mateuszekkk7
mateuszekkk7
  26 marca 2017 (pierwszy post)

Rozmowki na temat Anglii ;) Są tu jakieś osoby przebywające ?;p

dywersantka
dywersantka
  2 kwietnia 2017
Belormoroth
Belormoroth: dywersantka: W jakim ty zawodzie roboty szukaszA w jakiej Ty? Bo taką stawkę to chyba tylko królowa Elżbieta wypłaca Od kwietnia 2016 pensja minimalna £7.20 na godzinę!I Jezdze wozkiem widlowym. Z tego co sie orientuje ostatnio najnizsza krajowa wzrosla do £7.50. Na magazynie £9 to minimum osobiscie zarabiam £11 a najwiecej mialem £15.40 wiec jak sie szuka to sie znajdzie


to zależy od agencji, bo zdarzają się i takie, które w ogóle nie wypłacają, albo nie wypłacają na czas. W każdym bądź razie, czasami nie opłaca się przechodzić na kontrakt stały, bo np agencja płaci lepiej jak zakład proponujący Ci umowę stałą. W jednym masz racje... trzeba poszukać, bo mimo wszystko, pracy, kto oczywiście chce pracować, jest multum. Na pewno nie znajdą zatrudnienia obiboki,bo po tygodniu, ba czasami po kilku godz. im podziękują
Belormoroth
Posty: 721 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 34572
Belormoroth
  2 kwietnia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Yourlover
Yourlover: A jako Niemiec jestem ultraprawicowy i jestem dumny z bycia Rasista. A lewakow do gazu.

Niemcy takie prawicowe... Szczegolnie to widac po tych milionach muzlimow zamachach i osrodkach :crylol:
Do not be sad because of people...

They will all die...
dywersantka
dywersantka
  2 kwietnia 2017

Jego wywieźli jak kota do rasistowskiej Anglii a na jego miejsce wzięli sobie lepszy sort-muslinów :D to jednak stan umysłu :)

Belormoroth
Posty: 721 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 34572
Belormoroth
  2 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jego wywieźli jak kota do rasistowskiej Anglii a na jego miejsce wzięli sobie lepszy sort-muslinów :D to jednak stan umysłu :)

Jakby nie bylo angole to rasisci jak cholera. W dodatku falszywcy :and:
Do not be sad because of people...

They will all die...
dywersantka
dywersantka
  2 kwietnia 2017

Też tych "cerwieńcuchów" nie kocham ale i tak wolę jak szwabów

Belormoroth
Posty: 721 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 34572
Belormoroth
  2 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Też tych "cerwieńcuchów" nie kocham ale i tak wolę jak szwabów

Niemcy to nic w porownaniu do litwincow. Ci bija wszystkich na glowe w rankingu na gowniany narod :ziew:
Do not be sad because of people...

They will all die...
dywersantka
dywersantka
  2 kwietnia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Belormoroth
Belormoroth: Niemcy to nic w porownaniu do litwincow. Ci bija wszystkich na glowe w rankingu na gowniany narod


Szczerze, to toleruję każdego, kto nie robi krzywdy Polakom i Polsce. Jak ktoś podnosi ryja wyżej jak mu dupa na to pozwala uuuu
Belormoroth
Posty: 721 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 34572
Belormoroth
  2 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Belormoroth: Niemcy to nic w porownaniu do litwincow. Ci bija wszystkich na glowe w rankingu na gowniany narodSzczerze, to toleruję każdego, kto nie robi krzywdy Polakom i Polsce

Wiec litwincow nienawidzilabys tak samo jak ja :mrgreen:
Do not be sad because of people...

They will all die...
dywersantka
dywersantka
  2 kwietnia 2017

Póki co, nasze stosunki z nimi uważam za poprawne i bardzo mi się w oczy nie rzucają, to niech sobie tam gdzieś żyją...

dywersantka
dywersantka
  2 kwietnia 2017
Yourlover
Yourlover: Yorkshire


Morda w kubel szwabska gnido i nie ubliżaj mi na pw
Belormoroth
Posty: 721 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 34572
Belormoroth
  2 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Yourlover: YorkshireMorda w kubel szwabska gnido i nie ubliżaj mi na pw

Bluzganie na PW oznacza brak argumentow nie przejmuj sie :mrgreen:
Do not be sad because of people...

They will all die...
terazmy
terazmy
  2 kwietnia 2017
Belormoroth
Belormoroth: Bluzganie na PW oznacza brak argumentow nie przejmuj sie


Nie mam zamiaru przejmować się takim rasistą :) To tylko o nich świadczy :) 70 lat po wojnie a wciąż mają ciągotki rodem z SS Galicjan
terazmy
terazmy
  2 kwietnia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Po 2 wiem kto tutaj "rządzi" mnie zablokują za poglądy, a jemu dadzą ochronę za rasistowskie wyzwiska rodem z burdelu. Jak będziesz napierdzielał na RN to dobrze, ale na żydów, komuchów, muslinów i szwabów- masz bana. Tutaj byli i są tacy którzy to przerobili :D na nieszczęscie moderacji d83dde02

terazmy
terazmy
  2 kwietnia 2017

To portal dla typowych lewaków:) Tutaj prawica nie ma czego szukać a już uchowaj panie pisać głośno na temat swoich poglądów, bo psujesz im ich zaje wizerunek.... jakoby byli zaje... w każdym calu i detalu. a Tutaj co rusz temu przeczą a mnie siem podoba obnażanie hipokryzji. Wręcz stała siem mojom pasjom d83dde02

Belormoroth
Posty: 721 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 34572
Belormoroth
  2 kwietnia 2017

Czyli przez ostatnie 10 lat sie tu nic nie zmienilo :mrgreen:

Kiedys jeszcze ludzie walczyli teraz post na dzien i nie ma kto wiec nie warto :tak:

Do not be sad because of people...

They will all die...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.