Powiadomienia Podglądacz Tak • Nie Głosy Czat Online Kamerki TV Szukaj Ranking Forum Gry Klub Gwiazd
12345678Następna
Marcinwoj1984
Marcinwoj1984
  11 kwietnia, o 12:54 (pierwszy post)

Jak w temacie co myslicie o facetach po rozwodzie ..
Niezawsze to z winy faceta czasem i Żona pójdzie inna droga..

NieZapomnijMniexox
NieZapomnijMniexox
  11 kwietnia, o 14:22

To że jest po rozwodzie mężczyzna w żadnym stopniu nie powinno go dyskryminować. Bo rozwód to nie zawsze przecież wina mężczyzny

Panthera
Reputacja: -1221 | BluzgometrTM: 95
Panthera
  11 kwietnia, o 17:49
Ostatnio edytowany: 11 kwietnia, o 17:52

.

Marcinwoj1984:

Niezawsze to z winy faceta czasem i Żona pójdzie inna droga..

Dla mnie są do odrzucenia. Sama nie miałam slubu, ani nawet oświadczyn, a mam się wiązać z kimś, kto nie dość że miał to już za sobą (doświadczenie), z inną kobietą (zazdrość, że bedzie porównywał, że bedzie sie na mnie patrzył przez pryzmat tamtej), to jeszcze bedzie to byc moze inaczej wyglądało, niz gdyby jego pierwze oświadczyny i ślub miał ze mną (np. bardziej doświaczony facet bedzie wiedział czym "grozi" slub, wiec mimo że ja bym chciała np po dwoch latach zwiazku slub i on ze swoją ex tez wział slub po dwoch latach związku, to z powodu doswiadczen wezmie go ze mna po 6 latach lub nie wezmie wogóle a gdyby z nią nie był, to by wziął go ze mna po dwóch. Juz nie mowiac o tym ze długo był z jakąs laską, to sie do pewnych rzeczy przyzwyczaił i bedzie oczekiwał ode mnie ze bede taka sama, ze bede jak jego ex. I do tego koleś jest uzywany )

Po prostu chce faceta ktory jest na tym samym "poziomie i doświadczeniu w związkach" co ja. Nie grozi to niczym w stylu "wiem ze to nie wypali, bo miałem ślub a ty nie, wiec wiem lepiej, wiec mnie słuchaj"

WIec zaden rozwodnik, a juz tym bardziej z dzieckiem mnie nie interesuje, bo wiem, ze sporą cześć swojego zycia, i to tę najlepszą, zmarnował na inną kobietę, a ja dostane po niej resztki.

Sory ze to brutalne, ale taka jest prawda :)

Po prostu ja :)

NieZapomnijMniexox
NieZapomnijMniexox
  11 kwietnia, o 18:48

To że facet jest po rozwodzie nie znaczy od razu że ta druga musi porównywać do pierwszej żony, zresztą przez pryzmat doświadczeń i tak może wziasc ślub po roku czy dwoch

Marcinwoj1984
Marcinwoj1984
  11 kwietnia, o 19:43

No cóż wcale się nie dziwię że odpowiedzi są jakie są rozumie to..
Ale niemozna wszystkich stawiać pod jedną ściana że są tacy sami.
Ciekaw jestem dalszych wypowiedzi.

MaqdaIena
Reputacja: -167 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  11 kwietnia, o 20:09
Marcinwoj1984:

To samo co o facetach, którzy rozwodu za sobą nie mają.

Rozwód nie określa człowieka przecież, bądźmy dorośli.

Panthera
Panthera: bo wiem, ze sporą cześć swojego zycia, i to tę najlepszą, zmarnował na inną kobietę, a ja dostane po niej resztki.

Ale infantylne myślenie :mrgreen:.
Panthera
Panthera
  11 kwietnia, o 20:56
MaqdaIena
MaqdaIena: Ale infantylne myślenie .

trudno. Tak jak sa faceci ktorzy szukaja dziewicy tak ja nie chce rozwodnika. Mam do tego prawo.

MaqdaIena
Reputacja: -167 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  11 kwietnia, o 21:11
Panthera
Panthera: rudno. Tak jak sa faceci ktorzy szukaja dziewicy tak ja nie chce rozwodnika. Mam do tego pra

Oczywiście, że masz ;).

Jednakże życie pisze różne scenariusze, nie ma co odpychać rozwodnika kiedy w serduszku zacznie się dziać, tak, że ło.
NieZapomnijMniexox
NieZapomnijMniexox
  11 kwietnia, o 21:24

Facet oo rozwodzie to dalej pełnowartościowy facet ;)
Nie chcesz rozwodnika-a przecież serce nie wybiera. Zakochasz się w rozwodnik i co? Z bólem serca go odrzucisz bo nie tak sobie wyobrazalas swojego faceta.?

Panthera
Panthera
  11 kwietnia, o 22:49
NieZapomnijMniexox:

Zakochasz się w rozwodnik i co? Z bólem serca go odrzucisz bo nie tak sobie wyobrazalas swojego faceta.?

Tak :)
Wiem jak bedzie wygladało nasz zycie. Z czasem facet bedzie traktował nowy związek nie od nowa a jak kontynuacje starego, ale z inną osobą, przywyczajony do paru rzeczy bedzie chciał by i w nowym związku wystapiły. Bardziej doswiadczony bedzie sie mądrzył. Wole kogoś kto jest tak samo zielony w tym wszystkim, jak ja, bym nie czuła sie osamotniona. Nie lubie zbyt doświadczonych facetów, niestety.
Wiem rowniez jak ja sama bede reagować. Zazdrość, obawy "jakim był mezem dla niej i czy dla mnie nie jest gorszy", pretensje ze nie poczekał ze ślubem na mnie... stres itp. Nie, to nie dla mnie.

MaqdaIena
MaqdaIena: Jednakże życie pisze różne scenariusze, nie ma co odpychać rozwodnika kiedy w serduszku zacznie się dziać, tak, że ło.

Jest tylu wolnych facetów, ze nie musze sie brać za rozwodników. Aż tak zdesperowana nie jestem :)

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Reputacja: -166 | BluzgometrTM: 0
gregbond
  11 kwietnia, o 22:53
Ostatnio edytowany: 11 kwietnia, o 22:55

Z tego wynika że lepszy taki z konkubinatu :D

Marcinwoj1984
Marcinwoj1984
  11 kwietnia, o 23:03

(((życie pisze różne scenariusze))))
Dokładnie...
Nie mówmy Nie a zarazem tak w życiu i tak się ułoży jak było pisane i niema co się sprzeczac niewarto....

Panthera
Panthera
  11 kwietnia, o 23:13

Te kobiety, ktorym to nie przeszkadza zwiążą się z takim, wiec w czym problem?
Jedna bedzie chciała rozwodnika, inna nie. Przecież nie każda musi chcieć.

Marcinwoj1984
Marcinwoj1984
  11 kwietnia, o 23:19

W niczym ..
po prostu jestem ciekaw co kobiety myślą jakie mają zdanie o takim facecie np. Jak ja.....

Panthera
Panthera
  11 kwietnia, o 23:43

no ja wyraziłam ;] a przecież kto pyta, nie błądzi.

Jako kumpel spoko, ale dla mnie do związku odpada.

12345678Następna
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.