hipotezGoldbacha
hipotezGoldbacha
  12 maja 2017 (pierwszy post)

To jest fakt. Każdy się chyba z tym zgodzid83dde09

Panthera
wpis jest ukryty
Panthera
Panthera
  22 maja 2017

Ty mnie pierwszy zaczales obrazac w komentarzach pod zdjeciami !

nightkin
wpis jest ukryty
hipotezGoldbacha
hipotezGoldbacha
  22 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: hipotezGoldbacha: To jest fakt. Każdy się chyba z tym zgodzi Nie to nie jest fakt no nie każdy się z tym zgodzi to z kim ci, wg Ciebie, jedynie zdradzający faceci zdradzają te swoje kobiety .... z samymi wiernymi :) ????

Serio :)
samotnylew
Posty: 7 (po ~178 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
samotnylew
  22 maja 2017

sama pierwsza doczepilas sie do mnie gdy napisalem posta-juz nie pamietasz...chwal sie chwal bo tylko to ci zostalo i pisanie z nastolatkami...Mam w 4 literach czy zwracam uwage na siebie czy nie w przeciwienstwie do ciebie-robisz kariere n a fotce hahaha ten portal zszedl na psy.Zmien swoja fotke na aktualna-chyba ze az tak sie postarzalas ze wstyd ci wystawic aktualne zdjecie a oceniam po wygladzie tak jak wy kobiety-walcze ta sama bronia co wy kobiety i dodam ze kobieta ktora nie ma wlasnego mieszkania jest niczym czyli brak jej zaradnosci.To tak jak wy kobiety piszecie ze facet bez samochodu to nie facet hehe

samotnylew
Posty: 7 (po ~178 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
samotnylew
  22 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: nightkin: hipotezGoldbacha: To jest fakt. Każdy się chyba z tym zgodzi Nie to nie jest fakt no nie każdy się z tym zgodzi to z kim ci, wg Ciebie, jedynie zdradzający faceci zdradzają te swoje kobiety .... z samymi wiernymi :) ???? Serio :)

Tak to faceci tylko zdradzaja i faceci sa najgorsi-a kobiety to anioly i nie kusza,szczuja i uwodza...takie teorie to do niedoswiadczonych trafiaja...
hipotezGoldbacha
hipotezGoldbacha
  22 maja 2017

;)

Ksawiera
Ksawiera
  22 maja 2017

Nie no Panthera, ja nie mam nawet zamiaru z tobą w pustostanie i głupocie konkurować. Wszak w obu tych dyscyplinach jesteś bezkonkurencyjna i nie do pobicia :)) Czasami czytam co tutaj malujesz i z dzięki tobie z bananem na twarzy cały dzień chodzę :)))

Ksawiera
Ksawiera
  22 maja 2017

Nie bądź już taka zazdrosssssna wszak obu ich oddam ci za darmo :D nawet z dopłaty do nich zrezygnuję :)))))

Ksawiera
Ksawiera
  22 maja 2017

A z kim mają zdradzać? Z babami? No sorry, ale nie wszystkie gustują w LGBT :))))

Ksawiera
Ksawiera
  22 maja 2017

Większość z was wygląda jak cipki i tak się zachowuje. Nie macie swojego zdania, byle du*a jest w stanie okręcić was sobie wokół małego palca a wy latacie jak psy puszczone ze smyczy. Oczekujecie dalszego niańczenia was?! Nie w tym życiu :)

nightkin
nightkin
  23 maja 2017

Skorzystam z przywileju że uwagi nie są kierowane do mnie i zapytam neutralnie bo widże taki oburzony stanowczy ton nieusatysfakcjonowanej samicy .... Hmmm czyli lubisz jak facet dominuje ;))) ??

nightkin
nightkin
  23 maja 2017
samotnylew
samotnylew: walcze ta sama bronia co wy kobiety i dodam ze kobieta ktora nie ma wlasnego mieszkania jest niczym czyli brak jej zaradnosci.To tak jak wy kobiety piszecie ze facet bez samochodu to nie facet hehe


takie wymagania najcześciej mają laski które same nic nie mają po prostu szukają wygodnego życia czyimś kosztem. Chcą nadzianego ajnego gościa a same są sprzedawczyniami w sklepie lub pracują w niskoopłacanych zawodach humanistycznych
Ksawiera
Ksawiera
  23 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Problem w tym, że nic nie widzisz i raczej nie zobaczysz badboyu. W przeciwieństwie do ciebie, nie szukam tutaj taniego ruchanka. Inaczej miałabym takie same zdjęcia tutaj, jak ty tam, a ty miałbyś się nad czym całymi dniami rozwodzić i próbować forsować pogląd, że każdy cycuś dobry i nieważne do kogo należy, a najlepszy byłby twój

Panthera
Panthera
  23 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie no Panthera, ja nie mam nawet zamiaru z tobą w pustostanie i głupocie konkurować. Wszak w obu tych dyscyplinach jesteś bezkonkurencyjna i nie do pobicia :))


coz jak jestes tepa i nie rozuniesz...
jedno jest pewne - do bycia pusta mam w choy daleko.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.