Mati9508
Posty: 7 (po ~39 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 22
Mati9508
  31 marca 2017 (pierwszy post)

Czy tylko u dziewczyn to sie sie liczy wygląd i hajs ? A zapominają o charakterze?

dywersantka
dywersantka
  1 kwietnia 2017

Z tym wionuskiem na głowie to on nie cimnknie nawet do 60 hahaha ale jak dziarsko staje okuniem https://www.youtube.com/watch?v=Klp5E-ElqMA hahaha nie mów teros do nigo :))))

terazmy
terazmy
  1 kwietnia 2017

Dziękujemy panowie za kibicowanie:D A ten "grhupy łoszeł" edek z cienkim karabinem dalej w kszokach ceko? Nie wytrzymuje presji

https://www.youtube.com/watch?v=QGQwp05eF0s

Do grabi by się nadoł

terazmy
terazmy
  1 kwietnia 2017

Edek zwozoj na dupe bo jutro będziem w nią lać jak w kacy kufer :))))

terazmy
terazmy
  1 kwietnia 2017

Edus i ty mi nie fieszysz? to ja tfoja falentynka https://www.youtube.com/watch?v=gK1t8E4kDSQ najlepiej w duuuuuuuupe. tylko dobrze ząbki wyszczotkuj, bo ty wiecznie rybami śmierdzisz d83dde04 Dobranoc

terazmy
terazmy
  2 kwietnia 2017

iiiii ban d83dde04 na fotce demokracja jak za Hitlera :D jha wholl her ghenral d83dde02

Sarna
Sarna
  2 kwietnia 2017
Panthera
Panthera: dokladnie, kazdy to kootas myslacy choojem chcacym tylko roochac. Kazdy kiedys zdradzi, lub odejdzie do mlod


sama napisałaś każdy a masz bóldupy, ze faceci jęczą na kobiety wrzucają do jednego wora, nie wiem czy nie zauważyłaś robisz dokładnie tak samo, nie wyciągasz wniosków, nie napisałaś prawie nigdy cos dobrego o mężczyznach, a masz tupet im to wytykać na każdym kroku, jedziesz na tym samym wózku mała.
Faceci częściej myśla o seksie i bardziej patrzą na kobiety jako obiekt seksualny, nie ma w tym nic złego, a nawet jak wybzyka jedną czy drugą, ktoś musi im te nogi rozkładać? przecież nie zaciąga do jaskini i nie gwałci, chyba nie te czasy żeby nie decydować o sobie a jak czytam niektóre posty kobiet to faktycznie przydałoby im się porządne dymanie, bo ile można być tak wrogo nastawionym na facetów.
Sarna
Sarna
  2 kwietnia 2017

Nie ma lepszej płci, faceci jak i kobiety są tutaj na ziemi dla siebie stworzeni i czy się komus podoba czy nie, tak działa ewolucja.
Zdarzają się nieudaczniki, nieporadne kobiety, naiwni mężczyźni, czy zakompleksieni, ale to też żadne odkrycie, wystarczy poszukać kogos odpowiedniego dla swoich wymogów, nikt nie mówi że macie się zakochiwać po 1 randce i w cale ten związek przetrwać nie musi, wtedy trzeba dac szanse sobie ponownie i się zasnawoić co robię żle, albo czego będę unikała w następnej próbie związku żeby nie trwać z jakimś melepetą, nie oznacza że trzeba się zamykać przed wszystkimi.

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  2 kwietnia 2017

Sarna zgadzam się z Tobą.

terazmy
terazmy
  2 kwietnia 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: Ksawiera: Niestety, ale muszę Cię rozczarować. W przypadku mężczyzn to ich główny układ nerwowy, myślowy, energetyczny Nie rozumiem, dlaczego na siłę chcecie ich wykastrować?! Niestety, ale każdy facet, taki właśnie jest. taa tylko żadna nie pomyśli ze żyjemy w takich czasach ze wszędzie prawie jest "sex" czy to na ulicy czy na portalach pokazujecie z dużym dekoltem, krotka spodniczka i bec chcial czy nie chcial wzrok przyciaga nawet kobiet innych ( nie raz widziałem jak kobieta na kobietę patrzy jaki ma tylek ) tym bardziej facet spojrzy


o psia jego mać hahaha co ja złączyłam niech siem mod nie waży rozdzielać hahahha Wszak nic tak nie motywuje do działania jak nienawiść :)
terazmy
terazmy
  2 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: dywersantka nie przeszkadzaj mu bo pewnie teraz ciumcia panienke przed monitorkiem :DDDDDd


ciekawe co robi nasa pani od panpotem, a panterassss pokazuje mu gdzie ma sem cylnąć. Może z tej kolejki wie, że wszyscy zdradzają, bo wszyscy już u niej byli hahaha
Psyche30
Posty: 8379 (po ~121 znaków)
Reputacja: -34 | BluzgometrTM: 54
Psyche30
  2 kwietnia 2017
Mati9508
Mati9508: Czy tylko u dziewczyn to sie sie liczy wygląd i hajs ? A zapominają o charakterze?

Nie, nie tylko u dziewcząt...u chłopców też.
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  2 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: o psia jego mać hahaha lubię SkromnegoJaa warto by go zapoznać haha

;)
terazmy
terazmy
  2 kwietnia 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: terazmy: o psia jego mać hahaha lubię SkromnegoJaa warto by go zapoznać haha ;)


o psia jego mać haha dyć jo od początku tak godałam że chłopok do tańca i do różańca, to panterka chciała oczy wydrapać,a później bach i wszystko w pampersie :)) wielgo zazdrośnica :)
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  2 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: że chłopok do tańca

bo to tanga trzeba dwojga
Ksawiera
Ksawiera
  2 kwietnia 2017
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: a nie małolaty szukające sponsorów


No to teraz przeczytaj swój post do końca i odpowiedz sobie kim Ty jesteś i kogo szukasz

jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Każda kobieta chce ładne potomstwo


Bank spermy

jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: niby wy mężczyźni nie chcecie mieć obok siebie ładnej, zadbanej kobiety? A to wszystko, nie oszukujmy się, kosztuje.


Klinika dr Szczyta za kilkanaście tys

jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: kobiety wybierają sobie mężczyzn przy ktorych mogłyby czuc się bezpiecznie i nie musiałyby martwić się czym nakarmić dzieci.


Rozumiem, że Ty urodziłaś się kaleką bez rąk i nieporadna życiowo?

jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Niestety kobiety wybierają drugą opcje, ona jest bezpieczniejsza.


No większej bredni to nie czytałam. Co bezpieczeństwo ma wspólnego ze stabilizacją finansową?! Tak naprawdę kobieta nieszczęśliwa, nie potrafi dać szczęścia nikomu ani partnerowi, ani swoim dzieciom

Ps

Nie zazdroszczę Twojemu wybrankowi, bo Ty nie potrzebujesz jego, tylko jego konta w banku + bank spermy
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.