Mati9508
Posty: 7 (po ~39 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 22
Mati9508
  31 marca 2017 (pierwszy post)

Czy tylko u dziewczyn to sie sie liczy wygląd i hajs ? A zapominają o charakterze?

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  1 kwietnia 2017

Ksawiera masz rację z tym co napisałaś w poprzednim poście. Zgodzę się z Tobą. W związku szczerość jest jedną z ważniejszych rzeczy. Jeżeli jest szczerość to i jest zaufanie.

Panthera
Panthera
  1 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Ważne żeby kobiety też zaczęły dostrzegać i postrzegać mężczyzn nie tylko jak dawcę spermy.


kobiety tak patrza na facetow
kochaja ich
a oni chca tylko w nich zamoczyc
jak mu nie da to ten szuka innej...
Ksawiera
Ksawiera
  1 kwietnia 2017

No przecież sam Cię nie zdradzi i do tego potrzebuje innej kobiety która mu da, albo sie mu sprzeda(domy publiczne) :) Ups, wchodzimy na "ruchome piaski" Twojej ich obrony. Oni są o tyle biedniejsi od nas, ze często za seks muszą zapłacić i to niemało. My znowuż zbyt "hojne" i tak się kółko kręci. A skoro Ty nie dasz mu jeść, to przecież prosił Ci się nie będzie, żebyś mu ugotowała. Jak już pójdzie jeść, to przy okazji "załatwi" wszystkie inne sprawy i tak oto wracamy do punktu wyjścia :)

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  1 kwietnia 2017

Wina jest zarówno po jednej jak i po drugiej stronie Panthera.

Ksawiera
Ksawiera
  1 kwietnia 2017

Niestety. Jakkolwiek byś się nie starała usprawiedliwić tutaj tylko jedną ze stron, to winni są oboje.

Panthera
Panthera
  1 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: A skoro Ty nie dasz mu jeść, to przecież prosił Ci się nie będzie, żebyś mu ugotowała. Jak już pójdzie jeść, to przy okazji "załatwi" wszystkie inne sprawy i tak oto wracamy do punktu wyjścia


nie jestem od tego by mu uslugiwac i dawac na zawolanie, on tez powinien dac cos z siebie.
skoro facet nie umie olac pokusy i nke umke trzymac ptaka w rozporku to nie zasluguje na zadna kobiete.
zwiazek to nie tylko sex.
Panthera
Panthera
  1 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Niestety. Jakkolwiek byś się nie starała usprawiedliwić tutaj tylko jedną ze stron, to winni są oboje.


czego ja niby jestem winna? Ze facet mysli jednym i nke potrafi powstrzymac chuci a kobiety traktuje w jednym celu? Wiec jesli zdradzi swoja kobiete bo ta mu nie dala to jest to jej wina? A co ona ma obowiazel dawac mu zawsze?
moze jakby facet umial zadowolic kobiete to by czesciej mu dawala?

nikt mi nie wmowi ze winna zdrady jest takze niewinna kobieta ktora nie cjciala robic czegos wbrew sobie.
Ksawiera
Ksawiera
  1 kwietnia 2017

Nic. Jesteś bez skazy :) Nie będę ciągła dalej tego tematu, bo to bezsensowna walka

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  1 kwietnia 2017

Nikt nie mówi, że kobieta zawsze jest winna. Jednak nie broń na siłę płci pięknej, bo wina nie jest tylko po stronie facetów. Wszystko zależy od charakteru i osobowości. Od tego co kto ma w głowie. Nie każdy facet myśli prąciem. Nie każda kobieta myśli ci.pką. Wbij sobie do głowy, że nie ma ludzi niewinnych tak samo jak nie ma ideałów. Każdy popełnia błędy, a co za tym idzie każdy ma swoje za uszami. Związek w dużej mierze polega na sztuce kompromisu. Oczywiście, że związek nie polega tylko ja seksie. Jednak musisz mieć świadomość tego, że każdy z nas ma inne potrzeby i każdy mniej lub bardziej potrafi nad tym panować. Nie zawsze musisz mieć ochotę na seks. Czasami warto zadbać też o potrzeby drugiej osoby, a nie myśleć tylko o tym by to nam było dobrze. Ty czytasz w ogóle to co piszesz. Jeżeli chce się brać to trzeba czasem też dać coś od siebie. Jeżeli w związku tylko wymagasz i olewasz to czego potrzebuje partner to związek nie przetrwa

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  1 kwietnia 2017
Panthera
Panthera: szukajcie sobie kobiet nie lecacych na hajs i wyglad a nie lecicie na najlepsze dżagi olewajac szare myszki a potem macie bol dupy ze ta was nie chce


ale bzdury jak zwykle np ja nawet w tych szarych zaobserwuje to ze na hajs potrafią lecieć
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  1 kwietnia 2017
Panthera
Panthera: kiedys tego nie bylo teraz non stop jakis temat nie ma dnia by nke powstal na fotce jakis watek o kobietach ze kasa i wyglad


no właśnie taki paradox gdyby nie było takich kobiet nie byłoby tematów, proste.
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  1 kwietnia 2017
Panthera
Panthera: to wszyscy faceci leca tylko na wyglad u kobiet a nie na charakter.


nie wal wszystkich do jednego woreczka
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  1 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Niestety, ale muszę Cię rozczarować. W przypadku mężczyzn to ich główny układ nerwowy, myślowy, energetyczny Nie rozumiem, dlaczego na siłę chcecie ich wykastrować?! Niestety, ale każdy facet, taki właśnie jest.


taa tylko żadna nie pomyśli ze żyjemy w takich czasach ze wszędzie prawie jest "sex" czy to na ulicy czy na portalach pokazujecie z dużym dekoltem, krotka spodniczka i bec chcial czy nie chcial wzrok przyciaga nawet kobiet innych ( nie raz widziałem jak kobieta na kobietę patrzy jaki ma tylek ) tym bardziej facet spojrzy
niewidzialnaa
niewidzialnaa
  1 kwietnia 2017

SkromnyJaa akurat ten post Ksawiery został już wyjaśniony, więc nie widzę potrzeby by do niego wracać :)

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  1 kwietnia 2017
niewidzialnaa
niewidzialnaa: Ksawiera mylisz się. Słyszałaś może o osobach aseksualnych? Od każdej reguły jest wyjątek. Więc przykro mi, ale to Ty jesteś w błędzie. Widać mało ludzi poznałaś. Ludzie nie generalizujcie. Każdy z nas jest inny. Różnimy się pod wieloma względami. Pozdrawiam i życzę słonecznej soboty.


koleżanka koleżance pomoże, obroni pantherke jak lwica miau ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.