Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki TV Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
Poprzednia123456
StayStrong96
StayStrong96
  24 kwietnia 2017 (pierwszy post)

Choroba 21 wieku ? Czy ktoś z waszych bliskich chorował ? Tak dużo osób choruje na to gówno. Nigdy bym nie podejżewała, że moja koleżanka z pracy, którą znam już od dwóch lat właśnie choruje na depresję. Choroba wróciła po 10 latach ! Jak z tym wygrać skoro psychiatra wypisze receptę na antydepresanty, nafaszeruje się człowiek tym gównem, niby wszystko okej a jak odstawisz to wszystko wraca. Czy ktoś z Was miał do czynienia z tą chorobą ?

Jozef84
Posty: 819 (po ~126 znaków)
Reputacja: -51 | BluzgometrTM: 18
Jozef84
  19 maja 2017

a on wierzy, że był ten cherubinem, ten archaniolem a ten serafem, że upadli przez jeden grzech, oj gdyby to był jeden a oni ciągle wymyślają nowe pułapki na ludzi, więc nie ustannie grzeszą.

nie ma emocji - jest spokój,nie ma ignorancji - jest wiedza,nie ma namiętności - jest pogoda ducha,nie ma chaosu - jest harmonia, mam w sobie wiele zła za które się wstydzę - mam w sobie dobro za które nie czuje dumy

absti
Posty: 180 (po ~212 znaków)
Reputacja: -53 | BluzgometrTM: 7
absti
  20 maja 2017

no cóż, są ci mniej wrażliwi i ci bardziej wrażliwi, ci wrażliwsi będą zawsze gnębieni przez tych mało wrażliwych, przez co dostawali depresje lub wystarczy posiadać cechy, poglądy(nie że jakieś złe, a wręcz odwrotnie, wysoko rozwinieta świadomość, silna potrzeba estetyki, antymaterializm) w środowisku w którym one są gnębione - depresja wiadomo.
Co innego jak depresja wynika z choroby, na tym sie zbyt nie znam, ale zdaje sie że tak jak fizyczne są też psychiczne defekty, które oczywiście, zapewne mogą być przyczynami depresji.

RafalJBogusz
RafalJBogusz
  20 maja 2017

hej, Depresja jest problem gigantycznym, ale wiaze sie glownie z tym ze ludzie nie maja poczucia osiagniecia sukcesu, spelnienia, osiagniecia zadawalajacyh rezultatow, bardzo mocno pomaga aktywnosc fizyczna z walka z depresja,
podczas wysilku sa wytwarzane hormony szczescia. dodatkowo mozna jakies suplementy pobraac witamine D w duzych dawkach pomaga wzmnocnic odpornosc i nastroj poprawic.

a z Twoja kolezanka porozmawiaj, co jej przeszkazda, czego jej brakuje, rozmowa i rozwiazanie problemu czesto pomaga.

Poprzednia123456
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.