kampol
kampol
  25 lutego 2017 (pierwszy post)

Witam.
Jestem tutaj od niedawna i fakt który zaobserwowałem po prostu mnie zadziwił.Dziewczyny tutaj jeśli juz do niej napiszesz nie potrafia skleić całego zdania,odpisują wyrazami takimi jak :okej: spoko ,"nom". Wiekszość wystawia tyłki ,pozuje do zdjęć selfie czy to w lustrze czy na dyskotece.
Wymagają pewnie jakiegoś di caprio jako rozmówcy,przystojniaków z telenoweli chociaż są brzydsze niż dzeiwczyny spotykane na ulicy czy gdziekolwiek które się tak nie zachowują.

Czy ktoś wie dlaczego tutaj tak jest?
Wymagania i debilstwo ponad wszystko?

niezalezna
niezalezna
  26 lutego 2017
AIVAS
AIVAS: Akuratnie się składa, że obie przodujecie w bananach na twarzach xD I o tym wiecie.


Dla mnie jest dupodajką moderacji i spróbuj zmienić moje zdanie. To ci się już nie uda. Jej też nie
BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  26 lutego 2017
AIVAS
AIVAS: Ile frustracji, ile złości, ile żółci! Kochane kobietki masakrują same siebie

gdzie kocie?

AIVAS
AIVAS: Pantera jest akurat wporządku i dziwie się, po co brala udział w dyskusji.

trochę przynudzała w swoich postach piszać wkoło Macieju jedno i to samo ale ujdzie

AIVAS
AIVAS: Normalna dziewczyna, nie to co baby którym w życiu uczuwiowym nie wyszło

no właśnie, a te wredne baby tak się mszczą, to wszystko z zazdrości bo im w życiu "uczuwiowym" nie wyszło

AIVAS
AIVAS: i teraz się mszczą na bogu ducha winnym facetom

deklinacja p.Vasia

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  26 lutego 2017
AIVAS
AIVAS: Lepiej loda zrób jakiemuś sklepikowemu stójkowi. Bo obawiam się, że żaden wartościowy Cię nie zechce.

nic tylko się pociąć z rozpaczy, bo jak "inaczy"?

a jak ten sklepikowy stójkowy też będzie miał "śtukowanego"?

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  26 lutego 2017
niezalezna
niezalezna: Ona już się sama zaorała, moderacja jej w tym pomogła. Gdyby miała mózg zamiast twojej papki we łbie,to nie ciskałaby się jak wsza na kołnierzu

czyżby niedzielne gorzkie żale?

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

BabaxJaga
Posty: 5789 (po ~243 znaków)
Reputacja: -2128 | BluzgometrTM: 15
BabaxJaga
  26 lutego 2017
AIVAS
AIVAS: Akuratnie się składa, że obie przodujecie w bananach na twarzach xD I o tym wiecie

obie? a myślałam, że jest nas więcej, Vasia dołączysz? będziesz przodował w "śtukówkach"

moja ewangelia
WCZORAJ już utracone, DZISIAJ jest w rękach naszych, a JUTRO? nie dajmy się choć JUTREM straszyć
moja wiara https://www.youtube.com/watch?v=TLgacbYRQ_I
mój dekalog https://www.youtube.com/watch?v=ITsL91vlIcM

Panthera
Panthera
  26 lutego 2017
Eldim
Eldim: To była bardzo dobra dziewczyna, ale nie pasowaliśmy do siebie i bardzo ją szanuję po dziś dzień


bo nke nosila szpilek i koronek na codzien?
zadalam pytabie czy o siebie dbales, bo powinienes dawac z siebie cos co wymagasz, inaczej masz to na co zaslugujesz, a nke jeszcze fochy strzelac...
CuteNinja
CuteNinja
  26 lutego 2017
Panthera
Panthera: bo nke nosila szpilek i koronek na codzien?

