StayStrong96
StayStrong96
  24 kwietnia 2017 (pierwszy post)

Choroba 21 wieku ? Czy ktoś z waszych bliskich chorował ? Tak dużo osób choruje na to gówno. Nigdy bym nie podejżewała, że moja koleżanka z pracy, którą znam już od dwóch lat właśnie choruje na depresję. Choroba wróciła po 10 latach ! Jak z tym wygrać skoro psychiatra wypisze receptę na antydepresanty, nafaszeruje się człowiek tym gównem, niby wszystko okej a jak odstawisz to wszystko wraca. Czy ktoś z Was miał do czynienia z tą chorobą ?

Jacek82
wpis jest ukryty
Jacek82
Jacek82
  27 kwietnia 2017

Eurekan: .

silentiumuniversi
silentiumuniversi
  27 kwietnia 2017

Depresja...
To takie fajne słowo na nazwanie stanu ludzi, którzy zdają sobie sprawę ze swojej ch@$ości w dzisiejszym świecie :D

Enhancer
Enhancer
  27 kwietnia 2017

[quote=amarettoUK]
Rewelka!Wystarczy to powiedzieć wszystkim pensjonariuszom szpitali psychiatrycznych i ozdrowieją.Że też sami na to nie

...i pomyliles uja z ogorkiem

amarettoUK
amarettoUK
  27 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: ...i pomyliles uja z ogorkiem

ja pomyliłem z ogórkiem ,ty z głową.
Enhancer
Enhancer
  27 kwietnia 2017

1 z 2 jest powiazane takze dla mnie ok

Panthera
Panthera
  28 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: To takie fajne słowo na nazwanie stanu ludzi, którzy zdają sobie sprawę ze swojej ch@$ości w dzisiejszym świecie :D


i ktorzy w zyciu nie maja prawdziwych problemów tylko urojone...

Podłe ale lubie czarny humor :D
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  28 kwietnia 2017

@Jacek82

Czlowieku troche ciezko Cie zrozumiec...poza tym nigdzie nie napisalam ze ta osoba popelnila samobojstwo...i moze mi wytlumacz madralo za dyche jak chcesz zaprowadzic do specjalisty kogos kto praktycznie przestaje wstawac z lozka..jedynie spi i pije...przestaje jesc ...nie zgadza sie na nic...dzis wiem ze dokladnie desperacja byla potrzebna...doprowadzenie do sadowego ubezwlasnowolnienia...udowodnienie ze osoba stanowi zagrozenie dla innych i potrzebne przymusowe leczenie.

veni00
veni00
  28 kwietnia 2017

to nie depresja tylko alkoholizm i jego efekty uboczne

tibauld
tibauld
  28 kwietnia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy ktoś z Was miał do czynienia z tą chorobą ?


Miał. Gorzelnia w Hamburgu swego czasu była zadowolona.

Konto usunięte
Konto usunięte: to nie depresja tylko alkoholizm i jego efekty uboczne

Jak zdejmiesz ciemne okulary, to może więcej zobaczysz.
WiecznyPrawiczek84
WiecznyPrawiczek84
  29 kwietnia 2017

Depresja to choroba piekła. :) W normalnym świecie, nie potrzeba adnych leków, które na nic nie pomagają. :)
Są dobre i złe chwile, jak w normalnym życiu. :)

JohnTheRevelator
JohnTheRevelator
  29 kwietnia 2017

na poprawe depresyjnego nastroju - https://www.youtube.com/watch?v=uhK4vmaWYXQ :)

MzM
MzM
  1 maja 2017

Wystarczy poczytać forum i od razu nad brzegiem rzeki siedzę i płaczę

veni00
veni00
  1 maja 2017

...chyba ze śmiechu :)

MzM
MzM
  1 maja 2017

Mam dość mieszane odczucia. Myślałam, że wojna płci odbywa się na poziomie przedszkola, a tutaj się okazuje, że jestem w błędzie. I jak żyć? No jak żyć? tu się toczą całodobowe walki plemienne:) Tylko nie mogę połapać się w tym, co jest do wygrania?!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.