mosty się nie zawalą a obrazy w kościołach nie zaczną płakać krwią261dGry mają zapewniać rozrywkę.
Osobiście preferuję FPS-y ale nie ograniczam się tylko do tego rodzaju gier. Mogą być wyścigi samochodowe, strategie (Company of Heroes 2 + wszystkie dodatki) wszystko zależy od dnia, samopoczucia. Ostatnio zwróciłam szczególna uwagę na The Hunter: Call of the Wild. Symulator ale oprawa graficzna i rozgrywka zwala z nóg
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  26 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Adrian3303
Adrian3303: Zdarza mi się zasypiać do soundtracka z Dark Souls III :D

O proszę, w 3 jeszcze nie grałem, lecz soundtrack 1 i 2 akurat nie zwrócił sobą mojej uwagi. Za to np. Skyrim owszem i to potężnie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Osobiście preferuję FPS-y ale nie ograniczam się tylko do tego rodzaju gier.

Ja raczej FPSów nie. Ostatnim, w którego bardzo mocno się zagrywałem był Borderlands 2 z dwa lata temu. U mnie prym wiodą RPG i strategie, ostatnio zwłaszcza te niszowe i pikselowe od niezależnych twórców.
Podejmujesz wyzwanie?
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  26 maja 2017
Eldim
Eldim: Skyrim


d83dde0ajest z kim porozmawiać
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  26 maja 2017

Eldim
Adrian3303

Znacie się pewnie lepiej niż ja. Czy taki klasyk jak Doom 3 Zadziała na win10 czy trzeba odpalać w trybie zgodności? Sorry za ten sentyment, ale jednak pierwsza gra w której ciarki mi po plecach chodziły ( grałam w czasie burzy , zgaszone światło, słuchawki połączyły mnie w jedność z klimatem gry)d83dde0f

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  26 maja 2017

Uwielbiam gry z otwartym światem. Ale bazowy Skyrim miał dla mnie mało wyraziste postacie oraz taką o opowiedzianą historię w wątku głównym. Ponadto świat przez surowy klimat wydawał mi się taki mało przyjazny. Zainstalowałem sobie bardzo wysoko ocenianego moda, Enderal, który zmienił zupełnie mapę oraz fabułę. Wyszło coś fantastycznego, uzupełnienie największych braków tej gry. Polecam ten mod z całego serca.

Podejmujesz wyzwanie?
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  26 maja 2017

Wydaje mi się, że tak na sucho nie zadziała. Może nawet tryb zgodności nie pomoże, a trzeba będzie instalować jakąś łatkę.

Podejmujesz wyzwanie?
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  26 maja 2017
Eldim
Eldim: trzeba będzie instalować jakąś łatkę.


Nosz kurcze, biednej to zawsze wiatr w oczyd83dde12
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.