Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  21 kwietnia 2017 (pierwszy post)

Na początek mała anegdotka
Dziś byłem świadkiem pewnej sytuacji. W centrum handlowym stał sobie jakiś człowiek. Ów człowiek rozdawał ulotki dość nieśmiało wręczając je ludziom, nie chcąc się zbytnio naprzykrzać. W pewnym momencie na horyzoncie pojawił się dresik-śmieszek, który natychmiast zwęszył potencjalną ofiarę. Już z daleka wyciągał dłoń sygnalizując chęć otrzymania makulatury. W ostatniej chwili zmienił kurs, przeszedł obok, po czym niemałym zadowoleniem obwieścił:
- hehehehe, żartowałem mordo!

1. Czy irytują Was ludzie, którzy rozdają ulotki?
2. Czy często bierzecie od nich ulotkę?
3. Czy osobiście kiedykolwiek je rozdawaliście?
4. Czy ulotki to dobre narzędzie marketingowe?
5. Czy sędzia meczu Real - Bayern był poczytalny między godziną 20:45 a 22:40 czasu środkowoeuropejskiego?
6. Czy jak na to pytanie odpowiesz "tak" to nam CuteNinja coś fajnego narysuje?

Podejmujesz wyzwanie?
CuteNinja
CuteNinja
  2 czerwca 2017

Jak nie przestaniecie pyskować, to Was zjem i będę okrąglakiem. Dopiero wtedy NIC Z TEGO NIE BĘDZIE.

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  2 czerwca 2017

:v

Mysliva
Mysliva
  2 czerwca 2017
Eldim
Eldim: 1. Czy irytują Was ludzie, którzy rozdają ulotki? 2. Czy często bierzecie od nich ulotkę? 3. Czy osobiście kiedykolwiek je rozdawaliście? 4. Czy ulotki to dobre narzędzie marketingowe? 5. Czy sędzia meczu Real - Bayern był poczytalny między godziną 20:45 a 22:40 czasu środkowoeuropejskiego? 6. Czy jak na to pytanie odpowiesz "tak" to nam CuteNinja coś fajnego narysuje?


1. Pracujący ludzie mnie nie irytują, niezależnie od branży.
2. Zawsze.
3. Nie, ale lata temu zdarzyło mi się pracować w roli hostessy, w hurtowni wędlin. Rozdawałam plasterki kiełbas i wędlin wszelkiej maści, przy -10C. Blisko?
4. Patrząc na reakcje ludzi - marnowanie papieru..
5. Niestety nie oglądałam.
6. Jestem za, nawet w przypadku braku odpowiedzi, najlepiej, żeby to było oś "sweetaśnego"..d83dde09
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  2 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak nie przestaniecie pyskować, to Was zjem i będę okrąglakiem.

Śnieżyna Ty nie pyskuj, tylko szykuj prezenty dla nas. Do choinki zdążysz?

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
CuteNinja
CuteNinja
  2 czerwca 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Śnieżyna

:crylol:
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  2 czerwca 2017

Nie muszą być tak ładnie zapakowane. Nie jesteśmy wybredni. A koleżanka małowidzialna mogłaby pomóc?

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  2 czerwca 2017

Monia sorry, że nie w tą stronę jest grzywa. Tak wyszło. Jeden tatuaż jest pod wstążką a na pozostałe potrzebna dodatkowa instrukcja gdzie się skrywają...

Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
niewidzialnaa
niewidzialnaa
  2 czerwca 2017

Xddd

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  2 czerwca 2017

Nie spodziewałam się tego. Hahahah xd

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  2 czerwca 2017
niewidzialnaa
niewidzialnaa: Xddd

No i dostała śmiechawy. Pierwszy raz widzę jak piszesz coś bez większego sensu
niewidzialnaa
niewidzialnaa: Nie spodziewałam się tego. Hahahah xd

Tak wiem. To była niespodzianka.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
niewidzialnaa
niewidzialnaa
  2 czerwca 2017

Jak to mówią? "You made my day"? :p

SantiJozef
SantiJozef
  3 czerwca 2017

Ja roznosilem ulotki, do skrzynek i za wycieraczki. To lepsze od zbierania złomu. Tylko ludzie czasem nie uprzejmi i taka akcja ma sens tylko wtedy ciągu tygodnia.

Avatar użytkownika BluesteelBluesteel
Posty: 41 (po ~218 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 8
Bluesteel
  3 czerwca 2017
Eldim
Eldim: Na początek mała anegdotka Dziś byłem świadkiem pewnej sytuacji. W centrum handlowym stał sobie jakiś człowiek. Ów człowiek rozdawał ulotki dość nieśmiało wręczając je ludziom, nie chcąc się zbytnio naprzykrzać. W pewnym momencie na horyzoncie pojawił się dresik-śmieszek, który natychmiast zwęszył potencjalną ofiarę. Już z daleka wyciągał dłoń sygnalizując chęć otrzymania makulatury. W ostatniej chwili zmienił kurs, przeszedł obok, po czym niemałym zadowoleniem obwieścił: - hehehehe, żartowałem mordo! 1. Czy irytują Was ludzie, którzy rozdają ulotki? 2. Czy często bierzecie od nich ulotkę? 3. Czy osobiście kiedykolwiek je rozdawaliście? 4. Czy ulotki to dobre narzędzie marketingowe? 5. Czy sędzia meczu Real - Bayern był poczytalny między godziną 20:45 a 22:40 czasu środkowoeuropejskiego? 6. Czy jak na to pytanie odpowiesz "tak" to nam CuteNinja coś fajnego narysuje?


1. Nie. To ich praca. Uczciwa praca nie hańbi. Choć można ją wykonywać dobrze lub źle.
2. Bardzo rzadko. Zawsze mówię "dziękuję", chociaż tyle. Jeśli wezmę, to nigdy nie wyrzucam zanim nie przeczytam. Niech chociaż spełni swoją rolę.
3. Tak, ale tylko własnej firmy
4. Beznadziejne, antyskuteczne. W obecnych czasach to tylko marnowanie pieniędzy
5. Nie mam pojęcia, nie oglądam meczy.
6. Rysuj albo nie. Jak chcesz.
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  8 czerwca 2017
Eldim
Eldim: Nie trać nadziei, Szczeringtonie. Nic z tego nie będzie jak ona powie

Może masz jakiś sposób na zmotywowanie Śnieżyny. Pytam gdyż moje sposoby nie działają. Ile mamy czekać! Do zimy? Ja rozumie że jest lato i są ciekawsze zajęcia ale bez przesady.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
niewidzialnaa
niewidzialnaa
  8 czerwca 2017

SzczeryJakZloto artystów się nie pogania, a rysowanie w zależności od techniki i poziomu wbrew pozorom jest czasochłonne. Więc czekaj cierpliwie. Być może jak się doczekamy to efekt końcowy będzie niesamowity. :pp

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.