Ej, kochana, ale trochę demonizujesz i nadinterpretujesz to, co Eldim napisał. Ja też jestem przeciwniczką zaniedbywania się w myśl zasady "już zdobyłam, to nie muszę się starać". I raczej nie chodzi tu o szpilki i koronki, a zwyczajną chęć podobania się sobie i swojemu partnerowi.
Panthera
Panthera
  26 lutego 2017
niezalezna
niezalezna: Znudziły mi się takie tępe dzidy pokroju pantery które się albo naćpały, albo płyta się im zacięła, bo napierdulają w kółko jedno i to samo jak poje...ne. Nara


odezwala sie kretynka ktora z braku bolca robi na forum najwiekszy burdel bo tylko wtedy ktos moze zwroci uwage na jej zbutwiałe dupsko :D

BabaxJaga
BabaxJaga: aż tak ci Pantera dopiekła?


po prostu jednym tekstem zgasilam te tępą strzale, bo byla tak glupia ze zacytowala randomowy fragment mojej wypowiedzi i napisala cos ze wrzucam na fotke swoje nagie zdjecia i potem narzekam ze faceci mnke traktuja przedmiotowo.. Mimo iz w tekscie nic nie bylo o tych facetach mowy a tymbardziej o tym jakie zdjecia wrzucam. Ona ma nasrane pod kopula. Wygarbelam tej szmacie to zglosila mnke do moderacji a ci procz mnie zablokowali takze ją xd i sie na mnie wyzyla ze to moja wina xd

niezalezna
niezalezna: Dla mnie jest dupodajką moderacji i spróbuj zmienić moje zdanie. To ci się już nie uda. Jej też nie


haha najwieksza dupodajka moderacji jestes ty, ale spoko xd sama zglaszasz gdy ktos cie zgasi gdy sie za bardzo rzucasz :) sama prowokujesz prostaczko wiec masz to na co zasluzylas :)
ciebie widac wkurza gdy ktos broni kobiety przed geberalizacja i wrzucaniem porzadnych pan do jednej szuflady razem ze szmatami przez tępych idiotow. Najwyrazniej lubksz byc traktiwana przez facetow jak szmata i wor na sperme oraz wyzywana i obrazana i dlatego obrazasz kazda kobiete ktora twoim ukochanym samcom utrze nosa zamiast jak ty byc ich podnóżkiem. Jednak nie kazdy podziela twoje fetysze.

BabaxJaga
BabaxJaga: trochę przynudzała w swoich postach piszać wkoło Macieju jedno i to samo ale ujdzie


owszen pisze to samo bo zbyt czesto pisalam krotsze teksty a idioci wyczytywali w nich cos czego nie napisalam. Nie chcialo mi sie setki razy sprostowywać.

BabaxJaga
BabaxJaga: Gdyby miała mózg zamiast twojej papki we łbie


gdybys ty miala mozg to chociaz stanowilabys
brakujace ogniwo ewolucji miedzy mąłpą a czlowiekiem, a takto jestes nawet za małpami, przykro mi.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ej, kochana, ale trochę demonizujesz i nadinterpretujesz to, co Eldim napisał. Ja też jestem przeciwniczką zaniedbywania się w myśl zasady "już zdobyłam, to nie muszę się starać". I raczej nie chodzi tu o szpilki i koronki, a zwyczajną chęć podobania się sobie i swojemu partnerowi.


wiem ale nie ldpisal mi wrecz wymigak sie od kluczowej odpowiedzi.
tez nie lubie zaniedbywania ske ale wedlug mnie nie jest to malowanke sie i chodzenke w sukienkach przed gotiwaniem obiadu. Ale dbanie o higiene przede wszystkim i ladby zapach oraz bycie w miare szczuplym. Jednak irytuje mnie gdy facet ktory jest zanoedbany wymaga by laska dbala dla niego o siebie. Facet tyje, zapuszcza sie a wymaga modelki? Troche nie halo. Jesli laska przestala o siebie dbac moze po prostu znaczy to tyle ze on nie dbal o siebke? Ale najlepiej stwierdzic ze to jej wina jest i to ona popsula zwiazek. ..
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  26 lutego 2017
Panthera
Panthera: Sek w tym ze kobiety dbaja o siebie - myja sie, depiluja cale cialo.. A dla was to sa malo. Musi sie tapetowac, paznokcie malowac, chodzic w szpilkach

to ty nie znasz kobiet skoro twierdzisz że każda ale to każda sie depiluje i myje...dla twojej świadomości nie lubię tapeciar tym bardziej.

