Mati9508
Posty: 7 (po ~39 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 22
Mati9508
  31 marca 2017 (pierwszy post)

Czy tylko u dziewczyn to sie sie liczy wygląd i hajs ? A zapominają o charakterze?

tibauld
tibauld
  31 marca 2017

Nie zadawaj pytań retorycznych.
A tak poza tym, to cała ludzkość się przez wiele wieków zapomniała, nie tylko kobiety. Hipokryzją bije od ludzi na kilometry.

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  1 kwietnia 2017

Uwaga bohaterka-obrończyni kobiet Panthera czuje ze sie zbliża i zaraz tu przybedzie i stanie w obronie twarzą w twarz ze sprawiedliwością kobiet - bo przecież sa idealne w każdym calu i wszystko co tu piszecie stanie sie nieprawda*tup tup*

Ksawiera
Ksawiera
  1 kwietnia 2017

Tylko w dobrym sercu, uczucia lokuj, a tutaj.. takich nie widzę. Na twoim miejscu dałabym sobie spokój z tym portalem i "ludźmi" na nim

Mati9508
Mati9508: hajs


Za pieniądze możesz sobie kupić Dom
lecz nie ciepło rodzinne,
Możesz sobie kupić łóżko
ale nie sen.
Możesz sobie kupić zegarek
ale nie czas
Możesz kupić książkę
ale nie wiedzę.
Możesz sobie kupić pozycję
ale nie uważanie.
Możesz płacić lekarzowi ale
nie kupisz zdrowia
Możesz kupić sobie życie
ale nie duszę.
Możesz kupić sobie seks
ale nie miłość.

tutaj, wyścig szczurów, trwa w najlepsze

Mati9508
Mati9508: wygląd


Nie pluj w wodę, bo może przyjdzie ci się jej napić
niewidzialnaa
niewidzialnaa
  1 kwietnia 2017

SkromnyJaa oczywiście, że nie są idealne, bo ideały nie istnieją ;) No, ale nie można generalizować.To tak jakby Tobie ktoś napisał, że nie będzie z Tobą rozmawiał, bo myślisz penisem, bo przecież "każdy facet taki jest", a obydwoje doskonale wiemy o tym, że nie każdy myśli prąciem. :)

Ksawiera
Ksawiera
  1 kwietnia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Niewidzialna

Niestety, ale muszę Cię rozczarować. W przypadku mężczyzn to ich główny układ nerwowy, myślowy, energetyczny Nie rozumiem, dlaczego na siłę chcecie ich wykastrować?! Niestety, ale każdy facet, taki właśnie jest.

Panthera
Panthera
  1 kwietnia 2017
Mati9508
Mati9508: Czy tylko u dziewczyn to sie sie liczy wygląd i hajs ? A zapominają o charakterze?


ilu jeszcze pisdusiów zalozy takie boldupne tematy o kobietach??
ilez mozna ludzie opamietajcie sie!!
szukajcie sobie kobiet nie lecacych na hajs i wyglad a nie lecicie na najlepsze dżagi olewajac szare myszki a potem macie bol dupy ze ta was nie chce
ja pierdziele co za posrany narod z tych facetow
kiedys tego nie bylo
teraz non stop jakis temat
nie ma dnia by nke powstal na fotce jakis watek o kobietach ze kasa i wyglad
tyle razy powtarzalam ze NIE KAZDA LECI NA HAJS
ostatnio byl temat co kobiety cenia w facetach i tam sie laski wypowiedzialy ze charakter (!!) oczy i nic o hajsie a najwyzej o cechach charakteru
ale jak grochem o sciane
pisdus nie przeczyta ale i tak temat zalozy
zawzze sie znajdzie jakis przyglup ktory olewa takie tematy i ich nie czyta bo ciagle wierzy w stereotyp o laskach lecacych na hajs czy na wysokich wysportowanych badboi i ciagle w kolo zaklada takie tematy bo po co przeczytac inne na ten temat.
tyle razy to powtarzalam - nie, znowu jakis przymul musi wrzucac kobiety do jednego wora i zbierac oklaski od innych facetow ktorzy tez mysla ze laski leca tylko na hajs lub wyglad. A jak sie pojawi laska ktora wyprowadzi ich z bledu jest przez nich nazywana "chora psychicznie ktorej z lowelasem nie wyszlo i sie teraz na wszystkich facetach msci" czego w ogole nie rozumiem bo moje posty dotycza bezposrednio faktu, ze ktos zalozyl temat o rzekomym kobiecym materializmie, a nie tego ze cos mi nie pyklo z jakims gosciem.
no ale idioci wiedza lepiej...

