hipotezGoldbacha
hipotezGoldbacha
  12 maja 2017 (pierwszy post)

To jest fakt. Każdy się chyba z tym zgodzid83dde09

hipotezGoldbacha
hipotezGoldbacha
  15 maja 2017

Potrzeba adrenaliny, zmiany… nienawidzimy rutyny i stąd u nas facetów to się bierze.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  15 maja 2017

w tytule tematu chyba wkradło się słowo "nie"

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

BekaZciebieModzie
wpis jest ukryty
Analityk21
Posty: 22 (po ~344 znaków)
Reputacja: 8 | BluzgometrTM: 27
Analityk21
  16 maja 2017

Pana Kotońskiego posłuchaj to sie dowiesz, że u samic zdrada jest czymś normalnym, one zawsze mają do tego powód niekoniecznie zmyślony, natura każe im to robić. One zupełnie inaczej niż faceci pojmują definicję zdrady.

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  16 maja 2017

Mnie moja była nie zdradzała, ale ja też nie dałem jej powodów do zdrady. Ba nigdy się nie masturbowałem, ani nie myślałem o innej. Była tylko Ona, od początku do końca.

Panthera
Panthera
  16 maja 2017
Analityk21
Analityk21: Pana Kotońskiego posłuchaj to sie dowiesz, że u samic zdrada jest czymś normalnym, one


kotonski? Ten szurniety debil obrazajacy kobiety wyglaszajacy na nasz temay jakies herezje? Lepiej omijac go szerokim lukiem. Sama propaganda i szerzenie oszczerstw.
hipotezGoldbacha
hipotezGoldbacha
  16 maja 2017

Ty jesteś autorytatywna ;)

Aniaaa178
Aniaaa178
  22 maja 2017

Bo są wierne

Avatar użytkownika KenameKename
Posty: 5 (po ~126 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 212
Kename
  22 maja 2017

Ponieważ dla mężczyzn stosunek seksualny jest celem a dla kobiet efektem.

samotnylew
Posty: 7 (po ~178 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
samotnylew
  22 maja 2017
Panthera
Panthera: AmongUs: Zacznijmy od tego ze kobiety to nie ludzie wtedy przestaniecie wymagaca faceci to przedmioty codziennego uzytku.

i juz panterka musi odezwac sie z g...przekazem
samotnylew
Posty: 7 (po ~178 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
samotnylew
  22 maja 2017
samotnylew
samotnylew: Panthera: AmongUs: Zacznijmy od tego ze kobiety to nie ludzie wtedy przestaniecie wymagaca faceci to przedmioty codziennego uzytku. i juz panterka musi odezwac sie z g...przekazem

wpisala u siebie wiek 18 lat i pisze z malo doswiadczonymi nastolatkami gdyz tylko w tym przedziale wiekowym moze sie porozumiec...jakie to zalosne...niby ma faceta ale pewnie 16-latka
Panthera
Panthera
  22 maja 2017
samotnylew
samotnylew: i juz panterka musi odezwac sie z g...przekazem Panthera


takim samym jak wy.

samotnylew
samotnylew: wpisala u siebie wiek 18 lat i pisze z malo doswiadczonymi nastolatkami gdyz tylko w tym przedziale wiekowym moze sie porozumiec...jakie to zalosne...niby ma faceta ale pewnie 16-latka


co ciebie obchodzi komu odpisuje? Czepiaj sie kogos innego.
samotnylew
Posty: 7 (po ~178 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
wpis jest ukryty
samotnylew
Posty: 7 (po ~178 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
samotnylew
  22 maja 2017

a jak ty doczepilas sie do mojego posta to jest ok?Mam prawo napisac co mysle i nic ci do tego dziecinko hehe

Panthera
Panthera
  22 maja 2017
samotnylew
samotnylew: typowa pusta nastka...


w przeciwienstwie do ciebie daleko mi do miana pustaka - mam wiedze o swiecie, mam zainteresowania i pasje. A ty? Potrafisz sie jak ksawiera czepiac ludzi bo jestes tak pusty i glupi ze nic innego nie pptrafisz i tylko w ten sposob umiesz zwrocic na siebie uwage bo kazdy ma cie w dupie. Masz mentalnosc typowego gimbusa z pryszczata morda.
do tego jestes prozny bo oceniasz po wygladzie.
twoj leb jest pusty jak balon - samo powietrze i kurz.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.