Panthera
Panthera: wy zas sie umyjecie bie golac brody i uwazacie sie za sexy xd

tak wiesz bo akurat to jest męskie od wszech czasów i są dwa rodzaje brody -broda zarośnieta zaniedbała i broda zadbała tzw bródka ale co ty zrozumiesz jak Ty facetów nie rozumiesz tylko kobiety...wiec jaki z tego wniosek? taki że ty lepiej zostan lessbijką :D
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  26 lutego 2017
Panthera
Panthera: tym postem jested juz spalony u polowy nawet najporzadniejszych kobiet fotki :)


a ty u facetów.Ulżyło ci? masz z tego satysfakcje? chodz na priv inaczej podyskutujemy sobie... po za tym nie wtrącaj się jak do ciebie nie pisałem te posty>zaczynasz być naprawde wkurzająca.
Panthera
Panthera
  26 lutego 2017

Sprostowanie - tekst o papce w mozgu pisala niezalezna a nie baba jaga, nie wiem czemu zacytowalo mi ze to baba jaga napisala zamiast niezaleznej :/

Panthera
Panthera
  26 lutego 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: tak wiesz bo akurat to jest męskie od wszech czasów i są dwa rodzaje brody -broda zarośnieta zaniedbała i broda zadbała tzw bródka ale co ty zrozumiesz jak Ty facetów nie rozumiesz tylko kobiety...wiec jaki z tego wniosek


sek w tym ze wy nie dbacie o brode. A co ze skora? Co z paznokciami i brudem pod nimi? Co z wlosami pod pachami i na jajach? To tez sie liczy. I oczywiscie higiena, ladny zapach, biale zeby i fajna fryzura.
w porownaniu do tego jak kobiety dbaja o siebie to malo ( a czesto i tak kobieta nie jest okreslona jako zadbana)
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  26 lutego 2017
Panthera
Panthera: on sie do tego nie przyzna, za tepy jest.

obrażaj dalej to wylecisz stąd szybciej niz przyszłaś
dywersantka
dywersantka
  26 lutego 2017
Panthera
Panthera: ciebie widac wkurza gdy ktos broni kobiety przed geberalizacja i wrzucaniem porzadnych pan do jednej szuflady razem ze szmatami przez tępych idiotow. Najwyrazniej lubksz byc traktiwana przez facetow jak szmata i wor na sperme oraz wyzywana i obrazana i dlatego obrazasz kazda kobiete ktora twoim ukochanym samcom utrze nosa zamiast jak ty byc ich podnóżkiem. Jednak nie kazdy podziela twoje fetysze.


W przeciwieństwie do ciebie tępa strzało traktuje mężczyzn jak ludzi, a nie zwierzynę łowną
Panthera
Panthera
  26 lutego 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: a ty u facetów.Ulżyło ci? masz z tego satysfakcje? chodz na priv inaczej podyskutujemy sobie... po za tym nie wtrącaj się jak do ciebie nie pisałem te posty>zaczynasz być naprawde wkurzająca.


dobra chodz na priv :)

i nie nie jestem spalona u facetow, chcialbys co?

a odpisalam bo sie rzucasz na tamta i oskarzasz o cos gdy nie masz racji a moje teksty ktore juz dawno ci wszystko opisaly olewasz, widac jak ktos ci pisze za madrze to unikasz tej osoby bo jestes w dyskusji z nia na rzegrabej pozycji
sam olewasz a wkurzasz ske gdy ciebie olewaja xd
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.