mateuszekkk7
mateuszekkk7
  26 marca 2017 (pierwszy post)

Rozmowki na temat Anglii ;) Są tu jakieś osoby przebywające ?;p

krkrafinia
krkrafinia
  6 kwietnia 2017

.Good night left side.

krkrafinia
krkrafinia
  6 kwietnia 2017

good night left side,

silentiumuniversi
silentiumuniversi
  6 kwietnia 2017

Zdolności merytoryczne ci się zapętliły po sformułowaniu tak skomplikowanej myśli, jaką nam tutaj raczyłeś przedstawić?

AdamNani
AdamNani
  6 kwietnia 2017
Yourlover
Yourlover: Ja tu żyje dokładnie w Hull w Yorkshire and the Humber ciezko dostac pracę na kontrakt i to ja jako Niemiec znający Polski Rosyjski i Angielski muszę latać po agencjach na tydzien jestem w robocie gdzie indziej.. niema stałej pracy zima w Hull wgl tragedia była przez co miałem dług 455 funtow za pokoj z którego ledwo wychodzę.. tak wszyscy mnie tu pytają co ja Niemiec robię tu w Anglii otóż wyprzedze wasze pytanie cóż niemoglem u siebie w Niemczech a już wgl w Berlinie żadnej pracy znaleźć nawet na głupiej fabryce.. więc jestem w Hull.. pozatym ludzie angole to najgorsza patologia wredni te ich typiary brytyjki to jakieś ku..rwy chodzą ubrane jak tirowki i nawet jak zapytasz o drogę odpowiadają agresja Fuck off i nie tylko w Hull ale w Leeds Londynie itp więc Anglia to masakra.. jestem tu tylko dlatego bo jakaś praca tu jest i tygodniowe wyplaty. Tylko to dobre. To chyba ludzie jako Polacy mają lepiej tam u was w Polsce. Powiem jedno nawet w Norwegii próbuje znaleźć pracę i nikt się nie odzywa. Nie polecam tego kraju no chyba że lubisz sadomaso to w Malton jest rzeźnia Karo 60 km od Hull tam na ubojni śmierdzi i angole z Rumunami rzucają flakami w ciebie jak ci się nie powiedzie. Tak mojego kumpla Polaka potraktowali :/ nie no w Karo nie pracuje tylko chwile tam byłem jak ktoś lubi być ponizany Darciem ryja FASTER FASTER FASTER! no to przez agencje Quattro możecie się dostać do ubojni do Malton.. po prostu Patologia!
AdamNani
AdamNani
  6 kwietnia 2017

Najwidoczniej jestes matolem skoro nie potrafisz znalezc pracy na kontrakt i to wcale nie prawda ze ludzie tu sa wredni

Yourlover
wpis jest ukryty
NADCZLOWIEK
Posty: 371 (po ~109 znaków)
Reputacja: -120 | BluzgometrTM: 522
NADCZLOWIEK
  8 kwietnia 2017

smutne nie potrafić sobie radzić we własnym kraju. Nie wiem co się dzieje z dzisiejszymi polakami...

femek94
femek94
  8 kwietnia 2017

Co prawda to prawda ^^ wystarczy chcieć

amarettoUK
amarettoUK
  9 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: smutne nie potrafić sobie radzić we własnym kraju. Nie wiem co się dzieje z dzisiejszymi polakami...


Konto usunięte
Konto usunięte: Co prawda to prawda ^^ wystarczy chcieć

No Panowie gratulacje!Nareszcie może ktoś mi ujawni jak dostatnio żyć:)Ale zanim poproszę o dobre rady to miałbym kilka pytań:partnerka jest?dzieci są?całe utrzymanie za własne, czy raczej rodzice bawią się w wiecznego bezzwrotnego providenta?Jaki sztab ludzi (tu mam ciotkę a tam wuja...)uczestniczy/ł w waszej sielance?
NADCZLOWIEK
Posty: 371 (po ~109 znaków)
Reputacja: -120 | BluzgometrTM: 522
NADCZLOWIEK
  9 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: No Panowie gratulacje!Nareszcie może ktoś mi ujawni jak dostatnio żyć:)Ale zanim poproszę o dobre rady to miałbym kilka pytań:partnerka jest?dzieci są?całe utrzymanie za własne, czy raczej rodzice bawią się w wiecznego bezzwrotnego providenta?Jaki sztab ludzi (tu mam ciotkę a tam wuja...)uczestniczy/ł w waszej sielance?

