hipotezGoldbacha
hipotezGoldbacha
  12 maja 2017 (pierwszy post)

To jest fakt. Każdy się chyba z tym zgodzid83dde09

Ksawiera
Ksawiera
  26 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko że to zdjęcie po filtrze i nie jestem rudy :((((((((


Jebit cytadela:)) jakby mnie interesował Twój kolor włosów :) Na dole też masz po filtrze? buhahhaha

Konto usunięte
Konto usunięte: i to ONA ewentualnie mogła się jakoś próbowac odgryźć a nie wpada jakaś Ksawiera i gada o moim seksie ni z dupy ni z pietruchy i o czymś co było dwa lata temu - na ch się wpierdzielalas ?


Ona nie wiedziała tego, co wiem ja. Była wobec Twojej tyrady bezbronna, a my, mieliśmy stare niezamknięte rozdziały :)))
Ksawiera
Ksawiera
  26 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Przecież wiem, że jesteś blondynem(a mówią, że to blondynki są tępe i niemyślące), bo już Ci pisałam, że gdyby nie to 1 zdjęcie, nie wiedziałabym z kim pisze. Dokładnie to, które teraz oceniłam :)))

nightkin
nightkin
  26 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jebit cytadela:)) jakby mnie interesował Twój kolor włosów :) Na dole też masz po filtrze? buhahhaha


no to jednak interesuje gdzieś coś tam dzwoni. Chciała bys go poczuc no na szczescie za marzenia nie karają haha
Konto usunięte
Konto usunięte: Ona nie wiedziała tego, co wiem ja. Była wobec Twojej tyrady bezbronna, a my, mieliśmy stare niezamknięte rozdziały :)))


ale to akcja Z DUPY jarzysz ???? Bo to ona zgłosiła się na forum z problemem - dostała diagnoze, obraziła się bo komentarzyk nie byl słiiiit ( jprdl.... ) a ty wpadasz jak z widelcem do tartaku. Do niczego to ze mialem konto na zbiorniku 2 lata temu nie pasuje pajemajesz ????

Ty na pewno zmienilas nick nie pamietam jaki wtedy mialas - nie masz zadnych ot, walisz anonimowo - no to co tam ukrywasz kobieciątko hmmmm ???? No wywal jakies swoje rzeczy może też to poddamy DOGŁEBNEJ nalizie ;))))
Ksawiera
Ksawiera
  26 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Po 2, to powiedz mi, jakim trzeba być "inteligentem" powiatowym by na 2 skrajnie różnych portalach mieć ten sam login?! No trzeba być skrajnie tępym trepem i tyle w temacie :) Przecież ja wpisałam nie login z kosmosu tylko Twój login z fotki! Jarzysz?! i wyszukiwarka sama pokazała mi do Ciebie droge :))

nightkin
nightkin
  26 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

I sądzisz że gdybym naprawde chciał sie z tym kryc nie wpadł bym na to by dac dwa rozne loginy - gratuluje TOBIE inteligencji

jesli sądzisz że te dwa portale są SKRAJNIE różne ..... heh .... o litości :))))))))

Ksawiera
Ksawiera
  26 maja 2017

Co Ty myślisz, że ja latałam po sieci i szukałam Twojej po po filtrze "mordki"?! Chyba żebym sobie bardzo głowę potłukła, to może....:) Wpisałam login z fotki i wyświetliły się 2 portale. Koniec kropka. A że tam umieściłeś poza fociałkami opis, to grzechem byłoby nie skorzystać i nie poczytać :) Myślisz, że mnie interesuje zawartość Twojego rozporka?( Na tamtym portalu była pierwszej kategorii, to wiem :) ) To drugorzędna informacja, a czasami, nawet wypada zostawić coś dla wyobraźni:))) Wtedy lepiej mózg pracuje :)))

Ksawiera
Ksawiera
  26 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: I sądzisz że gdybym naprawde chciał sie z tym kryc nie wpadł bym na to by dac dwa rozne loginy - gratuluje TOBIE inteligencji jesli sądzisz że te dwa portale są SKRAJNIE różne ..... heh .... o litości :))))))))


No...... tamten nie pozostawia żadnego złudzenia po co się tam logują i jakie tam są "atrakcje" ...... Może nie będę ich tutaj opisywać, bo nie wszyscy są w jednakowych butach-pisząc kolokwialnie :))
nightkin
nightkin
  26 maja 2017

Więc są różnie ae nie skrajnie - czym że ktoś zdejmie gace a tu je ma ? I tu i tam są ludzie - tam przynajmniej nie walą ściemy

Ksawiera
Ksawiera
  26 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Więc są różnie ae nie skrajnie - czym że ktoś zdejmie gace a tu je ma ?


Dobrze wiesz co tam jest..... i nie rżnij głupa ok?! żeby tylko tyle, to dałoby się tam przeżyć. Skoro tak uważasz, to co robisz dzisiaj tutaj? Zmieniło się coś tutaj, czy tam po tym wycieku danych?! Ile było rozwodów? :)
Ksawiera
Ksawiera
  26 maja 2017

Ja was prosze, wy mu nie dawajcie więcej bana :)))

nightkin
nightkin
  26 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja was prosze, wy mu nie dawajcie więcej bana :))

bo osmielilem sie powiedziec na meski narząd rozrodczo rozrywkowy obrzydliwe staropolskie słowo oznaczające zwisający element ozdobny przy pasie lub czapce na literę K ..... na stos go !!!!!!
Ksawiera
Ksawiera
  26 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: bo osmielilem sie powiedziec na meski narząd rozrodczo rozrywkowy obrzydliwe staropolskie słowo oznaczające zwisający element ozdobny przy pasie lub czapce na literę K ..... na stos go !!!!!!


A użyłeś w ogóle takiego słowa? Jakoś nie zwróciłam na nie uwagi:P Twoje lawiny słów są tak naturalne, że aż zabawne :))Należysz do tej grupy osób, których chyba nigdy nie potraktowałabym poważnie:) nawet, gdybym Cię widziała na tym stosie, spalonego do połowy :) Twoje zestawienia wyrazów są równie urocze jak u 10 letniego dziecka :))) Ty byś zarypał samym gadaniem. Jak klecha z ambony .....:)))
nightkin
nightkin
  26 maja 2017

jak tylko otworzylem gebe i chcialem to powiedziec natychmiast inkwizycja zdzieliła krzyzem i skazała na godzinne potepienie. Nie trzeba mnie traktować poważnie, wole naturalność a nie pompowanie balonu. A zestawienia wyrazów no cóż - potrafię mówić zarówno ładnie składnie, być żywą egzemplifikacją erudycji ale procesy myślowe niektórych osób przy tym szwankują więc jest jak jest. Czasem można ale generalnie lepiej walić jak chłop krowie na rowie

Ksawiera
Ksawiera
  26 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: egzemplifikacją


Powinieneś mieć taki login, bo w co drugim poście używasz tego słowa :)
nightkin
nightkin
  26 maja 2017

co drugim ????? w co 10-15. A samo słowo jest bardzo ładne i wyrafinowane. Zupełnie jak ja ( żarcik b zaraz siarczyste pioruny na mnie rzucisz )

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.