jestdobrze1994
jestdobrze1994
  24 maja 2017 (pierwszy post)

Gra ktoś w trybie multi w różne gry? Nie dobija Was poziom graczy którzy traktują zwykły mecz jako osobistą sprawę i rzucają wulgami pod adresem innych, tylko z tego powodu że ktoś szuka relaksu po ciężkim dniu, tak spędza część wolnego czasu, i może mieć gorszy dzień. Nie każdy siedzi całymi dniami w grze, jak persony rzucające niecenzuralnymi słowami (w większości po Polsku) Co myślicie?

Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  26 maja 2017

Mnie Elder Scrollsy jakoś nigdy do siebie nie przekonały. Osobiście ze wszystkich RPG w jakie grałem najbardziej podobał mi się KOTOR I i II. Pewnie dlatego, że to Star Wars ^^

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  26 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nosz kurcze, biednej to zawsze wiatr w oczy

To tylko moje przypuszczenia, może obejdzie się bez. A nawet, jeśli trzeba będzie pobrać to przecież żaden problem. Chwila moment i będzie.

Adrian3303
Adrian3303: Osobiście ze wszystkich RPG w jakie grałem najbardziej podobał mi się KOTOR I i II.

Pomimo, że przymierzałem się do tego KOTORA kilka razy ostatecznie wciąż nie grałem. Uwielbiam za to Neverwinter Nights 1. Też od BioWare i praktycznie na tym samym silniku co rycerze z kosmosu :D
Podejmujesz wyzwanie?
RycerzJedi84
RycerzJedi84
  27 maja 2017

ja jedynie dawno temu grałem w Q3 i jedyne na co ludzie narzekali to na jakość łącza i ping :)

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  28 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: jakość łącza i ping :)


Czasy się zmieniają :) Mentalność ludzi na czatach gry [ choć to głębszy temat... na każdym forum w necie(pomijam to forum) widać nienawiść i brak pogodzenia się z odmiennością poglądową ] a technologia rozminęły się w przeciwnych kierunkach.
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  28 maja 2017
Eldim
Eldim: przezroczyści użytkownicy tego forum


Brak mi ich jak, powietrza :crylol:
CuteNinja
CuteNinja
  29 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myślicie?

W temacie "brak kultury w necie" pełna kultura, nie wierzę! :D Dokonałaś niemożliwego maleńka.
Niestety nie mam zbyt wiele do powiedzenia, w multi grałam miliard lat temu, bo jestem już stara. Była taka równie stara gra jak ja, Red Faction. I mimo, że to było bardzo dawno temu, kultura grania pozostawała ta sama - też rzucaliśmy pannami lekkich obyczajów, gdy coś w drużynie poszło nie tak, jak powinno. Więc to na pewno nie kwestia czasów, które nastały. Zwyczajnie nie każdy potrafi przegrywać i nie każdy radzi sobie z porażką, a zawsze łatwiej obwinić innych niż siebie. TAK SĄDZĘ JA, NINJA.
Btw. jakie piękne zdjęcie! Nie poznałam Cię :D
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  29 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: W temacie "brak kultury w necie" pełna kultura, nie wierzę! :D


jak się da, to się zrobi :)) Ehh chyba wszyscy są zbyt zajęci żeby się wypowiedzieć ;D
Konto usunięte
Konto usunięte: Dokonałaś niemożliwego maleńka.


Mam grzecznie podziękować czy to będzie "wazelina" w mniemaniu innych? A co tam....dzięki :D
Konto usunięte
Konto usunięte: też rzucaliśmy pannami lekkich obyczajów, gdy coś w drużynie poszło nie tak, jak powinno. Więc to na pewno nie kwestia czasów, które nastały. Zwyczajnie nie każdy potrafi przegrywać i nie każdy radzi sobie z porażką, a zawsze łatwiej obwinić innych niż siebie.


Ty też :szok: ?? Ale warto przyznać się o błędów.d83ddc4c
CuteNinja
CuteNinja
  29 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: A co tam....dzięki :D

Zlinczują Cię za spoufalanie się z moderatorami. Jesteś niegodna bycia ZWYKŁYM UŻYTKOWNIKIEM! :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty też ??

Ja nie klnę werbalnie. Mięchem rzucam tylko pisząc wiadomości. Takie zboczenie :ninja:
jestdobrze1994
jestdobrze1994
  29 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Zlinczują Cię za spoufalanie się z moderatorami.


d83dde25 I co ja teraz pocznę biedna?? Jak dalej żyć...?? ;DD
Konto usunięte
Konto usunięte: Jesteś niegodna bycia ZWYKŁYM UŻYTKOWNIKIEM! :D


Moje życie straciło sens ;((
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja nie klnę werbalnie. Mięchem rzucam tylko pisząc wiadomości. Takie zboczenie


Nie doświadczyłam osobiście więc nie skomentuję :ssh:
Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  29 maja 2017

Apropos spoufalania się z moderatorami... Ten temat ma już 5 dni i dalej nie został przeniesiony do działu "gry i elektronika". Mój temat został wyrzucony do działu "szkoła" po jakichś 10 minutach. Przypadek? :D

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  29 maja 2017

Nie sądzę :D Szkoda, że tak późno się zwróciłeś z tym referatem, wtedy nie za bardzo miałem czas się na tym skupiać, a razem być może wykonkludowalibyśmy coś konstruktywnego. Jak Ci poszło?

Podejmujesz wyzwanie?
Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  29 maja 2017

Wybłagałem koleżankę żeby się ze mną zamieniła kolejnością. Będę gadał za tydzień lub dwa, nie pamiętam kiedy dokładnie mam ćwiczenia teraz ;D

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  30 maja 2017
Adrian3303
Adrian3303: Ten temat ma już 5 dni i dalej nie został przeniesiony do działu "gry i elektronika"

Starych drzew się nie przesadza ;D Ejj , chyba ważniejsze jest to, że dyskusja była kulturalna, co było swoistą odskocznią od panujących trendów. Nie była o grach tylko o kumunikacji między graczami....prawda?
Adrian3303
Adrian3303: Mój temat został wyrzucony do działu "szkoła" po jakichś 10 minutach. Przypadek? :D


Rajd Paryż- Dakar odbywa się obecnie w Argentynie, Chile i Peru.... Festiwal w Opolu emigruje do Kielc. Taka moda?d83dde0a
Adrian3303
Posty: 394 (po ~158 znaków)
Reputacja: 26 | BluzgometrTM: 4
Adrian3303
  30 maja 2017

To równie dobrze można powiedzieć, że mój temat był o referacie na studia a nie o szkole :D Chodzi mi o to, że gdyby od razu przenieśli ten temat, to tej kulturalnej dyskusji by wcale nie było bo nikt tam nie wchodzi. To po co te działy ja się pytam?! :D

jestdobrze1994
jestdobrze1994
  30 maja 2017
Adrian3303
Adrian3303: To po co te działy ja się pytam?! :D


Nie dzicz synek ;P Chyba nie jestem właściwa osoba do udzielania takich informacji d83dde12
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.