Ehhh ta polska zawiść...
Ja nie mam dzieci i nie planujemy, ale partnerke tak, w sumie rodziny z mojej strony nie posiadam, jej sa dobrze ustawieni, ale sama pracuje.
Nie wiem o jakiej sielance mówisz, wiedziemy normalne życie, stać nas na auto, mieszkanie, nawet się coś odłoży, to chyba normalne? Czy nie bardzo?
amarettoUK
amarettoUK
  9 kwietnia 2017

A gdzie Ty tutaj zawiść wypatrzyłeś?Skąd wniosek że wszyscy ludzie startują w życie z tej samej pozycji?Co za tym idzie ,skąd wniosek że nie umieli poradzić sobie w kraju?Może tak im się los potoczył?Nie wyjeżdża za granice za chlebem nikt,komu jest to nie potrzebne,pomijając "wiecznie pazernych".Nie sądź kogoś póki nie wejdziesz w jego buty.

NADCZLOWIEK
Posty: 371 (po ~109 znaków)
Reputacja: -120 | BluzgometrTM: 522
NADCZLOWIEK
  9 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Skąd wniosek że wszyscy ludzie startują w życie z tej samej pozycji?.

Nie było go nigdy

Konto usunięte
Konto usunięte: Co za tym idzie ,skąd wniosek że nie umieli poradzić sobie w kraju?

tego akurat nie da się ukryć, niestety mało kto umie sobie poradzić w życiu w naszym kraju. Jest to często wina tych ludzi, ale tez nie tylko, Dużo by o tym można było pisać.

Konto usunięte
Konto usunięte: Może tak im się los potoczył?

Tak wszystkim się źle los toczy gdzie nas nie ma xD

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wyjeżdża za granice za chlebem nikt,komu jest to nie potrzebne,pomijając "wiecznie pazernych".Nie sądź kogoś póki nie wejdziesz w jego buty.

Nie osądzam nikogo tylko widzę jak jest, zresztą Polacy nie raz się popisali już za granicą, sam nawet widziałem ich przypały. Wstyd jak nic.
Jasne, wiecznie pazerni to tragedia.
Warto też nadmienić ponownie, że wyjazdy niewykwalifokowanym coraz mniej się opłacają - w niektórych przypadkach wręcz wcale. I to mnie cieszy
amarettoUK
amarettoUK
  9 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie było go nigdy

Konto usunięte
Konto usunięte: smutne nie potrafić sobie radzić we własnym kraju. Nie wiem co się dzieje z dzisiejszymi polakami...

Zaprawdę nigdy.
Konto usunięte
Konto usunięte: tego akurat nie da się ukryć, niestety mało kto umie sobie poradzić w życiu w naszym kraju.

A Ty jesteś jeden z tych nielicznych?:)
Konto usunięte
Konto usunięte: Jest to często wina tych ludzi, ale tez nie tylko,
Z tym się zgodzę.
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak wszystkim się źle los toczy gdzie nas nie ma xD

Młody jesteś a to ma swoje prawa,3 życia i nieograniczona mądrość w każdej materii.Nie takich twardzieli powaliło życie na kolana ,ale Ciebie to nie dotyczy:):)
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie osądzam nikogo tylko widzę jak jest,

Gdzie widzisz? Interia? wp? onet?kafeteria?
Konto usunięte
Konto usunięte: Polacy nie raz się popisali już za granicą, sam nawet widziałem ich przypały

Tak ,bo my jedyni mamy patent na "popisy".Inne nacje zachowują się wszędzie wspaniale.
Konto usunięte
Konto usunięte: Warto też nadmienić ponownie, że wyjazdy niewykwalifokowanym coraz mniej się opłacają - w niektórych przypadkach wręcz wcale.

Ja widzę całkiem odmienny kierunek ,ale być może za blisko tego jestem,Ty wiesz lepiej.
Konto usunięte
Konto usunięte: I to mnie cieszy

Konto usunięte
Konto usunięte: Ehhh ta polska zawiść...
NADCZLOWIEK
Posty: 371 (po ~109 znaków)
Reputacja: -120 | BluzgometrTM: 522
NADCZLOWIEK
  9 kwietnia 2017

no tak w skrócie - wiem lepiej

BekaZciebieModzie
BekaZciebieModzie
  10 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: A gdzie Ty tutaj zawiść wypatrzyłeś?Skąd wniosek że wszyscy ludzie startują w życie z tej samej pozycji?Co za tym idzie ,skąd wniosek że nie umieli poradzić sobie w kraju?Może tak im się los potoczył?Nie wyjeżdża za granice za chlebem nikt,komu jest to nie potrzebne,pomijając "wiecznie pazernych".Nie sądź kogoś póki nie wejdziesz w jego buty.


W polsce jest coraz lepiej a pensje rosną w góre i widac to po tym jak zatrudniaja ukrainców za smieszne pieniądze :D
Kazdy normalny czlowiek wie ze w polsce nie ma przyszlosci ale jak sie ktos oglada TVN to tego nie kuma :D
Ktos im nagada ze w anglii wszyscy na zmywaku i tak zyją z jakimś żalem dupy :D
Akurat fotka to zbieranina takich ludzi co byli w dupie i gówno widzieli także nie ma sensu z nimi dyskutować.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.