kampol
kampol
  25 lutego 2017 (pierwszy post)

Witam.
Jestem tutaj od niedawna i fakt który zaobserwowałem po prostu mnie zadziwił.Dziewczyny tutaj jeśli juz do niej napiszesz nie potrafia skleić całego zdania,odpisują wyrazami takimi jak :okej: spoko ,"nom". Wiekszość wystawia tyłki ,pozuje do zdjęć selfie czy to w lustrze czy na dyskotece.
Wymagają pewnie jakiegoś di caprio jako rozmówcy,przystojniaków z telenoweli chociaż są brzydsze niż dzeiwczyny spotykane na ulicy czy gdziekolwiek które się tak nie zachowują.

Czy ktoś wie dlaczego tutaj tak jest?
Wymagania i debilstwo ponad wszystko?

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  26 lutego 2017
Panthera
Panthera: i bie jest seksowna

To smutna zalezność, nie wiedzialem, ze bede musial wybierac miedzy kobieta wartosciową a seksowną. Naiwnie szukam wciaz takiej która posiada oba te atuty.
Podejmujesz wyzwanie?
niewidzialna0996
niewidzialna0996
  26 lutego 2017

Zarówno te piękne jak i te brzydkie zdarzają się puste albo ambitne. Nie ocenia się książki po okładce. Nie warto też oceniać ogółu kobiet przez pryzmat tego "gorszego" pod różnymi względami % osób naszej płci. Drogie Panie wybaczcie mi proszę to sformułowanie, ale coś mam dzisiaj kiepski dzień i nie potrafię znaleźć odpowiedniego synonimu mającego sens w poprzednim zdaniu. Panowie przyjmijcie do wiadomości to, że matererializm, arogancja i głupota to cechy człowieka, a nie płci. Zarówno zdarzają się takie kobiety jak i mężczyźni.

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  26 lutego 2017

Z mojej strony był to sarkazm. Panthera w swoim heroicznym akcie obrony kobiet zabrnęła w ślepy zaułek. Zgadzam sie z Toba, ze poszczegolnych cech nie nalezy przyporzadkowywac do plci.