a ja sie pytam - nie nudzi sie wam zakladanie takich tematow?? Ilez mozna???

to wszyscy faceci leca tylko na wyglad u kobiet a nie na charakter.
Ksawiera
Ksawiera
  1 kwietnia 2017

Bo tak jak ty, swoją wiedzę w temacie kobiet i mężczyzn czerpią z portali takich jak fotka i przez jej pryzmat oceniają?!

Panthera
Panthera
  1 kwietnia 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: Uwaga bohaterka-obrończyni kobiet Panthera czuje ze sie zbliża i zaraz tu przybedzie i stanie w obronie twarzą w twarz ze sprawiedliwością kobiet - bo przecież sa idealne w każdym calu i wszystko co tu piszecie stanie sie nieprawda*tup tup


a ty jak zwykle pieprzysz glupoty
nke twierdze ze jestesmy idealne
ale to z wami jest cos nie tak bo wiecznie te same tematy zakladacie wiecznie na kobiety narzekacie cjoc te tematy byly juz rozbijane w drobny mak.
wy macie cos z glowa i tyle.

Konto usunięte
Konto usunięte: Niestety, ale każdy facet, taki właśnie jest.


dokladnie, kazdy to kootas myslacy choojem chcacym tylko roochac. Kazdy kiedys zdradzi, lub odejdzie do mlodszej (nie zdazy jesli kopnie w kalendarz przed 40stka) kazdy slini sie na widok kobiet i gdyby nke prawo to kazdy by gwalcil. Teraz walikoniki zamiast postarac sie o kobiete wola miec sex za nic, od tak, i maja wielki bol dupska ze im kobiety nie chca dac, wiec wymyslaja sobie powody: "jestem za brzydki/za biedny a ona to zwykla koorwa jest" choc to tylko ich frustracja :)
Panthera
Panthera
  1 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo tak jak ty, swoją wiedzę w temacie kobiet i mężczyzn czerpią z portali takich jak fotka i przez jej pryzmat oceniają?!


ja nie czerpie wkedzy z fotki.
Ksawiera
Ksawiera
  1 kwietnia 2017

Uwierz mi Pantera, nie każdy zdradzi, bo oprócz przyrodzenia mają jak Ty, uczucia i głowę na karku

Ksawiera
Ksawiera
  1 kwietnia 2017

Jeżeli nie potrafisz zatrzymać przy sobie faceta, na dłużej jak 24 godz, to co z Ciebie za kobieta? To samo dotycz mężczyzn.

Ksawiera
Ksawiera
  1 kwietnia 2017
Panthera
Panthera: ja nie czerpie wkedzy z fotki.


Tym bardziej jestem zaskoczona tym, co tutaj piszesz. Zrozum kobieto, że każda prośba mężczyzny o seks wobec każdej kobiety poniża go i w jego odczuciu upadla. To co Ty ukryć możesz, w ich przypadku, jest awykonalne.
Ksawiera
Ksawiera
  1 kwietnia 2017

Nie rozumiem, dlaczego patrzysz na mężczyzn, jak na worek treningowy?! Każda kobieta, kiedy tylko będzie mieć taki kaprys, stanie o 1 level wyżej od mężczyzny.Wystarczy powiedzieć "NIE" i to już jest jego osobista porażka. Nie powie Ci tego wprost, ale będzie to roztrząsał na miliony...dlaczego?!

Panthera
Panthera
  1 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie powie Ci tego wprost, ale będzie to roztrząsał na miliony...dlaczego


a mnke interesuje dlaczego faceci tak gardza kobietami zakladaja mase buldupnych watkow na forach, ja tego o nich rlbkc nie moge a jeszcze kobiety ich bronia a mnke hejtuja.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.