Mati9508
Posty: 7 (po ~39 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 22
Mati9508
  31 marca 2017 (pierwszy post)

Czy tylko u dziewczyn to sie sie liczy wygląd i hajs ? A zapominają o charakterze?

NADCZLOWIEK
Posty: 371 (po ~109 znaków)
Reputacja: -120 | BluzgometrTM: 522
NADCZLOWIEK
  1 kwietnia 2017

czego to ludzie nie wymyślą

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  1 kwietnia 2017

Też byłam w szoku jak dowiedziałam się o istnieniu czegoś takiego, bo dla mnie jest to..hmmm... nienormalne? Mimo to jest coś takiego i tego nie zmienie. Możesz to zaakceptować lub nie. To nie moja sprawa :), ale nie mów, że się mylę, bo tak nie jest.

Ksawiera
Ksawiera
  1 kwietnia 2017
niewidzialnaa
niewidzialnaa: Niektórzy aseksualiści są aktywni seksualnie pomimo nieodczuwania pociągu seksualnego, np. by zaspokoić potrzeby partnera.


A jest dalej wzmianka o tym

niewidzialnaa
niewidzialnaa: Aseksualizm nie jest też utożsamiany z hipolibidemią (brakiem lub utratą potrzeb seksualnych). Część aseksualistów posiada libido, lecz nie jest ono zwrócone w stronę innych osób


skoro nie "innych" to może tych samych?! O tym zapomniałaś tam dopisać z nierozwagi, czy unik zamierzony?
NADCZLOWIEK
Posty: 371 (po ~109 znaków)
Reputacja: -120 | BluzgometrTM: 522
NADCZLOWIEK
  1 kwietnia 2017

to po prostu egoiści i tyle.

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  1 kwietnia 2017

Moja droga napisałam, że skopiowane na szybko, więc nie doszukuj się cholera wie czego, bo mnie nie obchodzi to co i jak i kto. Jest takie coś i tyle.
Co do Twojego drugiego cytatu. Taka osoba nie odczuwa pociągu seksualnego do drugiego człowieka. Jeżeli ciekawi Cię jakie są przyczyny czy cokolwiek innego to poczytaj. Nie napisałam, że się znam na tymto tylko, ze takie coś ISTNIEJE.

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  1 kwietnia 2017

Może i egoiści. Nie mój biznes.

Ksawiera
Ksawiera
  1 kwietnia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: to po prostu egoiści i tyle.


To nie są egoiści, a tchórze, bo zazwyczaj takie osoby, to kryptogeje, kryptolesbijki, które z obawy przed potępieniem ze strony rodziny i otoczenia utrzymują takie związki, tym samym, unieszczęśliwiając swojego partnera. Po latach okazuje się kim naprawdę byli, ale na to jest już wtedy za późno. Rozbijają swoje rodziny przynosząc wstyd swoim partnerom i dzieciom
niewidzialnaa
niewidzialnaa
  1 kwietnia 2017

Wyobraź sobie, że osoby aseksualne to nie tylko geje i lesbijki, a też osoby heteroseksualne.

Ksawiera
Ksawiera
  1 kwietnia 2017

Które w wyniku traumatycznych dla nich przeżyć odczuwać mogą dyskomfort psychiczny podczas współżycia.

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  1 kwietnia 2017

No, ale tak jak pisałam istnieje coś takiego i na to nie mamy wpływu. Są tacy ludzie (szczerze im współczuję) i trzeba się z tym pogodzić :v.

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  1 kwietnia 2017

Czyli np osoby, które były molestowane lub gwałcone.

Ksawiera
Ksawiera
  1 kwietnia 2017

Nawet takie osoby, mogą szukać pomocy u specjalistów i często wychodzą z takiej traumy, ale najpierw muszą chcieć szukać pomocy i uzbroić się w cierpliwość, bo efekty nie będą na zwołanie

niewidzialnaa
niewidzialnaa
  1 kwietnia 2017

Wiesz. Ja nie napisałam, że tak nie jest. Napisałam tylko, że nie każdy facet myśli przyrodzeniem. Zdarzają się wyjątki (np właśnie osoby aseksualne- obojętnie z jakich powodów) i tyle.

Ksawiera
Ksawiera
  1 kwietnia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Masz racje, nie każdy, bo zdarzają się też myślący "sercem"chociaż wg naukowców to tylko mięsień tłoczący krew do naszej głowy. Ważne żeby kobiety też zaczęły dostrzegać i postrzegać mężczyzn nie tylko jak dawcę spermy. Dlatego tez, tak ważna jest szczerość w takich związkach (gdzie jedna ze stron ma za sobą przykre doświadczenia) by partner nie musiał się zastanawiać czymże znowuż jej zawiniłem, co złego zrobiłem, bo tak naprawdę nie ma on wpływu na psychikę takiej osoby. Jezeli poznasz przeszłośc takiej osoby, pewne "wilcze doły" możesz skutecznie omijać, niewiedza to bomba z opóźnionym zapłonem która i tak wybuchnie, a ze skutkami tej eksplozji mogą sobie nie poradzić.

Sandman
Sandman
  1 kwietnia 2017

Ja szukam bogatej.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.