Podejmujesz wyzwanie?
Panthera
Panthera
  26 lutego 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: dodam jeszcze że to nie tylko tu na tym portalu tak sie dzieję też i na innych to samo wygląda na to że takie mamy już kobiece społeczeństwo.
znowu narzekasz na kobiety nie mozesz narzekac tylko ka te co tak robia, musisz to przerzucac na wszystkie jakby to byla wina kazdej kobieyy? i potem sie dziwisz ze bronie kobiet? a jak ich bronie to sie jeszcze bardziek bulwersujedz jakbym ja napisals ze "czy nke ma juz porzadnych facetow, sami glscie szukajacej mlodki do sponsoringu, sami bawidamki i zboczency wysylajacy zdjecia kustaow... " to co przyznalbys mi racje? Czy stwierdzil najpierw ze "a wy kobiety jestescie takiw i takie" (bez zrozumienia mnke tylko od razu atak, bo przecuez uwazasz ze kobkett sa zle a ja nie dosc ze jestem kobieta ktora ske z tym nke zgadza to jeszcze was, porzadnych mezczyzn, opisuje jako zboczencow...) a potem napisal ze przeciez wy jestescie tacy dobrzy i mili a wina jest po mojej stronke ze na takich trafiam (nie wazne ze to tacy pisza do mnie nie ja do nich) i stwierdzilbys ze nke mam racji i mam przestac sie zalic? pewnie to drugie. i co to jest "kobiece spoleczenstwo" wszelkie portale tego typu skupia i facetow i kobiety, to na kogo ske bardziej zwraca uwage (skoro jestes hetero to zwracasz na kobkety) powoduje kogo sie bardziej i czesciej widzi. Dlatego widzisz wszedzie kobiety bo podswiadomie ich szukasz.
Konto usunięte
Konto usunięte: Kobiety uwielbiają jak prawi się im komplementy, większa część daje tylko oceny i zostawia komentarze. Wiadomości priv nie są w stanie ogarnąć więc większość olewają lub odpisują "no" ,"nie", "tak" "czasem", "fajnie", "spoko".
kolejny ktory wrzuca wszystkie do uednego wora. Jrst wiwle normalnych kobiet. Ja zas potrafie odpisuwac bardziej rozbudowanymi zdaniami. Nke oceniaj wszystkich przez garstke osob ktora sam wybrales do popisania -.- mnie juz meczy jak wy narzekacie na kobiety (nke znajac wszystkich), i oceniacie wszystkie na podstawie ulamka z nas. Jak tak mozna? To nie fer. A jak juz napisze jakis komentarz jestem przez was atakowana ze jak ja smiem bronic te podle kobiety zamiast pewnie przyznac ze skrucha ze macie racje, mimo ze sama taka nie jestem. I jeszcze ta generalizacja. Az tak trudno wziac na klate ze nie kazdy czlowiek chce z nami pisac? Po co to przezywac? Dwie oleja trzecia odpise. Chcecie by kazda kobieta byla wam na skiniecie palca i pisala do was i odpisywala to co chcecie i kiedy chcecie?
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeglądając profile łatwo zauważyć że są tu tylko i wyłącznie desperatki lub osoby które chcą się dowartościować
yay jaki znawca :D znasz wszystkich ludzi z fotki by tak pisac? przeraza mnie jak wiele kobiet tu delikatnie (bo ja to robie dosc ostro ale nie lubie ske cackac z kims kto pisze glupoty a mysli ze pisze madrze) probuke wyjasnic facetom co i jak majac sporo racji. Ale czy faceci sluchaja tych kobiet? Zauwazylam ze omijaja ich posty nadal piszac te dyrdymaly o kobietach, w ktore wierza i dalej z innymi samcami dyskutuja o tym jakie kobiety sa zle podle i wyzywajac je ze leca na kase i ciapatych mimo ze obok nich jest post o kobiecie ltora na hajs nie leciala i za polala wyszla i razem wszystko od podstaw budowali bo wybrali mimosc a nie hajs... Ale kazdy facet olewa te historyjke , pomija, bo pisala ja kobieta a w meskiej bani, zauwazylam, jest zakodowane "olewac to co pisza baby, one zawsze pisza glupoty, nie maja racji, nawet jak pisza prawde o sobie to tak naprawde klamia i udaja, wiec lepiej bedzie tego nie czytac, zadna szmata nie bedzie na naszdj warcie bronila innych szmat, bo my lepiej wiemy ze wszystkie sa jedbakowe i nie wolno im wierzyc, my lepiej wiemy jakie one sa. Dlatego ich wypowiedz nke wnlsi niczego dobrego do naszej rozmlwy, tylko nam przeszkadzaja narzekac tzn wymieniac sie spostrzezeniami na temat kobiet" bo jak "powszechnie wiadomo" tylko faceci, nawet tacy wzieci z ulicy lepiej znaja kazda kobiete z osoba, nawet taka ktora pierwszy raz na oczy widza, niz ona zna sama siebie xd typowe dla "wszechwiedzacych nieomylnych zawsze majacych racje samcow. (w sumie predzej to cipeuszy xd )
Eldim
Eldim: Naiwnie szukam wciaz takiej która posiada oba te atuty.
a po co? Nke moze byc tylko ladna a z charakteru super? Przeciez spedzajac cake zycie z kobieta musisz ja jakos znosic a do tego jest potrzebny charakter. Jak jest ladna to jest spoko, chcac seksownej poszukujesz kobiety do dymania a nie do zwiazku. Fe. Przedmiotowe traktowanie.
Konto usunięte
Konto usunięte: Panowie przyjmijcie do wiadomości to, że matererializm, arogancja i głupota to cechy człowieka, a nie płci. Zarówno zdarzają się takie kobiety jak i mężczyźni.
najgorsze jest to ze oni tego nie rozumieja... A pare dni znowu powstanie watek do narzekania na baby ze wszystkie sa szmatami bez wyjatku a my jeszcze gorsze bo je bronimy...
JozekZpolska
JozekZpolska
  26 lutego 2017

Świat byłby piękniejszy gdyby ludzie przestali oceniać innych.

JozekZpolska
JozekZpolska
  26 lutego 2017

Co to znaczy gorsze? A mi się wydawało, że w internecie możemy kreować siebie na chodzący ideał, a tutaj taki wniosek.

czarnula1103
czarnula1103
  26 lutego 2017

Nie wszystkie kobiety są takie same , aczkolwiek bardzo rzadko trafia się tu osoba z którą np można wartościowe porozmawiać aby się poznać, może też zwróćcie uwagę na to co piszecie ? Może po prostu bądźcie oryginalni ? Zawsze miłej się czyta jakąś fajną oryginalna wiadomość;) zawsze można poznać kogoś fajnego nawet w takich miejscach jak to ;) wiem sama po sobie , nie zawsze odpisuje

niewidzialna0996
niewidzialna0996
  26 lutego 2017

Eldim głownie na myśli miałam osobę o nicku SkromnyJaa. Już któryś wątek z kolei leci w zaparte, że wszystkie kobiety są takie same i nie potrafi przyjąć do siebie faktu, że faceci też nie są święci. No kurcze jeżeli chcemy wytykać wady innym to patrzmy też na swoje własne. Nikt nie jest idealny.

niewidzialna0996
niewidzialna0996
  26 lutego 2017

Swoją wartość znam i dowartościowywanie się na takich portalach nie jest mi potrzebne. Szanuję siebie i szanuję innych i nienawidzę, gdy ktoś próbuje mi wmówić coś nie znając mnie "bo takie są wszystkie". Chłopie Twój argument jest inwalidą.

SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  26 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: głownie na myśli miałam osobę o nicku SkromnyJaa. Już któryś wątek z kolei leci w zaparte, że wszystkie kobiety są takie same


to pokaz mi te fajne z którymi można sie dogadać po ludzku a nie pojedynczymi słówkami zaproponuj kogoś a nie ciągle uświadamiasz ze jest tak. Nie jesteś facetem to skąd możesz wiedzieć jak jest piszesz jako chłopak do dziewczyn ? ( nie tyczy sie to jak pisze dziewczyna z dziewczyną bo wtedy dobrze się dogadujecie) czas słowa zamienić w czyny.
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  26 lutego 2017

Myślicie ze każdy facet patrzy tylko na wygląd ? Jest to tylko dodatek. Lecz i wy na to tez patrzycie.Ja mam skromne wymagania ale jeszcze jakieś musi kobieta mieć a nie ze nic o siebie nie dba.

Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  26 lutego 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Panthera
Panthera: Jak jest ladna to jest spoko, chcac seksownej poszukujesz kobiety do dymania a nie do zwiazku. Fe. Przedmiotowe traktowanie.

Przedmiotowe jest niestety twoje myślenie. Wiesz jaki przedmiot mam przed oczyma? Młotek :)
Miałem już dziewczynę, która nie starała się być dla mnie atrakcyjna i seksowna. Byłem z nią 2 lata i problem narastał, bowiem taka sytuacja doprowadziła do tego, że nie potrafiłem powiedzieć jej szczerego komplementu. A to tylko jedna z wielu bolączek, które zaistniały między nami przez owy brak seksapilu. Atrakcyjność fizyczna jest dla mnie równie ważna co charakter. A dymanie byle kogo nie sprawia mi przyjemności, więc nie formułuj pochopnych osądów.
Podejmujesz wyzwanie?
niewidzialna0996
niewidzialna0996
  26 lutego 2017

Człowieku wiesz ile jest tutaj osób? Pewnie nawet nie pisałeś z 1/4 częścią tych osób. Jest tak dużo ludzi, a Ty spotkałeś część z nich i niestety trafiłeś źle i myślisz, że wszyscy tacy są? Otóż nie. Każdy człowiek jest inny i każdy głupi to wie. Ocenia się każdego z osobna, a nie wszystkich jak leci. To działa dokładnie tak samo jak w realnym życiu. Wygląd? Kwestia gustu i nie masz prawa mieć tego komuś za złe. Bo to tak jakby ktoś się do Ciebie przyczepił, bo lubisz np kolor zielony, a nie pomarańczowy. Albo bo masz na imię tak, a nie inaczej. Trochę logiki. Łatwo wyciągać pochopne wnioski i mieć odwagę pisać takie rzeczy i pisać, że nie ma normalnych kobiet. Piszesz z kobietą. To oznacza, że jestem nienormalna? A napisałeś do mnie? Poznałeś mnie? Spróbowałeś? Spójrz jak mało wiesz i jak bardzo mylisz się w tym co mówisz. Oceniasz ogół, a nie jednostkę. I przez to masz tak ograniczone horyzonty, że sam udowadniasz w tej chwili tutaj przed wszystkimi jak bardzo się mylisz. Nie mów, więc, że wszystkie skoro wszystkich nie poznałeś.

Skończyłam, bo mam rację i bez sensu jest dalsza próbowa uświadomienia tego Tobie.

Dziękuję za rozmowę.

niewidzialna0996
niewidzialna0996
  26 lutego 2017

Próba* jestem na telefonie. Wybaczcie ten błąd.

niewidzialna0996
niewidzialna0996
  26 lutego 2017

Wiesz.. może kiedyś jakbyśmy to nie pisali ze sobą i napisałbyś do mnie to bym odpisała. Niestety właśnie tutaj na forum pokazałeś mi jaki jesteś i nie mam ochoty wchodzić w dalsze dialogi z Tobą. Nie rozumiem jak można być tak zapatrzonym w samego siebie i tak ograniczonym.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.