mateuszekkk7
mateuszekkk7
  26 marca 2017 (pierwszy post)

Rozmowki na temat Anglii ;) Są tu jakieś osoby przebywające ?;p

terazmy
terazmy
  2 kwietnia 2017

Tylko że świat nie jest czarno biały :) Zauważyłeś, jak się ładnie zamykają w klatce?! Mnie pozostanie chyba tylko z buta kopnąć w drzwi :)

terazmy
terazmy
  2 kwietnia 2017

Myślą że swoimi banami mnie zdenerwują, a oni mnie tylko nimi bawią, bo to oznacza że mają kosmiczny ból dupy d83dde02

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 658
esquilo
  2 kwietnia 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Myślą że swoimi banami mnie zdenerwują, a oni mnie tylko nimi bawią, bo to oznacza że mają kosmiczny ból dupy

Wątpię, takie kobiety z "..." ożywiają forum. Koniec przekazu :-)
Belormoroth
Posty: 721 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 34572
Belormoroth
  2 kwietnia 2017
esquilo
esquilo: terazmy: Myślą że swoimi banami mnie zdenerwują, a oni mnie tylko nimi bawią, bo to oznacza że mają kosmiczny ból dupy Wątpię, takie kobiety z "..." ożywiają forum. Koniec przekazu :-)

watpie zeby cos ozywilo to forum :mrgreen:
Do not be sad because of people...

They will all die...
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 658
esquilo
  2 kwietnia 2017
Belormoroth
Belormoroth: watpie zeby cos ozywilo to forum

Zajrzałeś robisz sztuczny tłum? Dzięęęęki zią :ziober2:
terazmy
terazmy
  2 kwietnia 2017
esquilo
esquilo: terazmy: Myślą że swoimi banami mnie zdenerwują, a oni mnie tylko nimi bawią, bo to oznacza że mają kosmiczny ból dupy Wątpię, takie kobiety z "..." ożywiają forum. Koniec przekazu :-)


Już nie bądź taka bogobojna i napisz to co masz napisać :)
terazmy
terazmy
  2 kwietnia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Yourlover
Yourlover: Ну да говорю тоже на русском и я согласен что мы Германия и Россия два браты. A Ukraina może nam ssać i Brytole też ja dostaje 6.95 bo mam 24 lata i angole to lewacki zj.e.b.an.y kraj oni nikogo nie toleruja oni wola tych ciapoli i tych brudasow murzynow :/ angole nienawidzą nas Niemców? Tylko bym usłyszał że któryś z tych śmieci coś mówi na moje Niemcy i odrazu brytola na glebę. Dobra nie ważne w każdym razie jak już wiecie Anglia to patola. A jako Niemiec jestem ultraprawicowy i jestem dumny z bycia Rasista. A lewakow do gazu.


a ja dostaje 11 chociaż jestem kobietą :)

A.a myślisz że pytanie o j.rosyjski było przypadkowe? Nie doceniłeś mnie.... otóż jakiś czas temu, również na pw. wykazałeś się równie wysoką "kulturą osobistą" tyle, że w j. właśnie rosyjskim licząc na to, że go nie znam :) Nie dziwię się, że nikt nie chce zatrudnić takiego chamidła i nazisty jak ty, albo wyrzuca go na zbitą gębę po 2 godz
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 658
esquilo
  2 kwietnia 2017

Zazdrość czuję, mocno - nawet w chrupkach :crylol:

terazmy
terazmy
  2 kwietnia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Od pani, śmierdzi na odległość. Nie ma nawet potrzeby nosa tam..... wkładać. Pani wie gdzie i ja też i nie tylko ja.....

Yourlover
wpis jest ukryty
Yourlover
wpis jest ukryty
terazmy
terazmy
  2 kwietnia 2017

Ja odpowiadam za siebie, a nie za cały babski"stan". Też mi się wiele w polityce nie podoba, ale póki co jeszcze nad tym panujemy, czego absolutnie nie można powiedzieć o was. Was wykończą szybciej jak się tego spodziewacie

terazmy
terazmy
  2 kwietnia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

teraz poczekamy na reakcję moderacji :) ja twoją rozmowę zgłosiłam więc modercja ma podgląd kto zaczął "dysusje" i jak się ona zakończyła

terazmy
terazmy
  2 kwietnia 2017

Nara :))))

terazmy
terazmy
  2 kwietnia 2017

Jakbyś mi podał pesel, bo zdjęcie już mam to roześlę vici po agencjach żeby cię wszystkie "rozchwytywały". Wszak taki pracownik jak ty nie zdarza się co dzień d83dde04

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.