kampol
kampol
  25 lutego 2017 (pierwszy post)

Witam.
Jestem tutaj od niedawna i fakt który zaobserwowałem po prostu mnie zadziwił.Dziewczyny tutaj jeśli juz do niej napiszesz nie potrafia skleić całego zdania,odpisują wyrazami takimi jak :okej: spoko ,"nom". Wiekszość wystawia tyłki ,pozuje do zdjęć selfie czy to w lustrze czy na dyskotece.
Wymagają pewnie jakiegoś di caprio jako rozmówcy,przystojniaków z telenoweli chociaż są brzydsze niż dzeiwczyny spotykane na ulicy czy gdziekolwiek które się tak nie zachowują.

Czy ktoś wie dlaczego tutaj tak jest?
Wymagania i debilstwo ponad wszystko?

niewidzialna0996
niewidzialna0996
  26 lutego 2017

Tu*

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  26 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Skończyłam, bo mam rację i bez sensu jest dalsza próbowa uświadomienia tego Tobie.


czyżby prawda cię zabolała ? Bo dałem ci zadanie zmienić słowa w czyny.
NADCZLOWIEK
Posty: 371 (po ~109 znaków)
Reputacja: -120 | BluzgometrTM: 522
NADCZLOWIEK
  26 lutego 2017

nudne są już te tematy
poza tym to pytanie w tytule wprowadza we mnie niepokój o autora

niewidzialna0996
niewidzialna0996
  26 lutego 2017

Po prostu szkoda mi słów na kogoś kto ma ograniczone myślenie.

KlNG
KlNG
  26 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: jeśli juz do niej napiszesz nie potrafia skleić całego zdania,odpisują wyrazami takimi jak :okej: spoko ,"nom". Wiekszość wystawia tyłki ,pozuje do zdjęć selfie czy to w lustrze czy na dyskotece.


Może dlatego, że do tego, by mieć seks z przypadkowym gościem z fotki nie musisz potrafieć niz więcej niż odpowiadanie "tak", "nie", "nom" i podać swój adres zamieszkania?
Konto usunięte
Konto usunięte: A może nie pisz do tych z cyckami i tyłkami.


Błagam, powiedz, że ta rada jest żartem! :p
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  26 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Człowieku wiesz ile jest tutaj osób? Pewnie nawet nie pisałeś z 1/4 częścią tych osób. Jest tak dużo ludzi, a Ty spotkałeś część z nich i niestety trafiłeś źle i myślisz, że wszyscy tacy są?


na pewno więcej niż myślisz, tylko wez traf na taka godna osobę skoro ta większość zakrywa ta mniejszość. A możesz nie wierzyc ale długo tu jestem i wiele osób juz nawet się powtarza profili
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  26 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: A napisałeś do mnie? Poznałeś mnie? Spróbowałeś?


a ty? Gdzie napisane ze to facet musi pierwszy krok zrobić ?a większość kobiet chce równouprawnień. Malo prawdopodobne ze gdybym napisał a tu byś nie znala mnie, to ze by sie kręciła rozmowa. Moze chcesz tylko tu napisać pod publike
NADCZLOWIEK
Posty: 371 (po ~109 znaków)
Reputacja: -120 | BluzgometrTM: 522
NADCZLOWIEK
  26 lutego 2017

chciałbym dodać, że fotka to nie portal randkowy z założenia

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  26 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiesz.. może kiedyś jakbyśmy to nie pisali ze sobą i napisałbyś do mnie to bym odpisała. Niestety właśnie tutaj na forum pokazałeś mi jaki jesteś i nie mam ochoty wchodzić w dalsze dialogi z Tobą. Nie rozumiem jak można być tak zapatrzonym w samego siebie i tak ograniczonym.


przestań chrzanic nie znasz mnie prywatnie a krytykujesz to jedynie świadczy o tobie jaka jesteś. Zapatrzonym w samego siebie? Tu sie usmialem.
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  26 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: chciałbym dodać, że fotka to nie portal randkowy z założenia


no nie to tylko konkurs najlepszych zdjęć. Wygraną sa oklaski i podziw tlumu
NADCZLOWIEK
Posty: 371 (po ~109 znaków)
Reputacja: -120 | BluzgometrTM: 522
NADCZLOWIEK
  26 lutego 2017

e tam nie ma się co spinać, do mnie piszą dziewczyny ja do nich, one czasem mi odpisują, ja im tak samo, różnie bywa

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  26 lutego 2017

No to do ciebie..nie bądź samolubem sa tez tacy co żadna nie pisze bo wygląd im sie odrazu nie spodoba. Ocena książki po okładce ( kiedyś zdjęcia jakiegoś modela latynosa wstawiłem na inne konto to odrazu pisały )

NADCZLOWIEK
Posty: 371 (po ~109 znaków)
Reputacja: -120 | BluzgometrTM: 522
NADCZLOWIEK
  26 lutego 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: ( kiedyś zdjęcia jakiegoś modela latynosa wstawiłem na inne konto to odrazu pisały )

a to ciekawe, nie lecą na twoje zdjęcie? Dobrze wyglądasz
a może piszesz jakieś mikro teksty typu 'co tam'
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  26 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: a to ciekawe, nie lecą na twoje zdjęcie? Dobrze wyglądasz a może piszesz jakieś mikro teksty typu 'co tam'


co ty u nich w oczach prawdopodobnie wychodzę za zboczeńca albo zwyklego prostaka. Tekst "co tam,jak tam" omijam z daleka.
NADCZLOWIEK
Posty: 371 (po ~109 znaków)
Reputacja: -120 | BluzgometrTM: 522
NADCZLOWIEK
  26 lutego 2017

dla mnie gdy dziewczyny się tutaj obnażają jest żenujące i myśle sobie - pewnie nie ma innych zalet, albo szuka uwagi, być może część dziewczyn sądzi inaczej co do facetów,

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.