kampol
kampol
  25 lutego 2017 (pierwszy post)

Witam.
Jestem tutaj od niedawna i fakt który zaobserwowałem po prostu mnie zadziwił.Dziewczyny tutaj jeśli juz do niej napiszesz nie potrafia skleić całego zdania,odpisują wyrazami takimi jak :okej: spoko ,"nom". Wiekszość wystawia tyłki ,pozuje do zdjęć selfie czy to w lustrze czy na dyskotece.
Wymagają pewnie jakiegoś di caprio jako rozmówcy,przystojniaków z telenoweli chociaż są brzydsze niż dzeiwczyny spotykane na ulicy czy gdziekolwiek które się tak nie zachowują.

Czy ktoś wie dlaczego tutaj tak jest?
Wymagania i debilstwo ponad wszystko?

CuteNinja
CuteNinja
  25 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem tutaj od niedawna

Widać.
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiekszość wystawia tyłki ,pozuje do zdjęć selfie czy to w lustrze czy na dyskotece.

Przywyknij. A może nie pisz do tych z cyckami i tyłkami. Albo nie pisz do żadnej. Albo bądź bardziej interesujący niż jesteś, bo może sam również niewiele masz do zaoferowania. Powinieneś się koniecznie przyjrzeć tej sytuacji z wielu perspektyw.
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  25 lutego 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziewczyny tutaj jeśli juz do niej napiszesz nie potrafia skleić całego zdania,odpisują wyrazami takimi jak :okej: spoko ,"nom".

Te bardziej atrakcyjne (bo zakładam, że takie wybierasz) dostają dziesiątki, jeśli nie setki wiadomości dziennie. Nie sposób odpowiadać konstruktywnie na wszystkie. Niektóre odpisują Ci z czystej uprzejmości zamiast zignorować, inne zaś faktycznie mają niewiele do zaoferowania w rozmowie. Jak mawiał mój trener "kto nie strzela, ten nie strzeli", a więc strzelaj dalej. W końcu trafisz na kogoś z kim będzie szło porozmawiać.

Oprócz tego rozpatrz także porady tej czarnej pani powyżej.
Podejmujesz wyzwanie?
JozekZpolska
JozekZpolska
  25 lutego 2017

Ocenianie, właśnie walczę z tym aby nikogo nie sądzić, a zwłaszcza po wyglądzie. Zresztą nie przeglądam profili kobiet, odpuściłem sobie i jest całkiem dobrze.
Znalazłem parę osób na przestrzeni czasu odkąd tu jestem z którymi dało się sensownie porozmawiać. :)

Panthera
Panthera
  25 lutego 2017

Kolejny ktory narzeka na kobiety? Nie nudzi sie wam?
ja na takie nie trafiam.
a i faceci tez mi odposuja "aha" "yhym" "mhm" "ok" i "i co dalej powiesz" i co mam narzekac na nich jak ty?
badz mezczyzba i wez sie w garsc

czesc pewnie taka bedzie a czesc jak ja nie. Ale nie jestesmy gorsz od tych w realu bo prawda uest taka ze w realu tez zyjemy.

nie wymagam tez przystojbego, jak mam humor odpisze kazdemu ktory nie ma wiecej niz 40 lat. Jak nie mam hunoru to nie wchodze ja fotke nawwt przez miesiac.

co jest z wami panowie?,
macie tzipke zamiast ptaszka czy co? Ciagle jęczycie na kobiety. .. Ale zaden z was nie zagada do wartosciowej kobiety.

Konto usunięte
Konto usunięte: chociaż są brzydsze niż dzeiwczyny spotykane na ulicy czy gdziekolwiek które się tak nie zachowują.


widzisz ty oceniasz p wyglafzie, a nam juz ne wolno?
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  25 lutego 2017

wszedłem tu oczywiście bo zainteresował mnie temat i kogo tu spotkałem oczywiście Panthera S.A obrończyni "ego-kobiet" ale jak zwykle ty próbujesz uświadomić że wszystkie są takie spoko. No i ma racje kolejna osoba co zrobiła ten temat przecież nie wziął tego z powietrza. Tym bardziej że akurat JEST TAKA PRAAAAWDAAA.
i nie tyczy się tu ładnych dziewczyn ale i tez tych już mniej ładnych.

Panthera
Panthera: Ale zaden z was nie zagada do wartosciowej kobiety.

co za bzdura....
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  25 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Wymagają pewnie jakiegoś di caprio jako rozmówcy,przystojniaków z telenoweli

dodając z grubym portfelem...jedno jest pewne byle był "sławny" bo wtedy tylko z takim idzie na jakiś temat popisać.
Eldim
Posty: 1109 (po ~186 znaków)
Reputacja: -96 | BluzgometrTM: 125
Eldim
  25 lutego 2017
Panthera
Panthera: Ale zaden z was nie zagada do wartosciowej kobiety.

Jak taką rozpoznać? Jeździ kombajnem, ma przeprost łokci czy wstawia zdjęcia wyłącznie w sepii?
Podejmujesz wyzwanie?
SkromnyJaa
Posty: 378 (po ~147 znaków)
Reputacja: 242 | BluzgometrTM: 46
SkromnyJaa
  25 lutego 2017

dodam jeszcze że to nie tylko tu na tym portalu tak sie dzieję też i na innych to samo wygląda na to że takie mamy już kobiece społeczeństwo.

absti
Posty: 190 (po ~218 znaków)
Reputacja: -57 | BluzgometrTM: 7
absti
  26 lutego 2017

feministyczno pseudo katolickie

xAxNxDxRxE
xAxNxDxRxE
  26 lutego 2017

Przeglądając profile łatwo zauważyć że są tu tylko i wyłącznie desperatki lub osoby które chcą się dowartościować. Mogę zakładać że część z nich nie ma ubarwionego życia prywatnego i tu chce go znaleźć. Panowie sami nakręcamy ten mechanizm chcąc czy nie chcąc. Kobiety uwielbiają jak prawi się im komplementy, większa część daje tylko oceny i zostawia komentarze. Wiadomości priv nie są w stanie ogarnąć więc większość olewają lub odpisują "no" ,"nie", "tak" "czasem", "fajnie", "spoko". Fotka jest portalem w którym masz oceniać zdjęcia, chcesz kogoś poznać tym bardziej ciekawego to wyjdź z domu. Ciężko wam zagadać? Spróbuj, nie ucierpisz na tym a nawet może i zyskasz nową znajomością.

niewidzialna0996
niewidzialna0996
  26 lutego 2017

Nie chce mi sie czytać wszystkiego co napisaliście. Weszłam tutaj tylko po to by napisać, że nie raz Cię jeszcze ktoś zrani lub zawiedziesz się na kimś, ale to nie oznacza, że każda dziewczyna jest taka jak piszesz. Nie ma reguły. Wszystko zależy od człowieka nie od jego płci. Każdy ma inny charakter, inne doświadczenia i inne podejście. Każdy ma inny gust i nie każdy musi mieć ochotę na każdą wiadomość odpisywać składnie. Niestety to taki portal i ciężko trafić tu na kogoś wartego uwagi i czasu. Jednak pamiętaj o tym, że nie jest to niemożliwe

Panthera
Panthera
  26 lutego 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: ale jak zwykle ty próbujesz uświadomić że wszystkie są takie spoko. No i ma racje kolejna osoba co zrobiła ten temat przecież nie wziął tego z powietrza


czlowieku zacznij uzywac mozgu wreszcie xd
nigdzie nie napisalam ze WSZYSTKIE sa spoko ale ze czesc taka jest jak pisze autor a CZĘŚĆ nie.
wiec jesli autor wrzuca wszystkie do jednego wora TO NIE MA RACJI A MAM JĄ JA. Proste.
Bo ja nie jestem taka jak te o ktorych on pisze.
czy to cos zlego bronic porzadnych kobiet przed wrzucaniem ich do jednego wora z zolzami? Nie! A ja jestem juz tymi nieslusznymi atakami i pretensjami zmeczona, wiec go pouczam. To nic zlego, a tu zbiera sie zgraja facetow i mnie atakuje. Bez powodu! Bo co, bo napisalam ze koles nie ma racji i ze nie kazda taka jest? A juz polowa z was widzi w tym "wszystkie jestesmy spoko".

SkromnyJaa
SkromnyJaa: Tym bardziej że akurat JEST TAKA PRAAAAWDAAA.


prawda tyczy sie tylko czesci kobiet. I tyle. Wiec darcie sie na mnie ze bronie tych normalnych kobiet jest bezpodstawne. Wy to cbyba chcecie bym przyznala wam racje ze wszystkie jestesmy okropne nawet gdy polowa z nas jest uczciwa... Troche sie zagalopowaliscie w oskarzeniach. Moze macie w sobie cos co odpycha te kobiety? Nie umiecie pisac? Jestescie niekulturalni? Zadajecie glupklwate rywatbe pytania czy propozycje, jestescie nahalni a moze zbyt niecierpiliwi? Na jej odpowiedzi odpisujecie "yhym" "aha" itp?
Panthera
Panthera
  26 lutego 2017
SkromnyJaa
SkromnyJaa: dodając z grubym portfelem...jedno jest pewne byle był "sławny" bo wtedy tylko z takim idzie na jakiś temat popisać


ale bzdety.
nie masz racji.
nic tu nie jest prawda ani nic co naposales nie jest "pewne".
Panthera
Panthera
  26 lutego 2017
Eldim
Eldim: Jak taką rozpoznać? Jeździ kombajnem, ma przeprost łokci czy wstawia zdjęcia wyłącznie w sepii? Panthera


z twarzy jest mila sympatyczba nie wystawia cycow i bie jest seksowna

ah zapomnialam ze to kobiety maja zdolnosc rozpoznawania po twarzy czy ktos jest sympatyxzny czy tylko udaje.
wy widzicie ze kobieta jest piekna i to wam wystarczy by stwierdzic ze fajna xd
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.